کدخبر: 30641

عکس مهناز افشار در حال سیگار کشیدن لو رفت + عکس

در چند سال اخیر مهناز افشار به واسطه اظهارنظرهای جنجالی اش به یکی از پر حاشیه ترین بازیگران ایرانی تبدیل شده است. مهناز افشار عکسی از خود در حال سیگار کشیدن منتشر کرده تا بیش از پیش به حواشی پیرامون خود دامن بزند.

آنچه دیگران می خوانند:

مهناز افشار متولد تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در شهر تهران است. مهناز افشاربازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است.

مهناز افشار بازیگر 43 ساله کشورمان عکسی از خودش در حال سیگار کشیدن منتشر کرد.

مهناز+افشار

 

 مهناز افشار که دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت، برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. مدرک تحصیلی او دیپلم است.

حضور مهناز افشار در آلمان

افشار در کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان تعلیم دید و از این طریق راهی سینما و تلویزیون ایران شد.

ورود به سینما و تلویزیون مهناز افشار

مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه‌حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید.

 

جوایز مهناز افشار 

مهناز افشار در دهه هشتاد از چهره‌های تأثیرگذار سینمای تجاری ایران شد و در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوت سعی کرد تصویر شناخته‌شده‌اش را تغییر دهد؛ تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی انجامید. مهناز افشار، در سال ۹۳ در یکی از نقش‌های اصلی در فیلم سینمایی «آموزگار» به کارگردانی ناصر سعیداف، کارگردان سرشناس تاجیک، ایفای نقش کرد.

مهناز افشار، چهره‌های تاثیرگذار سینمای تجاری ایران

مهناز افشار در دههٔ هشتاد از چهره‌های تاثیرگذار سینمای تجاری ایران شد و در سال‌های پایانی این دهه با بازی در فیلم‌های کارگردانان متفاوت سعی کرد تصویر شناخته شده اش را تغییر دهد. تلاشی که به دریافت چندین جایزه و تقدیرنامه از سوی منتقدان و جشنواره‌های داخلی ختم شد.

 

مهناز+افشار (1)

ازدواج مهناز افشار با یاسین رامین

مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد. خطبه عقد او را سید محمد خاتمی رییس جمهور پیشین خواند.

دستگیری یاسین رامین ، همسر مهناز افشار 

آقای محمد یاسین رامین مدیر عامل شرکت دارویی رشد بعلت اختلاف 6 میلیاردی با هلال احمر در مرداد 1395 دستگیرشد. یکی دیگر از علت های بازداشت وی، وارد کردن شیرهای آلوده بود که بارها توسط وی تکذیب شد.

مهناز+افشار (3)

 

بعد از انتشار این اخبار مهناز افشار به دلیل این اقدام همسرش مورد انتقاد فراوان قرار گرفت و برخی نیز از کور شدن و مرگ نوزادان به دلیل استفاده از شیر خشک فاسد خبر دادند.

ارسال نظر: