کدخبر: 30677

تصویر پردیس پورعابدینی، بازیگر «آقازاده» بدون آرایش + عکس

تصویری از پردیس پورعابدینی بدون آرایش ببینید. او به تازگی به شهرت رسیده است، شهرتی که ناشی از حضور او در سریال شبکه نمایش خانگی آقازاده است و کارگردانی اش را بهرنگ توفیقی برعهده دارد.

آنچه دیگران می خوانند:

عکسی پردیس پور عابدینی بدون آرایش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است. پردیس پورعابدینی با سریال آقازاده به شهرت رسید.

تصویر پردیس پورعابدینی، بازیگر «آقازاده» بدون آرایش + عکس

بیوگرافی پردیس پورعابدینی

پردیس پور عابدینی متولد دهه 70 در تهران است. وی تحصیلاتش تا مقطع دانشگاهی است. شروع فعالیت های هنری پردیس پورعابدینی از تئاتر بوده است و اولین حضور جلوی دوربین در سریال آقازاده در نقش راضیه/مانلی مقدم می باشد. در تانما با بیوگرافی پردیس پور عابدینی بیشتر آشنا شوید. پردیس پورعابدینی تحصیلات دانشگاهی داشته اما هنوز درباره مدرک تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل و علایق هنری و زندگی خود مصاحبه ای نداشته است.

تصویر پردیس پورعابدینی، بازیگر «آقازاده» بدون آرایش + عکس

نخستین تجربه بازیگری

پردیس پورعابدینی در اولین تجربه بازیگری اش در سریال آقازاده مقابل دوربین رفت اما پیش از آقازاده تجربه بازی در تئاتر را در کارنامه هنری اش دارد.

راضیه ، دختری است که از شهرستانی دیگر به تهران آمده است و وارد سیستم کاری نیما بحری با بازی امیر آقایی شده است و نام خود را به مانلی تغییر داده است. مانلی ، طعمه ‌ای است که سر راه رقبا یا بدخواهان نیما بحری قرار می ‌گیرد و علیه آنها مدرک جمع می‌ کند! در این میان حامد تهرانی ، جوانی معتقد و از سویی از نیروهای پلیسی و امنیتی است که روی پرونده نیما بحری کار می ‌کند. نیما بحری ، مانلی مقدم را سراغ وی می ‌فرستد. در این میان حامد تهرانی و راضیه – مانلی مقدم عاشق هم می ‌شوند و…. داستان تا مرگ مانلی مقدم ادامه پیدا می ‌کند و…این سریال محبوب به کارگردانی بهرنگ توفیقی و نویسندگی حامد عنقا که از شبکه نمایش خانگی در روزهای جمعه توزیع میشود.

تصویر پردیس پورعابدینی، بازیگر «آقازاده» بدون آرایش + عکس

حضور در نمایش ظهر جمعه

نمایش قصه ظهر جمعه به نویسندگی سیدمحمد مساوات و طراحی و کارگردانی نسیم ادبی در بهار سال 98 در تماشاخانه سپند روی صحنه رفت و پردیس پورعابدینی در این نمایش بازی کرد و توانست بازی قابل قبولی را ارائه دهد و بازی او مورد توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر قرار گرفت.

تصویر پردیس پورعابدینی، بازیگر «آقازاده» بدون آرایش + عکس

پردیس پورعابدینی با بازی در سریال آقازاده که در کنار بازیگرانی معروف همچون امین تارخ ، نیکی کریمی ، امیر آقایی ، مهدی سلطانی ، کامبیز دیرباز ، لعیا زنگنه ، سینا مهرداد و ... نشان داد که استعداد خوبی در زمینه بازیگری دارد و همین سریال باعث شهرت پردیس پورعابدینی شد.

ارسال نظر: