کدخبر: 30679

برادر غیرتی ریحانه پارسا را ببینید + عکس لورفته

تصویری دیده نشده از برادر غیرتی ریحانه پارسا را که به تازگی منتشر شده است، ببینید. او تازگی از مهدی کوشکی پس از ازدواج جنجالی شان طلاق گرفته است.

آنچه دیگران می خوانند:

ریحانه پارسا با انتشار تصویری از برادر غیرتی خود در اینستاگرام نوشت:خنده های تو مرا باز از این فاصله کشت. پیام ریحانه پارسا برای این بازیگر معروف جنجال به پا کرد.

تصویر دیده نشده از برادر بامزه ریحانه پارسا + عکس

ریحانه پارسا  بازیگر جوان با بازی در سریال پدر معروف شد و سپس با حواشی که پیرامون خودش ایجاد کرد شناخته تر شد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از ریحانه پارسا و پدرش را برای شما قرار دهیم.

تصویر دیده نشده از برادر بامزه ریحانه پارسا + عکستصویر دیده نشده از برادر بامزه ریحانه پارسا + عکس

ریحانه پارسا

تابستان ۹۷  سریال پدر  از شبکه ۲ روی آنتن رفت و توجه مخاطبان تلویزیون را جلب کرد. علاوه بر بازیگران باسابقه، مانند مهدی سلطانی و لعیا زنگنه، دو چهره جوان و تازه نیز در این مجموعه بازی می‌کردند که نقش‌های اصلی سریال را برعهده داشتند.

یکی از این چهره‌ها،  ریحانه پارسا  بود که به دلیل نقش جذاب و مهمی که در قصه داشت، مورد توجه مخاطبان قرار گرفت و حضور موفقی در اولین تجربه بازیگری خود داشت.  ریحانه   پارسا  پس از سریال پدر، حضور پررنگی را هم روی صحنه تئاتر تجربه کرد.  ریحانه پارسا  سال گذشته با بازی در فیلم «خوب بد جلف ۲»، وارد سینما شد و به تازگی با بازی در سه فیلم کمدی «کوسه»، «گشت ۳» و «رقصنده»، روزهای پرکاری را سپری کرده است.

بیوگرافی ریحانه پارسا

نام : ریحانه پارسا

تاریخ تولد: 1377

ملیت : ایرانی

محل تولد: تهران

پیشه : بازیگر

تحصیلات: لیسانس بازیگری

فعالیت : تئاتر ۱۳۹۶ تاکنون

تصویر دیده نشده از برادر بامزه ریحانه پارسا + عکس
 
ریحانه پارسا و شهرت با «پدر»

ریحانه پارسا فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشگاه سوره در سال 94 است و بجز بازیگری در عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارد.ریحانه پارسا فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد، می گوید اینقد بلند پرواز بودم که یک روزی می دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد. ریحانه پارسا به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد.

ازدواج ریحانه پارسا:

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با  مهدی کوشکی  ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد. این ازدواج البته به طلاق گویا منجر شده است.

تصویر دیده نشده از برادر بامزه ریحانه پارسا + عکس

ریحانه پارسا و توییت جنجالی

جنجال بر سر نظرات ریحانه پارسا وقتی به وجود آمد که پارسا این جمله را توییت کرد: «یا بنویس حق طلاق می‌دید به زنهاتون بعد اسم خودتون را هم گذاشتید، مرد؟ ایموجی هم نزار..» که بعد از آن هم مهدی کوشکی با انتشار فیلمی درباره این جمله چنین گفت: «این روزها به خاطر توییت ریحانه خیلی از من سؤال می‌شه که حق طلاق چطوریه؟ من خیلی اعتقاد دارم که حق طلاق با مردِ صد درصد و چه لزومی داره حق طلاق با زن باشه؟

به نظر من این ایده خیلی درستی است که حق طلاق با مرد باشه، به قول قدیمی‌ها زن باید با لباس سفید بیاد خونه بخت و با کفن سفید هم بره!» بیان این جملات از زبان کسی که اهل هنر است به مذاق کاربران اینستاگرام هم خوش نیامد و باعث حذف این پست شد. اما عده‌ای این جنجال را تعمدی و یک نوع بازی تبلیغاتی دانستند.

تصویر دیده نشده از برادر بامزه ریحانه پارسا + عکستصویر دیده نشده از برادر بامزه ریحانه پارسا + عکس

عده‌ای دیگر هم می‌گویند این دو بازیگر تنها دنبال شهرت و دیده شدن و افزایش فالوور هستند. مسئله اصلی وقتی مطرح می‌شود که با افزایش این حواشی،‌ کارگردانان هم در کنار کاربران فضای مجازی از چنین بازیگرانی استقبال و دعوت به همکاری می‌کنند. اتفاقی که شاید ایجاد حاشیه را بیشتر تأثیرگذار می‌کند.

ارسال نظر: