کدخبر: 30680

تصویر فرزند سوم رضا صادقی لو رفت + عکس

تصویر فرزند سوم رضا صادقی لو رفت. رضا صادقی در آخر در خصوص دختری که به فرزندی قبول کرده است گفت: من دختر دیگری به اسم "ایران" دارم که به فرزندی قبولش کردم.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویر فرزند سوم رضا صادقی لو رفت. این تصویر که نشانگر حضور نوزادی به نام ایران در بغل این خواننده است به تازگی منتشر شده که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

تصویر عاشقانه رضا صادقی بغل همسرش + عکس لورفته

رضا صادقی در آخر در خصوص دختری که به فرزندی قبول کرده است گفت: من دختر دیگری به اسم "ایران" دارم که به فرزندی قبولش کردم. او را کنار سطل زباله در اصفهان رها کرده بودند، چون پدر و مادر دارد به من نمی دهند ولی حضانت او با من است و او دخترم "ایران" است. قبل از کرونا از ناحیه چشم مشکلی داشت که جراحی شد و خدا را شکر بهتر است.

بیوگرافی رضا صادقی

رضا صادقی ، (زاده ۲۵ مرداد ۱۳۵۸ در بندرعباس) خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز و ترانه‌سرا است. رضا صادقی ویدئویی از همخوانی جالبش با «تیارا» دختر بزرگش را در اینستاگرام منتشر کرد که حسابی مورد توجه قرار گرفت. 

پست پرطرفدار رضا صادقی

در ادامه متن و پست منتشر شده توسط این خواننده معروف را مشاهده می‌کنید:

" دختر بودن توی این سرزمین سخته، یه چیزی شبیه جنگ، باهمه و همه چیز ...
باهاشون مهربون باشیم، ببینیمشون، پای حرفشون، بغضشون، خندشون، رقصشون و اخمشون بشینیم.
دختر قدرتمند اونی نیست که ادای مردا رو در بیاره، اون طفلی از دنیاش جدا میشه که اسیب نبینه، دخترامون و عاشق، ولی عاقل، صادق، ولی باهوش، ازاد، ولی منطقی، رها، ولی اگاه بار بیاریم.
قطعا جامعه نقش اساسی داره در این باور، اما خشت اول و توی خونه باید درست بنا کرد ... بذاریم لوس باشن، بهم بریزن، بهتون بگن " نه نمیخوام " قهر کردن منتشون و بکشیم، بغض کردن بغلشون کنیم، از موهاشون، قدو بالاشون، حتى جوکهاى نه چندان بامزه شون هم تعریف کنید .. میدونم زندگى همیشه گل و بلبل نیست، اما میشه روزاى بارونى و خوبش کم نباشه با بهانه هاى کوچیک 
همه عرض من فقط پیشنهاده اگر دیدید میشه عملى کرد دریغ نکنید ...
اینم دلبرى تیاراست البته دو سال پیش .. الان دلبریاش بیشتر شده منم دستشو با عشق میبوسم هم خودش هم ویانا کوچولو "

تصویر عاشقانه رضا صادقی بغل همسرش + عکس لورفته

فعالیت هنری رضا صادقی

رضا صادقی در بیشتر آثارش، ترانه‌سرایی و آهنگ‌سازی به عهده خودش بوده‌است، و در اشعار بندری‌اش از سروده‌های ابراهیم منصفی و محمدعلی قویدل استفاده کرده‌است.

تصویر عاشقانه رضا صادقی بغل همسرش + عکس لورفته

زندگی شخصی رضا صادقی

اصالت وی از دهستان کریان از توابع شهرستان میناب در استان هرمزگان است.[۱] او در ۲۵ مرداد ۱۳۵۸ در محله شیر اول بندرعباس به دنیا آمد. رضا صادقی به علت تزریق آمپول اشتباهی کل بدنش فلج شد. با تلاش برای درمان، تمام بدن او به غیر از پاهایش به تحرک بازگشت.

تصویر عاشقانه رضا صادقی بغل همسرش + عکس لورفته

او در ۲۰ بهمن ۱۳۹۰ با دختری ایرانی ساکن آلمان عقد و یک سال بعد ازدواج کرد. این دو، ۲ دختر به نام‌های تیارا (زاده بهمن ۱۳۹۲) و ویانا (زاده خرداد ۱۳۹۶) دارند.

تصویر عاشقانه رضا صادقی بغل همسرش + عکس لورفته

ارسال نظر: