کدخبر: 30684

ژست خاص پریناز ایزدیار در روز تولدش با کیک صورتی + عکس

تصویری از کیک تولد پریناز ایزدیار منتشر شد. پریناز ایزد یار با بازی در سریال زمانه خود را به عنوان یک بازیگر حرفه ای مطرح کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

پری ناز ایزدیار متولد هشتم شهریور ماه ۱۳۶۴ در شهر بابل است.

عکسی که پریناز ایزدیار با کیک‌ تولدش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

زندگینامه پری ناز ایزدیار

پری ناز ایزدیار متولد هشتم شهریور ماه ۱۳۶۴ در شهر بابل است. تحصیلات را در رشته گرافیک تا مقطع کارشناسی به پایان رسانده است. به دلیل اینکه خانواده پریناز ایزدیار موافق تحصیلش در رشته هنر نبودند مجبور شد در رشته تجربی تحصیل کند.

خانواده تحصیل کرده پری ناز ایزدیار

برادر و خواهر پری ناز ایزدیار دکتر هستند و شغل پدرش وکالت است. به همین جهت خانواده اش دوست داشته اند یا پزشک شود یا وکیل ، اما بعد از اصرار پریناز خانواده اش قبول کرده اند هنر بخواند فقط به شرطی که در یک رشته سنگین و رنگین مانند گرافیک تحصیل کند !

خواهرش ۱۰ سال و برادرش ۹ سال از پریناز بزرگ تر هستند. 

ازدواج و همسر پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار درباره ازدواج نکردنش گفته بود : حقیقت اینست که به ازدواج و بچه دار شدن فکر می کنم اما در حال حاضر تصمیم خاصی برای ازدواج ندارم و نمی توانم بگویم مثلا چند سال دیگر قرار است ازدواج کنم.

چرا پری ناز ایزد یار گیاه خوار شد

در جایی گفته است که برای مدتی است که گیاهخواری را شروع کرده ام و از اینکه بخواهم بگویم بخاطر رژیم سلامت غذایی است که برای کاهش وزن نیز مفید است بگذریم باید بگویم دلیل اصلی گیاهخواری من اینست که دلم برای حیوانات می سوزد.

دوری پری ناز ایزدیار از فضای مجازی

نکته جالب در بیوگرافی پریناز ایزدیار اینست که بر خلاف خیلی از هنرمندان که فضای مجازی دوری می کنند به فضای مجازی علاقمند است تا بتواند با مردم بدون واسطه صحبت کند.

شروع بازیگری پری ناز ایزدیار

در سال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی یک مرد ، یک شهر تست بازیگری داد و اولین بازی سینمایی اش را تجربه کرد.  اولین سریالی که در تلویزیون از او پخش شد سریال پنج کیلومتر تا بهشت بود که باعث شد مبه عنوان یک بازیگر محبوب مطرح شود.

اوج شهرت پری ناز ایزدیار

پری ناز ایزدیار در فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع هم چند سکانس بازی کرد اما بازی در این فیلم موفقیت چشم گیری برای او نداشت. با بازی در سریال زمانه خود را به عنوان یک بازیگر حرفه ای مطرح کرد و این سریال او را به اوج شهرت رساند.

 

ارسال نظر: