کدخبر: 30686

گردش خانوادگی فلامک جنیدی در خارج از کشور + عکس

یکی از بازیگرانی که به تازگی از ایران مهاجرت کرده فلامک جنیدی بازیگر سریال های طنز مهران مدیری است. فلامک جنیدی عکس جدیدی را از خودش و همسرش در خاج از کشور منتشر کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

فلامک جنیدی متولد 14 بهمن 1351 در تهران، بازیگر است.

عکسی که فلامک ‌جنیدی با همسر و‌ دوقلوهایش در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است

D84CAF35-3B2D-49B1-9C68-3877718B1714

 

 

فلامک جنیدی فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشکده هنر و معماری تهران است، قبلا از بازیگری روزنامه نگار بود و حالا در خارج از کشور زندگی می کند.

فلامک جنیدی و روزنامه نگاری

پدر فلامک جنیدیمشهدی است، دوخوهر و یک برادر دارد در زمان دانشگاه سر کلاس های بازیگر می رفت و کم کم به بازی علاقمند شد اما قبل از ورود حرفه ای یک روزنامه نگار بود.

او روزنامه نگار بود و در صفحه هنری روزنامه آفرینش درباره تئاتر یادداشت و نقد می نوشت. اما سال 1377 وارد بازیگری شد و از نوشتن کم کم دور شد.

نویسندگی کتاب

فلامک جنیدی علاوه بر بازیگری و نمایش نامه نویسی و نقد کتاب نگارش می کند و تاکنون کتاب های چرک و جایی به نام تاماساکو را چاپ کرده است.

وی برای مجموعه داستان «جایی به نام تاماساکو» ؛ جایزه بنیاد هوشنگ گلشیری را دریافت کرد.

ازدواج و فرزندان فلامگ جنیدی 

فلامگ جنیدی سالهاست با آیدین پوری پسر احمد پوری نویسنده سرشناس ازدواج کرده است، این زوج در سال 97 صاحب دو فرزند دوقلو بنام های حنا و میلان شدند.

مهاجرت فلامک جنیدی و همسرش

بنا بر شواهد این زوج در یکسال گذشته خارج از کشور و در استانبول ترکیه زندگی می کنند و در این مدت گهگاهی برای دیدار با عزیزانش به ایران رفت و آمد می کردند.

چه کسی فلامک جنیدی را بازیگر کرد ؟

رامین ناصر نصیر هم دانشگاهی اش او را به مهران مدیری در سال 77 برای بازی در جنگ 77 معرفی کرد، به این ترتیب جنیدی در 26 سالگی بدون تجربه حرفه ای وارد قاب تلویزیون شد.

اوج شهرت فلامک جنیدی

 فلامک جنیدی همیشه یک پای کارهای طنز و سریال های مهران مدیری بود، می توان گفت شهرت وی از شب های برره در سال 84 شروع شد و با مرد هزار چهره و قهوه تلخ به اوج خود رسید.

 

مجموعه‌های تلویزیونی فلامک جنیدی  :

جنگ ۷۷

ببخشید شما؟

این چند نفر

جایزه بزرگ

بدون شرح

شب های برره

چارخونه

مرد هزارچهره

مرد دوهزارچهره

قهوه تلخ

فراموشی

چمدان

شوخی کردم

در حاشیه

یادداشت‌های یک زن خانه‌دار

دست به نقد

عطسه

ارسال نظر: