کدخبر: 30710

عکس های حدیثه تهرانی در کربلا + عکس

تصویری از حدیثه تهرانی بازیگر زن معروف سینما و تلویزیون در کربلا ببینید. او با سریال به کجا چنین شتابان ساخته ابوالقاسم طالبی به جامعه هنری و مخاطبان معرفی شد.

آنچه دیگران می خوانند:

حدیثه تهرانی بازیگر جوان کشورمان عکسی از خود در کربلا در حال زیارت منتشر کرد.حدیثه تهرانی متولد 21 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته مامایی است، از کلاس های بازیگری شروع کرد و با قاب تلویزیون به شهرت رسید و حالا همسرش هم یک هنرمند موسیقی است.

عکس های حدیثه تهرانی در کربلا + عکس

او تنها یک خواهر بزرگتر بنام هانیه، دکترای ژنتیک و ساکن آلمان دارد. خانم حدیثه با اینکه از دوران نوجوانی عاشق بازیگری بود اما خانواده صرفا زمانی اجازه به حضور او در این رشته دادند که بتواند لیسانس بگیرد.حدیثه تهرانی چندین سال است با کیان مقدم (موزیسین) ازدواج کرده است و متاهل است.

عکس های حدیثه تهرانی در کربلا + عکس

بیوگرافی حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی متولد 21 آذر 1363 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته مامایی می باشد، از کلاس های بازیگری شروع کرد و با قاب تلویزیون به شهرت رسید و حالا همسرش هم یک هنرمند موسیقی است.

عکس های حدیثه تهرانی در کربلا + عکس
 

از خانواده تا علاقه

تنها یک خواهر بزرگتر بنام هانیه، دکترای ژنتیک و ساکن آلمان دارد خانم حدیثه با اینکه از دوران نوجوانی عاشق بازیگری بود اما خانواده صرفا زمانی اجازه به حضور او در این رشته دادند که بتواند لیسانس بگیرد.

ازدواج و همسرش

حدیثه تهرانی چندین سال است با کیان مقدم (موزیسین) ازدواج کرده و متاهل می باشد.

عکس های حدیثه تهرانی در کربلا + عکس
 

بیوگرافی کیان مقدم

کیان مقدم متولد 14 آبان 1356 در تهران، خواننده است در ۱۲ سالگی با ساز “سه تار” استعدادش را در موسیقی به منصه ظهور گذاشت و شگفتی اساتیدش را برانگیخت در سال های بعد به نواختن ” گیتار” روی آورد همزمان که در مقطع کارشناسی تحصیل می کرد ، تحصیلات خود را در زمینه گیتار نزد اساتید بزرگی همچون ” سیمون آیوازیان ” و ” شاهین علوی” پشت سر گذاشت، در زمینه آواز و خوانندگی تحت تعلیم اساتید به نامی چون ” محمد نوری ” و ” ناریه چولاکیان” قرار گرفت همچنین آهنگسازی را در حضور استاد فخرالدینی فرا گرفت وی از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در صنعت صدابرداری آغاز کرد که در این عرصه هم فعالیت های قابل توجه و شایان ذکری را در کارنامه هنری خود به ثبت رسان او تا الان یک آلبوم از خود انتشار داده است.

عکس های حدیثه تهرانی در کربلا + عکس
 

خصوصیات اخلاقی حدیثه

مهربان و پر انرژی و زودجوش و خونگرم و … (با خنده) البته اینها را دیگران می گویند. و حالا منفی ها: اینها را هم باید از دیگران بپرسید. هر کسی نظری دارد و به یک دید نگاه می کند.

کلاس های بازیگری

سال های آخر دانشگاه که درگیر درس و بیمارستان بود وارد کلاس های بازیگری بنام ‘ایران’ زیر نظر اصغر محبی شد تا اینکه با پایان دانشگاه، جدی تر دوره ها را طی کرد.

ورود به تلویزیون و سینما

از کلاس بازیگری به دفتر ابوالقاسم طالبی (کارگردان) برای کار جدیدش معرفی شد و به این ترتیب سال 1388 وقتی 25 ساله بود با سریال به کجا چنین شتابان جلوی دوربین رفت. در سال 91 در فیلم تلویزیونی لارستان 6:30 بامداد بازی کرد تا اینکه با فیلم پانسیون در سال 1392 تجربه بازی در سینما را بدست آورد.

عکس های حدیثه تهرانی در کربلا + عکس
 

شهرت

بعد از بازی در مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد با سریال خوش نشین ها در سال 1389 به کارگردانی سعید آقاخانی چهره اش شناخته تر شد.

نسبت با هدیه تهرانی

بعد از شروع فعالیت تا مدت ها شایعه شده او ایشان خواهر کوچکتر هدیه تهرانی ،بازیگران صاحب نام سینما می باشد که صرفا یک تشابه فامیلی می باشد.

عکس های حدیثه تهرانی در کربلا + عکس
 

از کمدی تا نقش منفی

واقعیت اش را بخواهید بازی در نقش های طنر را خیلی دوست ندارم، اما از سریال طنزی که انجام دادم (خوش نشین ها) دفاع می کنم بیشتر علاقمندم بازی در نقش های متفاوت و بعضا منفی را تجربه کنم.

انتهای بازیگری برای حدیثه کجاست

اسکار. خیلی دوست دارم که به اسکار برسم و آرزو و ایده آل من آنجاست. ولی اگر به سیمرغ بلورین برسم هم قبول است(با خنده)

منبع خبر: سایت رکنا

ارسال نظر: