کدخبر: 30722

رامبد جوان لب ساحل + عکس

تصویری از رامبد جوان لب ساحل به تازگی منتشر شده است که مورد توجه طرفداران این بازیگر که مدت هاست از او خبر ندارند هم قرار گرفت. رامبد جوان گویا مشغول مسابقه استنداپ کمدی است.

آنچه دیگران می خوانند:

رامبد جوان لب ساحل عنوان تصویری است که به تازگی از این بازیگر معروف منتشر شده است.


رامبد جوان لب ساحل + عکس

رامبد جوان مشغول چه فعالیتی است

رامبد جوان جزو چهره‌های همه‌فن‌حریف سینما و تلویزیون است و در طول سال‌های فعالیت خود، بازیگری، اجرا، برنامه‌سازی و کارگردانی را تجربه کرده است. او در سال‌های گذشته، بیشتر مشغول تولید برنامه «خندوانه» بوده و فیلم «نگار» و «قانون مورفی» را هم جلوی دوربین برده است.

رامبد جوان لب ساحل + عکس

رامبد جوان و نگار جواهریان

نگار جواهریان و رامبد جوان جوان پس از ساخته نشدن سری جدید «خندوانه»، فرصت را غنیمت شمرده و قصد دارد اولین سریال خود را ویژه نمایش خانگی بسازد. رامبد جوان پیشتر تجربه ساخت سریال تلویزیونی را داشته، اما از آخرین سریالی که او ساخته یعنی «توطئه فامیلی»، ۹ سال می‌گذرد.

او اکنون پس از سال‌ها تصمیم گرفته سریال جدیدی بسازد و اولین سریال خود در مدیوم نمایش خانگی را جلوی دوربین ببرد. نکته جالب و متفاوت این سریال، استفاده از پنج خواننده مشهور به عنوان بازیگران آن است.

رامبد جوان لب ساحل + عکس

تصویر خانم بازیگر و همسرش

اگر جوان قصد داشته باشد از حضور خوانندگانی که در زمینه بازیگری تجربه دارند استفاده کند، احتمالا رضا یزدانی، فرزاد فرزین و امید حاجیلی، اولین گزینه‌هایی هستند که به ذهن می‌آیند، اما اگر قرار باشد خوانندگانی در این سریال بازی کنند که تجربه‌ای در بازیگری ندارند، ترکیب بازیگران این مجموعه بسیار متفاوت خواهد بود. رامبد جوان این روزها مشغول مسابقه استندآپ کمدی آنلاینی است که در فضای مجازی به راه انداخته است.

رامبد جوان لب ساحل + عکس

رامبد جوان در تئاتر

تئاتر شروعی برای ورود به به عرصه نمایش و فعالیت های هنری این کمدین محبوب بود. او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت کرده و از سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر مشغول فعالیت بوده است. اولین کارگردانی اش در تئاتر هم تئاتری برای معلولین بوده که به گفته خودش بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است. او در همین سال در مجموعه صرفه جویی در آب کارش را در تلویزیون شروع کرد و سپس در برنامه نوروز 74 نقش آفرینی داشت.

رامبد جوان لب ساحل + عکس

پس از آن در سال 74 در یک قسمت از مجموعه تلویزیونی پرطرفدار همسران به کارگردانی بیژن بیرنگ و مسعود رسام نقش کوتاهی داشت که در نهایت باعث مورد توجه قرار بگیرد و همان سال در مجموعه فروشگاه به کارگردانی احمد بهبهانی نقش آفرینی کند. جوان همچنین بین سال های 74 و 75 در مجموعه نوعی دیگر بهروز بقایی هم حضور داشت.

رامبد جوان و خانه سبز

خانه سبز سکوی پرشی برای معروف شدن فرید صباحی یا فرید جینگلبرد نامی بود که در سال های پخش یکی از پرطرفدارترین سریال های دهه هفتاد از دهان همه مردم شنیده می شد. سریال خانه سبز با هنرمندی خسرو شکیبایی، مهرانه مهین ترابی، اکرم محمدی، مرحومه حمیده خیرآبادی، آتنه فقیه نصیری و البته رامبد جوان، روایتی خودمانی و شیرین بود از رابطه چند خانواده با مزه که در یک ساختمان زندگی می کردند و هر بار برای هر کدام اتفاقی رخ میداد و دیگران با همکاری و همدلی آن مشکل را برطرف می کردند. از کارهای ضعیف پس از خانه سبز تا احیای محبوبیت رامبد جوان کارش را در سال 76 با سرزمین سبز به عنوان بازیگر ادامه داد که دنباله ای نچسب و کم رمق از خانه سبز بود و در همان سالها هم فرصت پخش پیدا نکرد تا با تاخیری حدود 10 ساله پخش شود. شاید همین تاخیر یکی از عوامل دیده نشدن سریال به خاطر تغییر ذائقه مخاطبان بود. بعد از آن به سراغ نویسندگی رفت.

رامبد جوان لب ساحل + عکس

رامبد جوان و نویسندگی

مجموعه در همین حوالی و فیلمنامه اولیه سریال تولدی دیگر دو اثری بودند که جوان در کسوت نویسنده آنها را تجربه کرد اما هنوز با چهره شدن فاصله بسیار داشت.می توان گفت تا دو سال بعد از خانه سبز، پرنده بخت جوان پروازی نداشت تا این که یک نقش چند وجهی در “کت جادویی” (به کارگردانی محمد حسین لطیفی) شانس دوباره ای به وی بخشید. این سریال داستان پسری سرخوش و تهی دست بود که بعد از وقوع برخی اتفاقات صاحب یک کت جادویی شده که بی وقفه از جیب های آن پول نقد سرازیر می شود.

رامبد جوان لب ساحل + عکس

به زودی این جوان چنان اسیر قدرت و ثروت شده که آرام آرام شخصیت ساده و بی آلایشش تبدیل به مردی به سنگ دل و پول پرست می شود. رامبد جوان به خوبی از پس این نقش برآمد و به زودی محبوب شد. محبوبیتی که خیلی زود با فیلم مومیایی 3 و حضور در کنار سوپراستار آن روزها یعنی پرویز پرستویی برای همیشه تثبیت شد

ارسال نظر: