کدخبر: 30734

عکس زیبای لاله اسکندری با یک بنای تاریخی معروف + عکس

تصویری از لاله اسکندری بازیگر معروف سینما و تلویزیون در کنار بنای تاریخی پاسارگاد منتشر شد.

آنچه دیگران می خوانند:
لاله اسکندری و ستاره اسکندری خواهران بازیگر سینمای ایران همیشه خوش درخشیده اند.
لاله اسکندری با انتشار این عکس نوشت:

زمان...میگذرد...و تو ....همیشه....پایداری

خبرهای خوشی در راه است.....

درباره خانواده هنرمند اسکندری بیشتر بدانید

لاله اسکندری دارای دو برادر و دو خواهر میباشد. یکی از برادرانش سیامک نام دارد و در زمینه عکاسی فعال است، دو خواهر او سارا چهره پرداز و ستاره بازیگر هستند. همچنین او برادر زاده استاد عبدالله اسکندری گریمور معروف سینما میباشد.

ازدواج لاله اسکندری با ساسان فیروزی

لاله اسکندری با ساسان فیروزی ازدواج کرده است.

نحوه اشنایی لاله اسکندری و ساسان فیروزی

ساسان فیروزی : در سال 1386 یک نمایشگاه صنعت ساختمان در تبریز بود که من آنجا غرفه داشتم و خانم اسکندری هم برای بازدید به آنجا آمده بودند و در آنجا با هم آشنا شدیم.

لاله اسکندری : من به خاطر کارم در حوزه هنری دکوراسیون و زیبا سازی به دیدن این آثار علاقمند هستم و همان شد که به نمایشگاه رفتمو آنجا با ساسان فیروزی آشنا شدم.

 من در کارهای طراحی با شرکت ایشان مشغول کار شدم و یکسری کارهای تبلیغاتی با هم انجام دادیم و اینجا بود که آشنایی ما بیشتر شد و در نهایت به ازدواج ختم شد.

نمایشگاه موسیقی و نقاشی لاله اسکندری در خارج از کشور 

لاله اسکندری علاوه بر بازیگری در زمینه عکاسی و هنرهای تجسمی فعالیت دارد و چندین نمایشگاه عکس، نقاشی و موزاییک در داخل و خارج از کشور برگزار کرده است. وی از سال 1387 در زمینه زیباسازی با شهرداری تهران همکاری داشته و یکی از کارهای معروف ایشان کاشی کاری طرح کهکشان راه شیری در تقاطع بزرگراه حکیم و کردستان شهر تهران میباشد.

نحوره ورود به بازیگر ی توسط خواهرش ،ستاره اسکندری 

در سال 1375 خواهر او سارا اسکندری که در زمینه هنر فعالیت داشت وی را وارد عرصه تئاتر کرد، لاله اسکندری برای دو سال در کنار خواهرش مشغول کار گریم بود تا اینکه در سال 1378 با فیلم متولد ماه مهر به کارگردانی آقای محمدرضا درویش وارد عرصه سینما شد. او در این فیلم با بازیگران مطرحی همچون محمدرضا فروتن و میترا حجار همبازی بود.

درباره ستاره اسکندری بیشتر بدانید

ستاره اسکندری (زاده ۲۵ خرداد ۱۳۵۳در تربت حیدریه) بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است. شهرت او بیشتر به خاطر بازی در مجموعه‌های تلویزیونی است که آنرا از سال ۱۳۷۳ شروع کرده، مخصوصاً مجموعه نرگس که بعد از درگذشت پوپک گلدره نقش نرگس را در آن بازی می‌کرد. وی برنده جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره تئاتر فجر ۱۳۷۹ برای بازی در نمایش «سعادت لرزان مردمان تیره‌روز» شده است.

فعالیت های غیر از بازیگری

ستاره اسکندری علاوه بر فعالیت در عرصه بازیگری بنیادگذار گروه تار اول است. اعضای این گروه در مرکز خرید میلاد نور کسب و کار کوچکی راه انداخته اند و به طراحی و بافت پارچه می پردازند.

علایق ستاره اسکندری

ستاره به سفر کردن به نقاط مختلف جهان علاقه دارد. وی در این مورد گفته است : دیدن فرهنگ و آداب و رسوم آدام های مختلف در سراسر جهان دستاوردهای مهمی را برای بازیگر رقم بزند. برخی از مواقع با سامیه لک سفر می روم. این بازیگر همچنین مطالعه و خواندن کتاب را یکی از لزومات زندگی می داند و کوچکترین تایم خالی اش را با مطالعه می گذراند.

ازدواج و همسر ستاره اسکندری 

ستاره اسکندری ازدواج کرده و متاهل است. خبر ازدواج وی را خواهر لاله اسکندری در مصاحبه ای تایید کرده است.

ارسال نظر: