کدخبر: 30736

تغییر چهره جالب پریناز ایزدیار با آرایش جدیدش + عکس

عکسی از پریناز ایزدیار، بازیگر سینما و تلویزیون منتشر شده که طرفداران این بازیگر را غافلگیر کرده است. پریناز ایزد یار با هنر نمایی در سریال خانگی شهرزاد طرفداران بیشماری پیدا کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

پریناز ایزدیار بازیگر جذاب سینما برای اولین بار با یک سریال رمضانی وارد تلویزیون شد. پریناز ایزدیار با بازی متفاوتی در فیلم ابد و یک روز  خوش درخشید.

عکسی دیده نشده از پریناز ایزدیار، بازیگر سینما و تلویزیون را می بینید.

 

699579_159

 

اصالت و خانواده پریناز ایزد یار 

پریناز ایزدیار در سال 1364 در بابل زاده شد و پدرش اهل ساری و مادرش اهل بابل بوده و به گفته خودش به زبان مازندرانی تسلط کامل دارد. وی دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می‌باشد. پدرش وکیل و خواهر و برادرش هر دو پزشک هستند و در خانواده تنها او به سمت هنر کشانده شده. خواهرش 10 سال و برادرش 9 سال از پریناز بزرگ تر هستند.

پوشش عجیب پریناز ایزدیار در یک مهمانی خصوصی+عکس لورفته

 

مخالف سر سخت پریناز ایزدیار در بازیگری

جالب است بدانید خانواده پریناز ایزدیار موافق تحصیل او در رشته هنری نبودند به خاطر همین در دبیرستان به اجبار رشته تجربی را برای ادامه تحصیل انتخاب کرد ولی سپس در دوران پیش دانشگاهی به رشته هنر تغییر رشته داد. پدرش از اصلی‌ترین مخالف های سر سخت رشته گرافیک و بازیگری بود و مایل بود که او وکالت بخواند ولی برعکس مادرش خیلی مایل بود که او رشته بازیگری را ادامه دهد.

پوشش عجیب پریناز ایزدیار در یک مهمانی خصوصی+عکس لورفته

 

کودکی پریناز ایزدیار

 پریناز ایزدیاردرباره خود میگوید: « در دورام کودکی به شدت شیطان بودم و همیشه خرابکاری می کردم و روی در و دیوار نقاشی می کشیدم. اکثرا اوقات تو کوچه به همراه برادرم فوتبال بازی می کردم و به خانه آوردن من بسیار مشکل بود . در آن زمان مادرم ظهر ها اجازه نمیداد بیرون بروم و با بچه ها بازی کنم و من را مجبور می کرد که بخوابم اما هر چقدر سعی می کرد خوابم نمی برد و من از زیر در با دوستانم صحبت می کردم تا بالاخره یکی از اعضای خانواده به من مجوز بیرون رفتن را بدهد!

لباس جنجالی پریناز ایزدیار بر روی فرش قرمز برلین + عکس و بیوگرافی

 

اعتیاد به فست فود 

عاشق فست‌ فود هستم ولی خیلی سعی می‌ کنم کمتر بخورم، چون می‌ دانم چیز خوبی نیست و در بیشتر مواقع خودم را برای نخوردن کنترل می‌ کنم اما گاهی مجبور می‌ شوم وقتی غذای خانگی ندارم و عجله دارم فست‌ فود می‌ خورم. قدیم‌ ترها عاشق تنقلات بودم اما از آن موقع که فهمیدم تا چه حد برای پوست مضر است مخصوصا برای ما بازیگران که مدت‌ های زیادی گریم روی پوست خود داریم، به خودی خود پوست‌ مان در معرض خطر است و تنقلات هم باعث از بین رفتن بیشتر آن می‌ شود به کلی آنها را کنار گذاشته‌ ام.

لباس جنجالی پریناز ایزدیار بر روی فرش قرمز برلین + عکس و بیوگرافی

 

پریناز ایزدیار گیاه خوارشد 

مدتی است که گیاهخواری را شروع کرده‌ ام؛ البته بیشتر از آنکه بگویم یک رژیم سلامت با کاهش وزن و این‌ طور چیزهاست، یک علت مهم و اصلی دارد؛ اینکه دلم برای حیوانات می‌ سوزد.

لباس جنجالی پریناز ایزدیار بر روی فرش قرمز برلین + عکس و بیوگرافی

 

علاقه پریناز ایزدیار به فضای مجازی 

پریناز ایزدیار بر خلاف خیلی از هنرمندان که فضای مجازی دوری می کنند به فضای مجازی علاقمند است تا بتواند با مردم بدون واسطه صحبت کند. 

نوید محمدزاده و پریناز ایزدیار بهم رسیدند +عکس

 

نحوه ورود پریناز ایزدیار به بازیگری

قبل از شروع بازیگری در زمان دنشجویی در یکسری از شوهای اسلامی بعنوان مدل پوششی مانتو و روسری شرکت کرد و در همان دوران دانشجویی به پیشنهاد یکی از دوستانش برای فیلم «بازی خطرناک» حسن هدایت تست داد و پذیرفته شد و در این فیم نقش مکمل بازی کرد اما فیلم هیچ وقت اکران نشد تا اینکه در سال 1385 برای بازی در فیلم سینمایی یک مرد، یک شهر تست بازیگری داد و قبول شد. 

لباس جنجالی پریناز ایزدیار بر روی فرش قرمز برلین + عکس و بیوگرافی

 

ارسال نظر: