کدخبر: 30738

ست لباس ستاره پسیانی و الهام کردا سوژه شد + عکس

در فیلم کرگدن که مدتی پیش منتشر شد و حسابی طرفدار پیدا کرد ستاره پسیانی و الهام کردا هم بازی بودند. ست لباس ستاره پسیانی و الهام کردا در عکسی از پشت صحنه کرگدن جنجالی شد.

آنچه دیگران می خوانند:

ستاره پسیانی ،دختر آتیلا پسیانی و فاطمه نقوی هر دو از بازیگران شناخته شده سینما و تئاتر است.ستاره پسیانی با بازی در فیلم ورود آقایان ممنوع استعداد‌های خود را نشان داد.

عکسی که ستاره پسیانی با الهام کردا از پشت صحنه سریال کرگدن در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

ست مشکی این دو بازیگر مود توجه طرفداران قرار گرفته است.

ست لباس مهمانی مدل این ستاره معروف - پارس ناز

ستاره پسیانی متولد ۱۷ شهریور ۱۳۶۴ در تهران، بازیگر جلوی دوربین و تئاتر است. ستاره دیپلمه گرافیک از هنرستان سوره و فارغ التحصیل دانشگاه وارنژ روسیه می‌باشد که از تئاتر شروع کرد سپس وارد سینما و در نهایت تلویزیون شد.

ست لباس مهمانی مدل این ستاره معروف - پارس ناز

ستاره پسیانی نوه کدام بازیگر مشهور است؟

ستاره دختر آتیلا پسیانی و فاطمه نقوی هر دو از بازیگران شناخته شده سینما و تئاتر است و تنها یک برادر بنام خسرو دارد. مادربزرگش مرحوم خانم جمیله شیخی هم از بازیگران بنام ایران بود.

ست لباس مهمانی مدل این ستاره معروف - پارس ناز

شروع بازیگر در 5 سالگی 

ستاره پسیانی بازیگری را با تئاتر در سال ۱۳۶۹ وقتی که ۵ ساله بود شروع کرد و یکسال بعد در سال ۱۳۷۰ با فیلم داریوش کاردان بنام بهترین بابای دنیا وارد سینما شد.

695077_949

 

ستاره پسیانی سپس در همین پنج سالگی پیشنهاد بازی بهرام بیضایی برای فیلم مسافران را بخاطر ترس از چشمان او قبول نکرد. سال ۱۳۷۸ وقتی ۱۴ ساله بود با حضور در سریال همه بچه‌های من به کارگردانی مرضیه برومند اولین نقش جدی و حرفه‌ای خود را تجربه کرد.

ست لباس مهمانی مدل این ستاره معروف - پارس ناز

درباره الهام کردا بدانید

الهام کردا متولد سال 1357 بازیگر و کارگردان تئاتر ، سینما و تلویزیون میباشد و کارشناسی نمایش دارد. او کارشناسی خود را در رشته طراحی صحنه دریافت کرده و از سال ۱۳۸۰ فعالیت در تئاتر را آغاز کرد؛ و بیش از ۱۸ سال است که به فعالیت در زمینهٔ نمایش و بازیگری مشغول است.

elham-korda-fajrj37-1
 

ازدواج و همسر الهام کردا

الهام کردا با سعید چنگیزیان در سال 79 آشنا شد و در نهایت سال 1381 با یکدیگر ازدواج کردند، با وجود گذشت 16 سال زندگی مشترک هیچ فرزندی ندارند.

زندگی-سعید-چنگیزیان-9

 

همسر الهام کردا کیست ؟

سعید چنگیزیان بازیگر سریال گاهی به پشت سر نگاه کن متولد 1356 در سمنان است. وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه سینما و تئاتر است. سعید چنگیزیان از جمله بازیگران فعال و درجه یک تئاتر است که کارهای درخشانی در عرصه بازی در صحنه دارد مثل تن تن و راز قصر مونداس، باغ آلبالو و غیره و این روزها در نقش اصلی نمایش ستوان آینیشمور حسن معجونی بازی متفاوتی ارائه کرده است.

ست لباس مهمانی مدل این ستاره معروف - پارس ناز

ارسال نظر: