کدخبر: 30741

ظاهر جدید سحر قریشی با لباس محلی + عکس

به تازگی تصویری از سحر قریشی با لباس محلی منتشر شده است. سحر قریشی با استایل و تیپ های متفاوت خود همیشه طرفدارانش را غافلگیر کرده است.

آنچه دیگران می خوانند:

سحر قریشی در سال 1388 با بازی در فیلم لج و لجبازی  وارد عرصه سینما شد. سحر قریشی جز بازیگرانی است که با ورودش به سینما و تلویزیون همیشه حاشیه سار بوده است.

سحر قریشی با انتشار این عکس نوشت: ما هیچوقت به امروز بر نمیگردیم

 

سحر+قریشی

 

 

سحر قریشی تنها یک برادر دارد و رنگ های مورد علاقه اش مشکی ، آبی و قرمز است  طرفدار دو آتیشه استقلال است

سحر قریشی دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و این آینده را برای خود پیش بینی میکند. برای قریشی نوع پوشش و لباس خیلی اهمیت دارد . او حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد.

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی متولد 6 دی 1366 در تهران و بازیگر است او تا دبیرستان تحصیل کرده و زمانی که متاهل بوده است  وارد عرصه بازیگری شده است .

ویدیوی جنجالی از خوشگذرانی سحرقریشی و مهدی طارمی لورفت + فیلم+ بیوگرافی  کامل سحر قریشی

اظهار نظر در مورد حضور زنان در استادیوم

سال 96 سحر قریشی در مورد حضور زنان در استادیوم اینطور واکنش نشان داد:دوست ندارم بروم استادیوم، از اینکه کنار تعداد زیادی آقا قرار بگیرم منقلب می‌ شم، احساس امنیتم رو از دست می دهم، کاملاً موافقم که اجازه نمی دهند خانم ها به استادیوم برونداین یک خط کافی بود تا بازیگرانی چون  مهناز افشار  واکنش های تندی به او نشان دهند تا جایی خانم قریشی علت این واکنش ها رو حسادت عنوان می کند.

تصویر سحر قریشی لب استخر لو رفت + عکس جنجالی

پوشش جنجالی سحر قریشی 

هم چنین خانم قریشی تیر 98 در مصاحبه ای گفت :در مملکت من مشکل روسری و حجاب وجود ندارد، جمع شدند می گویند حجاب اجباری، اما من دارم تبلیغ روسری می کنم، امنیت یک زن پوشش آن است.

تیپ و آرایش نامتعارف سحر قریشی در ماشین جنجالی شد + عکس

چند هفته بعد از دفاع خانم قریشی از حجاب، یک فیلم لو رفته از وی در ترکیه نشان می دهد خانم بازیگر با حجابی نامتعارف با یک نامحرم دست می دهد ولی منقلب نمی شود .

تست بازیگری سحر قریشی

از طریق یکی از آشنایان همسرم به من پیشنهاد شد که تست بازیگری بدهم من هم تست دادم و برای بازی در فیلم لج و لجبازی در سال 1388 قبول شدم

سر فیلمبرداری فیلم لج و لجبازی بودیم که سیاوش خیرابی مرا به آقای سهیلی زاده برای سریال دلنوازان معرفی کرد که آمدم و تست دادم و برای بازی در نقش یلدا انتخاب شدم.

 

ازدواج اول و طلاق

اولین بار قبل از شروع بازیگری تقریبا در سن 17 سالگی در سال 83 با مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد، اما این ازدواج بعد از پخش سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق و جدایی ختم شد. مهران اخوان ذاکر درباره علت جدایی اش از سحر قریشی می گوید پس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتار سحر تغییر کرد و شش ماه بعد از آن من از ایشان خبری نداشتم.به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم و در نهایت از یکدیگر جدا شدیم.

ویدیوی لو رفته از سحر قریشی در حال تمرین بدنسازی + فیلم و عکس

ازدواج با امید علومی

سحر قریشی اولین بار در برنامه رضا رشیدپور خبر محرم شدن (صیغه) خود با امید علومی (خواننده) را رسانه ای کرد و درباره نسب خود با وی گفت :من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

عکس های لو رفته سحر قریشی در آغوش آقای فوتبالیست

رابطه با مهدی طارمی

در آبان ماه سال 96 خبر ازدواج مهدی طارمی و سحر قریشی منتشر شد اما مدتی بعد با واکنش تند برادر قریشی این خبر تکذیب شد.

 

علت جدایی سحر قریشی و مهدی طارمی فاش شد + سندبا انتشار یک فیلم لو رفته از طارمی و قریشی در کشور قطر این شایعه تبدیل به حتم و مشخص شد این دو در یک رابطه عاشقانه هستند.

 

سحر قریشی | مهدی طارمی در مصاحبه اخیر فاش کرد : باهم دوست بودیم + ویدیو

ارسال نظر: