کدخبر: 30746

چهره آشفته نسرین مقانلو در شام غریبان + عکس

نسرین مقانلو به تازگی در سریال دل کاری از منوچهره هادی ایفای نقش کرده است. نسرین مقانلو عکسی از خودش را در شب شام غریبان منتشر کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

نسرین مقانلو فعالیت بازیگری خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد. نسرین مقانلو با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

نسرین مقانلو با انتشار این عکس نوشت:

در این شام غریبان خیره به شمعی

شده بودم، که مثل وجودت داشت آب میشد

تسلیت به همه،

خصوصا خود "خدا"

الهی نظری بر همه بندگانت 

حال و هوای «نسرین مقانلو» در شام غریبان/ عکس

خوانندگی نسرین مقانلو

نسرین مقانلو فعالیتش در حوزه موسیقی رو با دکلمه تقدیمی به عسل بدیعی آغاز کرد و سپس انتشار دکلمه ساعت شنی و بعد از آن هم بصورت جدی با اهورا احمدی وارد تهیه آلبوم شده است.

عکسی دیده نشده از نسرین مقانلو در آغوش مادرش + عکس

 

 کتاب آشپزی نسرین مقانلو

خانم بازیگری به شدت به آشپزی علاقه دارد و می گوید از اینکه پای گاز بایستند و غذا بپزد لذت می برد، همین علاقه سبب شد نگارش کتاب آشپزی نسرین را شروع کند.

 

انتشار این کتاب مورد استقبال قرار گرفت و از همین علاقه برای مدتی مجری برنامه آشپزی دست پخت شد، می گوید تمام فوت و فن آشپزی را به خوبی آموخته است.

کافه گردی بازیگر زن معروف و پسرش + عکس

 

خانواده نسرین مقانلو در آمریکا

خانواده نسرین مقانلو ( همسر و پسرانش ) در امریکا زندگی می کنند. برای دیدار با خانوادش یا او به امریکا می رود یا خانواده اش به ایران می آیند. دو پسر دارد به نام های ارشیا و آرین که در امریکا به دنیا آمده اند و همانجا بزرگ شده اند.

عکسی دیده نشده از نسرین مقانلو در آغوش مادرش + عکس

 

 

ماجرای جالب ازدواج نسرین مقانلو

ماجرای ازدواج من سر فیلم «همسر» آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از 5 -6 سال کار مداوم در عرصه های مختلف، با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.

کافه گردی بازیگر زن معروف و پسرش + عکس

 

 

بیوگرافی کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو

کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال ،قهرمان جوانان آسیا،و عضو باشگاههای گمرک اهواز،پاس و تاج و همسر نسرین مقانلو بازیگر کشورمان میباشد.

عکس لو رفته از مهمانی خصوصی نسرین مقانلو در روزهای کرونایی

 

 

بازگشت نسرین مقانلو به ایران

نسرین مقانلو گفت: با ازدواج، عاشق شدم و با خودم فکر کردم این بهترین فرصت برای امتحان کردن خودم است که آیا می‌توانم مدتی از آنچه دوست دارم، دور باشم یا نه! آن ۱۰ سال خیلی بر من سخت گذشت؛ بسیار دلتنگ بودم، خیلی شب‌ها می‌نشستم برنامه «چشم‌انداز» را می‌دیدم، همکارانم را نگاه می‌کردم، گریه می‌کردم، فیلم‌هایی را که بازی کرده بودم را نگاه می‌کردم.

حال و هوای «نسرین مقانلو» در شام غریبان/ عکس

و… همسرم هم همیشه بابت این دلتنگی من ناراحت بود و همیشه می‌گفت من هر کاری برای تو بکنم، خوشحال نیستی! واقعاًَ‌ همیشه از او ممنونم که بعد از ازدواج‌مان کاملاً حمایتم کرد و همچنین بچه‌هایم که شرایط زندگی و دوری‌ام را تحمل می‌کنند و با این موضوع که هر ۲-۳ سال یک بار به ایران می‌آیند و کنارم هستند یا من تنها سالی چند بار می‌توانم پیش‌شان بروم، کنار آمده‌اند. واقعاً خیلی سخت است که هم زندگی هنری‌ات را داشته باشی و هم زندگی شخصی‌ات را. اما همه اینها را مدیون همسر و بچه‌هایم هستم که اجازه دادند برگردم و دوباره همان کاری را انجام دهم که دغدغه و مورد علاقه‌ام است

حال و هوای «نسرین مقانلو» در شام غریبان/ عکس

 

آغاز فعالیت نسرین مقانلو در سینما

نسرین مقانلو فعالیت خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. وی پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

حال و هوای «نسرین مقانلو» در شام غریبان/ عکس

ارسال نظر: