کدخبر: 30822

تصویر شاهرخ استخری کنار خانواده همسرش سوژه شد + عکس

تصویری از شاهرخ استخری کنار خانواده همسرش که حسابی در فضای مجازی سوژه شده است را ببینید. این بازیگر رابطه بسیار خوبی با خانواده سپیده بزمی پور دارد که مشخص است.

آنچه دیگران می خوانند:

شاهرخ استخری کنار خانواده همسرش، عنوان عکسی است که او با خانواده سپیده بزمی پور، همسرش در صفحه اینستاگرام به اشتراک گذاشته است..

زندگینامه شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در 14 مهر ماه 1359 در تهران متولد شد. شاهرخ استخری فرزند اول خانواده است و 2 خواهر کوچک تر از خودش دارد. فوق لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است و خواهر کوچک ترش هم به هنر علاقه دارد، او متاهل است و ۲دختر به نام پناه و نبات دارد، شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد، او پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال 82-1381 گام بر عرصه هنــر نهاد و سپس یک دوره بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند.

شهرت شاهرخ استخری در بازیگری

او با تله فیلم تلــخون ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از پریدخت گرفته تا مثل هیچ کس و سپس ماه عســل و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال دل نوازان است و بعد از آن فاصله ها جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

شاهرخ استخری در دلنوازان

استخری در سریال دل نوازان ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال فاصله ها ، نقش سعید را بازی کند. او می گوید:مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم. شروع فعالیت سینمایی شاهرخ استخری در سال 1390 با بازی در فیلم ساعت شلوغی بود. ساعت شلوغی فیلمی به کارگردانی آرش معیریان و نویسندگی جابر قاسمعلی ساختهٔ سال 1391 است. او در سال 1391 در فیلم سینمایی پس کوچه های شمرون خوش درخشید. پس کوچه های شمرون عنوان فیلمی است رمانتیک از کامران قدکچیان که درسال 1391 ساخته شد. اکبر عبدی و محمدرضا شریفی نیا در این فیلم بازی کرده اند.

ارسال نظر: