کدخبر: 30823

سانسور سریال ماه چهره خلیلی جنجال به پا کرد + عکس لورفته

خبری مبنی بر سانسور سریال ماه چهره خلیلی در تلویزیون حسابی جنجالی شده است و فلورا سام که کارگردانی آن را نیز برعهده داشته بر صحت این خبر تاکید کرده است.

آنچه دیگران می خوانند:

سانسور سریال ماه چهره خلیلی حسابی جنجال به پا کرده است. سریال تلویزیونی مرضیه آخرین اثر فلورا سام است که از شبکه دو سیما پخش می‌شود؛ مجموعه تلویزیونی که سال قبل در تکاپوی بیماری سرطان همسرش ساخته و روی آنتن رفت. این سریال با بازی ماه چهره خلیلی سانسور شده است.

شباهت عجیب به ماه چهره خلیلی

مهدیه محمدخانی نوشت: ماه‌چهره جان مردم برام کامنت میذارن و میگن شبیه هم هستیم و بعضیا هم اشتباهى میگیرنمون. قرار بود نقش خواهر کوچیکت رو بازى کنم!

عصبانیت همسر ماه چهره خلیلی

چند روزی از درگذشت ماه چهره خلیلی بازیگر سینمای ایران می‌گذرد و به‌تازگی ویدئویی از گلایه‌های همسر مرحوم خلیلی منتشر شده که مورد توجه قرار گرفته است. گلایه همسر ماه‌چهره از هنرمندانی است که پس از درگذشت این بازیگر اقدام به انتشار فایل‌های صوتی در خصوص بیماری این بازیگر کرده‌اند. ماه‌چهره خلیلی بازیگر شناخته‌ای است. ماه‌چهره خلیلی طرفداران بسیاری داشت.

مرگ سوزناک ماه چهره خلیلی

ماه‌چهره خلیلی در تاریخ 17 مرداد، فوت شد. ماه‌چهره خلیلی در نقش‌های گوناگون بازی کرده بود. ماه‌چهره خلیلی برای مخاطب ایرانی چهره یک زن آرام و مهربان را در فیلم ها داشت. شباهت خواننده زن معروف به ماه چهره خلیلی همواره مورد توجه بود.

فعالیت هنری ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی متولد 1355 تهران است. ماه چهره خلیلی دوره بازیگری را در method school در لندن گذراند و در سال 1382 برای اولین فعالیت سینمایی خود جهت بازی در فیلم چشمان سیاه پس از 22 سال به ایران آمد.

عروسی ماه چهره خلیلی و ابراهیم اشرفی

بعد از این که ابراهیم اشرفی از ماه چهره خلیلی خوشش می‌اید بدون اطلاع وی با پدر و مادرش صحبت میکند و اجازه خواستگاری از او را می گیرد.

فرزند ماه چهره خلیلی

حاصل ازدواج ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی پسری به اسم پرواز می باشد.

ارسال نظر: