کدخبر: 30829

هدیه جالب سوسن پرور برای ماه چهره خلیلی پس از مرگش + عکس

تصویری از هدیه جالب سوسن پرور برای ماه چهره خلیلی پس از مرگش ببینید. این بازیگر رفاقت دیرینه ای با این هنرپیشه فقید سینمای ایران داشته است و حسابی از فوت او ناراحت است.

آنچه دیگران می خوانند:

هدیه جالب سوسن پرور برای ماه چهره خلیلی حسابی مورد توجه قرار گرفته است. او رفاقت دیرینه ای با ماه چهره خلیلی داشته است.

سانسور سریال ماه چهره خلیلی جنجال به پا کرد + عکس لورفته

بیوگرافی سوسن پرور

سوسن پرور هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون، متولد بیست و هشتم آبان ماه سال ۱۳۵۴ در شهر اراک و فعلا مجرد است. این آبان ماهی اراکی، از سال ۱۳۷۲ کار خود را از تئاتر و آغاز کرد و نخستین تجربه بازیگری او در تلویزیون، به سریال بزنگاه باز می گردد. از جشنواره های هنری منطقه ای در اصفهان و سمنان، جوایزی دریافت کرده است. او در فیلم زندان زنان به کارگردانی منیژه حکمت در سال ۱۳۷۹، رد کارپت محصول ۱۳۹۲ به کارگردانی رضا عطاران نقش آفرینی کرده بود. بیشترین فعالیت های سوسن پرور در مجموعه های تلویزیونی از اواخر دهه هشتاد تا به امروز است. سوسن پرور در مجموعه بزنگاه به کارگردانی رضا عطاران، اولین حضور تلویزیونی را تجربه کرد.

سانسور سریال ماه چهره خلیلی جنجال به پا کرد + عکس لورفته

در چند اپیزود سریال معروف روزگار قریب به کارگردانی کیانوش عیاری، روبروی دوربین رفت. در سریال دزد و پلیس به کارگردانی سعید آقاخانی در سال ۱۳۹۲ حضور یافت. جدید ترین کار سوسن پرور، در سریال طنز کودکانه بچه محل عمو پورنگ به کارگردانی احمد درویشعلی پور است که هم بازی سربالا ودیگر کاراکترهای این سریال طنز شده است. سوسن پرور را در مجموعه تلویزیونی خنده بازار در سال ۱۳۹۰ دیدیم. سوسن پرور در تله فیلم های زیادی نقش آفرینی کرده است مثل مرغ تخم طلا به کارگردانی علی آشتیانی و برج میلاد به کارگردانی رضایار خلجی در سال ۱۳۸۱. بازی های تئاتری سوسن پرور مربوط به دهه هشتاد است و در سال ۱۳۹۰، در تئاتر بادها برای که می وزند، حضور یافت.

مرگ سوزناک ماه چهره خلیلی

ماه‌چهره خلیلی در تاریخ 17 مرداد، فوت شد. ماه‌چهره خلیلی در نقش‌های گوناگون بازی کرده بود. ماه‌چهره خلیلی برای مخاطب ایرانی چهره یک زن آرام و مهربان را در فیلم ها داشت. شباهت خواننده زن معروف به ماه چهره خلیلی همواره مورد توجه بود.

سانسور سریال ماه چهره خلیلی جنجال به پا کرد + عکس لورفته

فعالیت هنری ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی متولد 1355 تهران است. ماه چهره خلیلی دوره بازیگری را در method school در لندن گذراند و در سال 1382 برای اولین فعالیت سینمایی خود جهت بازی در فیلم چشمان سیاه پس از 22 سال به ایران آمد.

عروسی ماه چهره خلیلی و ابراهیم اشرفی

بعد از این که ابراهیم اشرفی از ماه چهره خلیلی خوشش می‌اید بدون اطلاع وی با پدر و مادرش صحبت میکند و اجازه خواستگاری از او را می گیرد.

سانسور سریال ماه چهره خلیلی جنجال به پا کرد + عکس لورفته

فرزند ماه چهره خلیلی

حاصل ازدواج ماه چهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی پسری به اسم پرواز می باشد.

ارسال نظر: