کدخبر: 30836

تصویر پسر زیبا بروفه بغل دایی اش + عکس دیده نشده

تصویری از پسر زیبا بروفه در بغل دایی اش به تازگی منتشر شده است که حسابی مورد توجه قرار گرفته و یاد و خاطره شوهر تازه درگذشته او را در یاد مخاطبان و هنردوستان زنده کرده است.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری از پسر زیبا بروفه در بغل دایی‌اش در فضای مجازی پخش شد.

تصویری لو رفته از پسر زیبا بروفه در بغل دایی‌اش

زیبا بروفه بازیگر جوان و با اخلاق سینما و تلویزیون ایران است. این بازیگر دوست داشتنی با پیام صابری ازدواج کرده بود که متاسفانه همسرش را از دست داد. او یک پسر به نام اهورا از همسر سابقش دارد.

بیوگرافی زیبا بروفه

زیبا بروفه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 29 شهریور 1354 در تهران متولد شد.

این بازیگر کشورمان یک خواهر و یک برادر دارد و مدتی را به همراه همسرش در کیش زندگی میکرد.

تحصیلات زیبا بروفه

این بانوی بازیگر فارغ التحصیل حقوق قضایی است اما علاقه ای که به بازیگری داشت او را به سمت دنیای هنر رهنمون کرد و در کلاس های بازیگری دانشگاه هنر شرکت کرد.

کارنامه هنری زیبا بروفه

زیبا بروفه بازیگری را با فیلم سینمایی شب روباه آغاز کرد اما بازی در مجموعه مجید دلبندم تجربه جدی او در دنیای بازیگری بود که با این مجموعه بیشتر در میان مردم شناخته شد.

ماجرای ازدواج زیبا بروفه

زیبا بروفه یکی از هنرمندانی است که در سالهای جوانی زندگی مشترکش را آغاز کرد و حدود 21 سال داشت که با پیام صابری بازیگر، کارگردان و چهره پرداز کشورمان ازدواج کرد.

پیام صابری حضور در دنیای هنر را از سال 1373 آغاز کرد و در سریال ریحانه به کارگردانی سیروس مقدم در کنار همسرش ایفای نقش کرد و در سریال امام علی به عنوان دستیار حضور داشت. سریال زاگرس آخرین تجربه کارگردانی پیام صابری در شبکه زاگرس بود که ناتمام ماند.

زیبا بروفه و پیام صابری از زوج های وفادار دنیای هنر بودند اما متاسفانه زندگی مشترکشان بعد از 22 سال با حادثه ای دلخراش و غم انگیز همراه شد.

ارسال نظر: