کدخبر: 30837

تصویر دیده نشده که ژیلا امیرشاهی، مجری معروف منتشر کرد + عکس

تصویری دیده نشده که ژیلا امیرشاهی مجری معروف تلویزیون از مقبره امام حسین (ع) در اینستاگرام خود منتشر کرد به شدت مورد توجه قرار گرفت و وایرال شد. او با به خانه برمی گردیم به شهرت رسید.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری کمتر دیده شده از حرم امام حسین(ع) در پیج ژیلا امیرشاهى، مجری معروف منتشر شد.

ع

ژیلا امیرشاهى گوینده رادیو و مجرى تلویزیون با انتشار این عکس نوشت: تصویر کمتر دیده شده از حرم امام حسین (ع)در قرن ۱۹ میلادی.

ع

بیوگرافی ژیلا امیرشاهی

ژیلا امیرشاهی متولد ۱۳۳۹ در تهران و فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد و بازرگانی در مقطع کارشناسی است. او بیشتر با اجرا در برنامه به خانه بر می‌گردیم شناخته شده‌است. امیرشاهی در ابتدا دبیر زبان انگلیسی در آموزش و پرورش بود، اما به دلیل عدم رضایت از شغل خود و علاقه به گویندگی، وارد سازمان صدا و سیما شد.

ع

حضور در تلویزیون

ژیلا امیرشاهی مجری یکی از پر مخاطب ترین برنامه سیماست، برنامه ای خانواده محور با سال ها سابقه، ژیلا امیرشاهی یکی از مجریان برنامه «به خانه برمی گردیم» است.

ع

ژیلا امیرشاهی

اجرا در حوزه خانواده و حضور برای سالیان متمادی در برنامه «به خانه برمی گردیم» بنا بر علاقه خودتان بود یا این که به پیشنهاد دوستان و همکاران وارد این عرصه شدید و در آن باقی ماندید؟ من به پیشنهاد یکی از دوستان به این سمت وسو کشیده شدم، سال ها در رادیو گوینده برنامه های ادبی بودم و قصد آمدن به تلویزیون را هم نداشتم اما به واسطه اولین پیشنهاد حضور در برنامه «نغمه ها» که قرار بود گل های رادیو را به صورت تصویری به نمایش درآورند وارد تلویزیون شدم، بعد از این برنامه «حافظه برتر» را تجربه کردم که برنامه ای کاملا علمی و تخصصی بود، سپس به دعوت آقای پورمحمدی که در آن زمان تهیه کننده برنامه « سیمای خانواده » بودند و اصرار همکارم آقای هرمز شجاعی مهر به این برنامه رفتم؛ نه این که میلی به حضور در این برنامه ها نداشتم، نه!

ع

به طورحتم علاقه مندی وجود داشت که این حوزه را انتخاب کردم اما انتخاب خودم نبود و درواقع از جانب آن ها به این سمت کشیده شدم. حدود هفت ماه و کمتر از یک سال در «سیمای خانواده» بودم و بنا به دلایلی با اختیار خودم از آن بیرون آمده و وارد برنامه«به خانه برمی گردیم» شدم.

ازدواج ژیلا امیرشاهی

ژیلا امیرشاهی با نقاش مشهور سید جمال الدین طبسی نژاد ازدواج کرده است.

ع

بیوگرافی سید جمال الدین طبسی نژاد

جمال الدین طبسی نژاد متولد 1333 در کرمانشاه نقاش است. اصالتا  اهل طبس  و ساکن کانادا می باشد و نمایشگاه های انفرادی و گروهی فراوانی در اقصی نقاط دنیا برگزار نموده است و صاحب یک گالری بنام طبس در تهران  نیز می باشد

ارسال نظر: