کدخبر: 30838

تصویر دختر شاهرخ استخری در خانه لاکچری اش + عکس دیده نشده

تصویری از دختر شاهرخ استخری در خانه لاکچری اش منتشر شده است که حسابی جنجال به پا کرد و عصبانیت برخی از کاربران را نیز به همراه داشت. شاهرخ استخری همسر سپیده بزمی پور است.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویر دختر شاهرخ استخری در خانه لاکچری اش به تازگی منتشر شد و مورد توجه قرار گرفت. شاهرخ استخری با انتشار عکس زیر نوشت: شما جای‌ من بودین میتونستین برین سر کار؟ یا کار و زندگی رو ول میکردین و نبات رو میخوردینش.

تصویر دختر شاهرخ استخری در خانه لاکچری اش + عکس دیده نشده

شاهرخ استخری بازیگر سریال دلنوازان این روزها بیشتر مشغول کار و تجارت است و در سینما کم کار شده است. او که ازدواج کرده دو دختر ناز دارد.

بیوگرافی شاهرخ استخری

شاهرخ استخری در ۱۴ مهر ماه ۱۳۵۹ در تهران متولد شد. او فرزند اول خانواده است و ۲ خواهر کوچک‌تر از خودش دارد. خواهرش که یک سال از او کوچک‌تر است فوق‌لیسانس تغذیه دارد و برای ادامه تحصیل به خارج از کشور رفته است و خواهر کوچک‌ترش هم به هنر علاقه دارد. شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می‌باشد،

تحصیلات شاهرخ استخری

شاهرخ پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب‌ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال ۸۲-۱۳۸۱ گام بر عرصه‌ی هنر نهاد و سپس یک دوره‌ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. او با تله فیلم تلخون ساخته علیرضا امینی به طور حرفه‌ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از پریدخت گرفته تا مثل هیچ کس و سپس ماه عسل و نقطه‌ی عطف همه‌ فعالیت‌هایش که سریال دل نوازان است و بعد از آن فاصله‌ها جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

تصویر دختر شاهرخ استخری در خانه لاکچری اش + عکس دیده نشده

کارنامه هنری شاهرخ استخری

استخری در سریال دل نوازان ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال فاصله‌‌ها، نقش سعید را بازی کند.

تصویر دختر شاهرخ استخری در خانه لاکچری اش + عکس دیده نشده

او می‌گوید: مسیر هنری‌ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم. شروع فعالیت سینمایی شاهرخ استخری در سال ۱۳۹۰ با بازی در فیلم ساعت شلوغی بود. ساعت شلوغی فیلمی به کارگردانی آرش معیریان و نویسندگی جابر قاسمعلی ساختهٔ سال ۱۳۹۰ است.

تصویر دختر شاهرخ استخری در خانه لاکچری اش + عکس دیده نشده

شاهرخ استخری در دلنوازان

استخری در سریال دل نوازان ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال فاصله ها ، نقش سعید را بازی کند. او می گوید:مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم. شروع فعالیت سینمایی شاهرخ استخری در سال 1390 با بازی در فیلم ساعت شلوغی بود. ساعت شلوغی فیلمی به کارگردانی آرش معیریان و نویسندگی جابر قاسمعلی ساختهٔ سال 1391 است. او در سال 1391 در فیلم سینمایی پس کوچه های شمرون خوش درخشید. پس کوچه های شمرون عنوان فیلمی است رمانتیک از کامران قدکچیان که درسال 1391 ساخته شد. اکبر عبدی و محمدرضا شریفی نیا در این فیلم بازی کرده اند.

ارسال نظر: