کدخبر: 30840

بی توجهی مرجانه گلچین به پروتکل های بهداشتی جنجال به پا کرد + عکس

انتشار تصویری که حکایت از بی توجهی مرجانه گلچین به پروتکل های بهداشتی در زمان شیوع کرونا دارد در اینستاگرام این بازیگر معروف و پرطرفدار حسابی جنجال به پا کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

بی توجهی مرجانه گلچین به پروتکل های بهداشتی در فضای مجازی پخش شد و جنجال به پا کرد. این تصویر را مرجانه گلچین در اینستاگرام منتشر کرد.

چهره پریشان مرجانه گلچین پای دیگ نذری+عکس

مرجانه گلچین بیوگرافی

مرجانه گلچین بازیگر زن ایرانی سال ۱۳۴۷ در تهران متولد شده است. وی چند سال پیش با کریم آتشی ازدواج کرده بود که پس از مدتی از هم جدا شدند. مرجانه گلچین بازی در فیلم سینمایی دیدار در استانبول، پرنده کوچک خوشبختی و سریال سه دونگ سه دونگ را در کارنامه هنری خود دارد. به تازگی تصویری از مرجانه گلچین هنرپیشه معروف و دوستانش سر دیگ نذری عاشورا منتشر شده است. 

چهره پریشان مرجانه گلچین پای دیگ نذری+عکس

مرجانه گلچین از بازیگران تلویزیون است که در نیمه دوم دهه شصت فعالیتش را آغاز کرد و در اواخر دهه ۶۰ و اوایل دهه ۷۰ توانست چهره مقبولی در بین مردم پیدا کند. او در سنین نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و پس از ۴ سال در رشته تخصصی نوازندگی تئاتر فارغ التحصیل شده است.

منیژه گلچین خواهر مرجانه

با توجه به تشویق های خواهر مرجانه گلچین یعنی منیژه گلچین که در آن زمان نیز خود بازیگر بود و بر روی صحنه تئاتر رفت. مرجانه گلچین با سریال آینه بغل پا گذاشت و در آن زمان ۱۹ سال سن داشت و پس از آن به سریال ها و تئاتر ها راه پیدا کرد. از سال ۶۸ و پس از بازی در مجموعه تلویزیونی ازدواج پر ماجرا تا سال ۸۵ از تلویزیون دور بود و پس از ۱۳ سال با مجموعه تلویزیونی زیر زمین باز هم به تلویزیون بازگشت. نقشه هایی که برای خانم گلچین در نظر گرفته می شد ابتدا در ژانر جدی و موقعیت های اجتماعی بود اما از سریال زیرزمین بود که وی در نقش های کمدی دیده شد و بازی متفاوتی از آن سبب شد تا در ذهن مخاطب باقی بماند.

ارسال نظر: