کدخبر: 30841

افشای علت اصلی مهاجرت صبا راد و مانی رهنما به ترکیه + عکس جنجالی

طبق اعلام یکی از خبرنگاران حوزه موسیقی علت اصلی مهاجرت مانی رهنما و صبا راد به ترکیه که حسابی در این روزها پرطرفدار شده است فاش شد و مورد توجه فعالان فضای مجازی قرار گرفت.

آنچه دیگران می خوانند:

بهمن بابازاده در رشته توییتی پرده از ماجرای مهاجرت صبا راد و مانی رهنما برداشت. این دو به تازگی بابت اظهارات خود علیه ایران حسابی در فضای مجازی جنجال به پا کردند. صبا راد مجری برنامه به خانه برمیگردیم جنجال تازه ای در فضای مجازی به پا کرد.

اظهارات تند صبا راد و مانی رهنما علیه ایران + ویدئو جنجالی

بیوگرافی صبا راد

صبا راد (فاطمه راد) متولد 30/8/59 ، مجری برنامه «به خانه برمی گردیم» بود . صبا راد از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید.

مجری گری صبا راد

صبا راد به گفته خودش، برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و آرزویشان بود که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند، او همچنین در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است .او از سال 75 گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. صبا راد علاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود 100 برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.

اظهارات تند صبا راد و مانی رهنما علیه ایران + ویدئو جنجالی

ازدواج ناموفق صبا راد

صبا راد در گفتگویی گفت شاید برای بعضی ها عجیب و حتی غیر قابل باور به نظر برسد اما من و همسرم کاملاً به شکل سنتی با یکدیگر آشنا شدیم بواسطه یکی از دوستانم به هم معرفی شدیم و در مدت زمان کوتاهی با یکدیگر در مورد دیدگاه هایمان، پیرامون ازدواج صحبت کردیم متوجه شدیم که به لحاظ ذهنی به هم شباهت داریم به همین خاطر خیلی زود پای سفره عقد نشستیم. پوشش غربی صبا راد روی کشتی هم به عکس های دیگری که از او منتشر شده پیوست. مرتضی علی آبادی درباره زندگی مشترک با صبا راد مجری برنامه تلویزیونی گفت:قطعا کسی که تصمیم می گیرد با فرد شناخته شده ای ازدواج کند، می داند که این مسیر سختی های خاص خودش را دارد البته من باید از همین جا اعلام کنم که حدود 6 ماه پیش از خانم راد جدا شده ام و دیگر ما هیچ نسبتی با هم نداریم. تغییر پوشش صبا راد این روزها حسابی سوژه است مانند تصویر پوشش غربی صبا راد روی کشتی.

اظهارات تند صبا راد و مانی رهنما علیه ایران + ویدئو جنجالی

ازدواج صبا راد با مانی رهنما

صبا راد مجری محبوب به خانه می گردیم که مدتی است حضور او در تلویزیون کمرنگ تر شده است با مانی رهنما ازدواج کرد . این خبر را مانی رهنما در اینستاگرامش با انتشار یک عکس تایید کرد.

اظهارات تند صبا راد و مانی رهنما علیه ایران + ویدئو جنجالی

صبا راد مجری تلویزیون در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش کلی از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت . همین مطالب باعث کنجکاوی مردم برای دانستن ارتباط اصلی بین این دو شد که در نهایت مانی رهنما دست به تایید این خبر برد. تو رو میخوام درست مثل، شبی که ماهشو میخواد مثه کشتی سرگردون، که بندرگاهشو میخواد، تو رو میخوام مثه خاکی که بیتابه یه بارونه، مثه قلبی که دور از عشق یه دم زنده نمیمونه. مانی رهنما، صبا راد، همسر، عشق، اردیبهشت ١٣٩٦

اظهارات تند صبا راد و مانی رهنما علیه ایران + ویدئو جنجالی

ممنوع التصویری صبا راد

در عرصه فرهنگ و هنر کشورمان بسیاری از افراد مشهور و پرطرفدار وجود دارند که بنا به دلایلی مدتی در عرصه فعالیت شان ظاهر نمی شوند و درست به همین دلایل هم برای آنها شایعاتی درست می شود. از جمله این افراد صبا راد است که پیشتر یکی از مجریان برنامه به خانه بر می گردیم بود که از شبکه تهران پخش می شود.

ارسال نظر: