کدخبر: 30845

عشق و حال بیتا سحرخیز در دل طبیعت + عکس دیده نشده

به تازگی تصویری از عشق و حال بیتا سحرخیز بازیگر جوان و خوش آتیه سینمای ایران در دل طبیعت منتشر شده است که پس از مدت ها نام او را بر سر زبان ها انداخته است.

آنچه دیگران می خوانند:

عشق و حال بیتا سحرخیز در دل طبیعت. بیتا سحرخیز با انتشار این عکس نوشت: از شیخ بهایی پرسیدند: "سخت میگذرد" چه باید کرد؟ گفت: خودت که میگویی سخت "میگذرد" سخت که "نمی ماند"! پس خدارو شکر که "می گذرد" و "نمی ماند" دیروزت خوب یا بد "گذشت" و امروز روز دیگری است... قدری شادی با خود به خانه ببر... راه خانه ات را که یاد گرفت فردا با پای خودش می آید...

عشق و حال بیتا سحرخیز در دل طبیعت + عکس دیده نشده

بیوگرافی بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز متولد 21 آذر 1361 در تهران است. مدرک کارشناسی دبیری ابتدایی را گرفته ولی شغل اصلیش بازیگری است. از آثار بیتا سحرخیز در سینما می توان انعکاس، هم خانه، فقط چشم هاتو ببند و نسکافه داغ داغ اشاره کرد. ضمن اینکه در تلویزیون کارهای راه بی پایان و ترانه مادری را در کارنامه دارد.در عالم بازیگری گرچه پرونده کاری اش تنها به چند کار محدود می شود اما همان چند کار کافی است تا بیتا سحرخیز را به چهره شناخته شده ای تبدیل کند؛ مینای راه بی پایان، مهسای هم خانه و البته بیش از همه نغمه ادیب. او چنان در سریال ترانه مادری در نقش نغمه ادیب فرو رفته که حتی اختلاف سنی اش با محسن افشانی چندان به چشم نمی آید.

عشق و حال بیتا سحرخیز در دل طبیعت + عکس دیده نشده

ازدواج بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

عشق و حال بیتا سحرخیز در دل طبیعت + عکس دیده نشده

بازیگر شدن بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز:من از بچگی این کار رو دوست داشتم ولی چون خانواده من اهل هنر نبودند و موافقتی هم وجود نداشت که من این حرفه رو انجام بدم، حتی در دوره دبیرستان برای هنرستان هنر اقدام کردم شرط این بود که یکی از اعضای درجه یک خانواده اهل هنر باشد و برای من اینطور نبود و من به درسم ادامه دادم تا زمانی که بین کاردانی و کارشناسی ام یکسال فاصله افتاد و آن زمان با اصرار فراوان اومدم کلاسهای بازیگری آقای تارخ رو شرکت کردم و بعد از این دوره، کارشناسی رو خوندم و بازی هم می کردم. با اصرار فراوان اومدم کلاسهای بازیگری آقای تارخ رو شرکت کردم و بعد از این دوره، کارشناسی رو خوندم و بازی هم می کردم .شاید انگیزه قوی که به من داده شد برای ادامه این حرفه که بدونم من می تونم تو این حرفه دوام بیارم، کلاسهای آزاد بازیگری و خود آقای تارخ بود.

عشق و حال بیتا سحرخیز در دل طبیعت + عکس دیده نشده

شهرت بیتا سحرخیز

اولین بار در سال 1385 وقتی 24 ساله بود از کلاس های بازیگری به فیلم فقط چشمهایت را ببند به کارگردانی علیرضا امینی معرفی شد و اولین بار جلوی دوربین رفت. با معرفی امین تارخ با سریال راه بی پایان در سال 86 وارد قاب تلویزیون شد که سکوی پرتاب هنری او بود تا اینکه با سریال ترانه مادری در سال 1387 به شهرت رسید.

عشق و حال بیتا سحرخیز در دل طبیعت + عکس دیده نشده

علایق بیتا سحرخیز

بجز بازیگری شغل دیگری ای ندارم ولی عکاسی را دوست دارم یاد بگیرم، نه بعنوان یک شغل بلکه بعنوان اینکه یک هنر دیگری را توی زندگیم تجربه کنم. بعد از اینکه سال 93 در فیلم سینمایی خبرخاصی نیست بازی کرد 4 سال بخاطر اینکه پیشنهاد خوبی نداشت بازی نکرد تا اینکه با سریال ماه و پلنگ برگشت.

عشق و حال بیتا سحرخیز در دل طبیعت + عکس دیده نشده

روزهای غمگین بازیگر زن

من روزهای غمگین توی زندگیم زیاد داشتم ولی الان دارم سعی می کنم روزی را غمگین نبینم، اسم روزم رو غمگین نیمذارم. اسمش رو میذارم روزی که خدا خواسته این اتفاق بیفته و من نباید غمگین باشم این مصلحت خدا بوده و فکر می کنم از این به بعد روز غمگین توی زندگیم نخواهم داشت.

عشق و حال بیتا سحرخیز در دل طبیعت + عکس دیده نشده

علاقه به تئاتر

تئاتر را دوست دارم اما تجربه نکردم که ببینم جقدر بهش علاقه دارم ولی دوست دارم کار تئاتر انجام بدم چون به نظر من بازیگر را توی خیلی زمینی ها محکم میکنه ولی فرصتش پیش نیومده است

ارسال نظر: