کدخبر: 30847

تصاویر دیده نشده از همسران سابق مهدی کوشکی + عکس

مهدی کوشکی همسر فعلی ریحانه پارسا پیش ازین دو بار دیگر نیز ازدواج کرده است .تصاویری از مهدی کوشکی در کنار همسران سابقش را مشاهده می‌کنید.

آنچه دیگران می خوانند:

مهدی کوشکی متولد مرداد 1360 در خرم‌آباداست. مهدی کوشکی بازیگر، نمایش نامه‌نویس و کارگردان است. نامن مهدی کوشکی بعد از ازداج و طلاق از ریحانه پارسا بر سر زبان ها افتاد.

ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی 

مهدی کوشکی زمانی که 38 سال داشت با ریحانه پارسا، بازیگر 21 ساله ازدواج کرد. ریحانه پارسا، سومین ازدواج مهدی کوشکی بعد از جدایی از دومین همسرش، صحرا فتحی(کارگردان، بازیگر و گرافیست) است. مهدی کوشکی و ریحانه پارسا در تاریخ 23 اسفند 1398 با انتشار عکسی از خودشان در اینستاگرام، خبر ازدواج‌شان را در روزهای شیوع ویروس کرونا اعلام کردند و نوشتند: "عهدمان در این قرنطینگی!" مهدی کوشکی از ازدواج اولش با مینا شمس، یک پسر بنام «آرسام» دارد.

ازدواج اول مهدی کوشکی

 مهدی کوشکی سالها پیش با خانمی بنام شمس ازدواج کرده بود که این زندگی نهایتا به طلاق ختم شد.

این زوج در سال 1385  صاحب یک فرزند پسر بنام آرسام شدند. آرسام کنار مادرش در لندن زندگی میکند و در زمان هایی از سال اوقاتش را در کنار پدر میگذراند.

 

ازدواج دوم

 آقای بازیگر برای بار دوم با خانم صحرا فتحی (بازیگر) ازدواج کرد که این زندگی هم چند سال بیشتر دوام نداشت و به جدایی رسید

 

صحرا فتحی کیست؟

 صحرا فتحی متولد فروردین 1361 در آبادان، بازیگر است

فارغ التحصیل کارشناسی کارگردانی تئاتر از دانشگاه سوره می باشد و اکنون در زمینه نمایش به فعالیت در بخش بازیگری می پردازد او سابقه 5 سال تدریس در رشته گرافیک رو نیز دارد

خانوده

مهدی کوشکی بازیگر 39 ساله کشورمان بازیگری از خطه لرستان است.این هنرمند یک برادر به نام مصطفی و دو خواهر به نام راضیه و عاطفه دارد.

تحصیلات

آقای کوشکی فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشکده سینما تئاتر است.

آغاز فعالیت مهدی کوشکی

مهدی کوشکی فعالیت هنری خود را از تئاتر در سال 1376 آغاز کرد. از فعالیت‌های هنری کوشکی می‌توان به نگارش و کارگردانی نمایش «کاسیت در زنجیر»، بازی در نمایش «شب نشینی با شکوه آقاجون» و نگارش، کارگردانی و بازی در نمایش‌های «سیزده»، «تئاتر بد»، «تئاتر شر»، «شیطونی»، «باد شیشه را می‌لرزاند» و «آوازه خوان طاس» اشاره کرد. مهدی کوشکی در سال 1394 با دو فیلم سینمایی «لانتوری» به کارگردانی رضا درمیشیان و «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی وارد دنیای بازیگری در سینما شد. او پیش از این دو فیلم سینمایی در فیلم ویدیویی «مهمونی کامی» بازی کرده بود. مهدی کوشکی همچنین با دو سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی و «کرگردن» به کارگردانی کیارش اسدی زاده، بازیگری در دنیای سریال‌های نمایش خانگی را تجربه کرد.

ارسال نظر: