کدخبر: 30885

تصویر لورفته از امین حیایی و بازیگر معروف در استخر + عکس جنجالی

به تازگی تصویری از امین حیایی و بازیگر معروف در استخر لو رفته است که حسابی برای این دو هنرمند جنجال و حاشیه درست کرد و باید دید که واکنشی به آن نشان خواهند داد یا خیر؟

آنچه دیگران می خوانند:

امین حیایی و بازیگر معروف در استخر برای عنوان تصویری است که برای این بازیگر محبوب و پرطرفدار جنجال و حاشیه درست کرد.

تصویر لورفته از امین حیایی و بازیگر معروف در استخر + عکس جنجالی

زندگینامه امین حیایی

امین حیایی یکی از داوران عصر جدید است که با حضورش جذابیت این برنامه را دو چندان کرده است از حرکات جالبش گرفته تا شوخی های با مزه ای که با شرکت کنندگان دارد. امین حیایی در ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ در قیطریه تهران به دنیا آمد. پدرش تقی حیایی کارمند بوده است و مادرش معلم. امین حیایی پسر بزرگ خانواده می باشد. او یک برادر کوچکتر از خود به اسم امید دارد. امید در زمینه موسیقی فعالیت می کند.

تصویر لورفته از امین حیایی و بازیگر معروف در استخر + عکس جنجالی

امین حیایی فرزند بزرگ خانواده است، برادر کوچکتر او امید نام دارد که در کار های مربوط به موسیقی فعالیت می‌کند .همسرش نیلوفر خوش خلق بازیگر سینما و تلویزیون است و آنها دارای یک پسر به نام دارا حیایی می‌باشند، که فارغ التحصیل کامپیوتر است. امین حیایی در دوران تحصیل به فعالیت در تئاتر پرداخت و پس از گرفتن دیپلم، ضمن خدمت سربازی در مرکز هنرهای نمایشی عقیدتی - سیاسی نیروی هوایی فعالیتش را آغاز کرد. در سال ۱۳۷۰ بازیگر یک تئاتر کودکان به کارگردانی ثریا قاسمی بود. امین حیایی از میان بازیگران زن سینما‌ی ایران با هدیه تهرانی و مهناز افشار راحت است، محمد‌رضا گلزار نیز یکی از دوستان صمیمی او در عرصه سینما است.

امین حیایی و ورود به بازیگری

امین حیایی در سال ۱۳۷۰ در یک تئاتر کودکان به کارگردانی ثریا قاسمی ایفای نقش کرد. در پانزدهمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش دوم مرد برای فیلم «براده‌های خورشید» شد. در سال 1381، 6 فیلم با بازی او در سینماهای تهران به روی پرده رفت که برای خود رکوردی محسوب می‌شود.بازی‌های متفاوت او در سال 1382: عروس خوش قدم و دختر ایرونی و در سال 1383 با فیلم‌های «کما» و «مهمان مامان» نام او را به‌عنوان یک بازیگر توانا سر زبان‌ها انداخت تا جایی که او به عنوان یکی از دو بازیگر برگزیده سال برای بازی در فیلم «دختر ایرونی» از جشن سالیانه ماهنامه دنیای تصویر تندیس حافظ دریافت کرد.

تصویر لورفته از امین حیایی و بازیگر معروف در استخر + عکس جنجالی

شهرت امین حیایی در بازیگری

مدت زمان زیادی گذشت تا توانست در فیلم های سینمایی به عنوان هنر پیشه نقش اول بازی کند اولین اجرای او به عنوان هنرپیشه نقش اول مرد ، در فیلم سیب سرخ حوا که در سال ۱۳۷۸ تولید شد بود، البته در این فیلم زیاد موفق نشد. در سال ۱۳۸۱ شش فیلم ( مزاحم ، مانی و ندا ، رز زرد ، اثیری ، بوی بهشت و مونس ) از این بازیگر محبوب در سینماهای تهران بر روی پرده رفت که این موضوع برای همگان بسیار قابل توجه بود و یک رکورد به حساب می آمد.

تصویر لورفته از امین حیایی و بازیگر معروف در استخر + عکس جنجالی

 

ارسال نظر: