کدخبر: 30933

پشیمانی ریحانه پارسا از طلاق مهدی کوشکی + عکس جنجالی

تصویری در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که از آن به عنوان پشیمانی ریحانه پارسا پس از طلاق از مهدی کوشکی یاد می شود. تصویر و کپشنی که باید دید چه منظوری در پس آن قرار دارد.

آنچه دیگران می خوانند:

پشیمانی ریحانه پارسا پس از طلاق از مهدی کوشکی در فضای مجازی جنجال به پا کرد. ریحانه پارسا با انتشار این عکس نوشت: تمام سفر های پختگی و بالغ شدن از یک جدا شدن شروع می شود. جدا شدن از یک عشق جدا شدن از یک امنیت جدا شدن از یک قدرت جدا شدن از یک وابستگی جدا شدن از هر آن چیزی که‌ فکر می کنیم بدون آن هیچ خواهیم شد پ.ن:متن نمیدانیم مال چه کسی است؛

پشیمانی ریحانه پارسا از طلاق مهدی کوشکی + عکس جنجالی

عکس جنجالی ریحانه پارسا با روزبه بمانی ؟

به تازگی عکسی از ریحانه پارسا بازیگر پرحاشیه این روز های ایران که چندی پیش از شوهر خود یعنی مهدی کوشکی طلاق گرفته بود در کنار خواننده محبوب روزبه بمانی منتشر شده است. طلاق ریحانه پارسا از مهدی کوشکی خبر بود که در روزهای گذشته مورد توجه قرار گرفت. بعد از انتشار تصاویر ریحانه پارسا و روزبه بمانی نام ریحانه پارسا بار دیگر بر سر زبان ها افتاد.

پشیمانی ریحانه پارسا از طلاق مهدی کوشکی + عکس جنجالی

واکنش ریحانه پارسا به فیلم لورفته اش با روزبه بمانی در قالب یک پست اینستاگرامی صورت گرفت. ریحانه پارسا عکسی منتشر کرد و در آن متنی نوشت:پشیمانی ریحانه پارسا از طلاق مهدی کوشکی + عکس جنجالی

ریحانه پارسا بیوگرافی

ریحانه پارسا متولد 1377 در تهران است و تحصلات او لیسانس بازیگری است.تابستان ۹۷ سریال پدر از شبکه ۲ روی آنتن رفت و توجه مخاطبان تلویزیون را جلب کرد. علاوه بر بازیگران باسابقه، مانند مهدی سلطانی و لعیا زنگنه، دو چهره جوان و تازه نیز در این مجموعه بازی می‌کردند که نقش‌های اصلی سریال را برعهده داشتند.

ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد. اما به تازگی خبری مبنی بر جدایی ریحانه پارسا از مهدی کوشکی به تازگی منتشر شده است.

پشیمانی ریحانه پارسا از طلاق مهدی کوشکی + عکس جنجالی

ریحانه پارسا طلاقش را تایید کرد

بعد از پخش اخبار جدایی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی، پارسا با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود به گونه‌ای این شایعه را تأیید کرد و گفت: «خیلی ممنونم که نگران حالم بودید. امیدوارم آقای کوشکی هرجا هستند خوب باشند».

واکنش محسن افشانی به طلاق ریحانه پارسا

محسن افشانی در واکنش به انتشار خبر طلاق ریحانه پارسا و مهدی کوشکی با کنایه تندی به او حمله کرد.

ارسال نظر: