کدخبر: 30939

پرستاری رزیتا غفاری از بیماران کرونایی با پوشش متفاوت + عکس

تصویری از رزیتا غفاری بازیگر زن معروف سینما و تلویزیون که این روزها کم کار شده است در حال پرستاری و مراقبت از بیماران کرونایی در بیمارستان با پوشش متفاوت ببینید.

آنچه دیگران می خوانند:

رزیتا غفاری بازیگر زن معروف پرستار بیماران کرونایی شد، رزیتا غفاری با انتشار تصویری از خود با لباس ویژه این کار نوشت: "روزی آیندگان از ایشان به نیکی یاد خواهند کرد.... "فرشتگان بی بال" کارگردان ؛ امیر حسین عنایتی"

بیوگرافی رزیتا غفاری

رزیتا غفاری در 27 دی ماه سال 1351 در تهران متولد شد. فارغ التحصیل کارگردانی سینما است. دانش آموخته ٔ کارگردانی سینما ست.

فعالیت هنری رزیتا غفاری

چند فیلم کوتاه انیمیشن کارگردانی کرده است و عضو آسیفای ایران است. رزیتا غفاری از سال 72 با بازی در سریال تلویزیونی در پناه تو پس از آن در قلب من در ذهن ها ماندگار شد و در کارنامه کاری اش پشت پرده مه ، شوکران ، روزهای زیبا و ملاصدرا می درخشد.

رزیتا غفاری در سال 1388 در سریال روزهای زیبا به کارگردانی جواد افشار به ایفای نقش پرداخت.داستان این سریال درباره دختر جوانی به اسم سیماست که تحت تاثیر تربیت پدر عارف مسلکش در خانواده ای با این حال و هوا بزرگ شده و برای همین درون و سیرت پاکی دارد تا آنجا که روی اطرافیانش تاثیرات مثبت و غیرقابل انکاری می گذارد اما مسائل جدیدی که پیش می آید، باعث می شود او با خواهرانش دچار اختلاف بشود و با ترک خانه به مددکاری اجتماعی بپردازد.

زیتا غفاری در پیلم سینمایی شت پرده مه سومین فیلم بلند پرویز شیخ طادی در سال 1383 در نقش یک زن روستایی ایفای نقش کرد که یک پسر ناشنوا داشت.

همسر رزیتا غفاری

رزیتا غفاری همسر عباس صالحی طراح گریم میباشد. عباس صالحی تحصیلاتش را در زمینه طراحی به پایان رسانده و در حال حاضر شغل اصلی اش طراح گریم است.

مراسم ازدواج رزیتا غفاری

زیتا غفاری:من در 27 سالگی ازدواج کردم. ما همه مراسم را داشتیم اما خیلی ساده تر از این بریز و بپاش هایی که الان مرسوم شده است. من و آقای صالحی سعی کردیم مراسم خیلی دست و پاگیر ازدواج مان نشود. اتفاقا با اینکه خیلی سخت نگرفتیم خاطرات بسیار قشنگی از این دوران داریم.

ارسال نظر: