کدخبر: 30982

حجاب بد الناز شاکردوست در پنت هاوس لاکچری اش + عکس لورفته

اخیر تصویری از حجاب بد الناز شاکردوست در پنت هاوس خانه لاکچری اش منتشر شده است تا طرفداران این بازیگر از دیدن آن لذت ببرند. الناز شاکردوست به تازگی در فیلم تی تی بازی کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

به تازگی تصویری از حجاب بد الناز شاکردوست در پنت هاوس خانه لاکچری اش فضای مجازی را پر کرده است که برای طرفداران این بازیگر قابل توجه بوده است. الناز شاکردوست یکی از پرطرفدارترین بازیگران زن سینماست.

آرایش جنجالی الناز شاکردوست را ببینید + عکس

بیوگرافی الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در 6 تیر 1363 در محله پاسداران تهران به‌دنیا آمد. او فرزند دوم خانواده است که یک برادر بزرگتر به نام علی و یک خواهر کوچکتر از خودش به نام الیکا دارد. پدر الناز شاکردوست تاجر ابزارآلات صنعتی و الکترود و مادرش خانه دار است. این بازیگر در رشته ریاضی و فیزیک با معدل 19/23 دیپلم گرفت و در کنکور هنر دانشگاه آزاد رتبه 11 آورد . الناز شاکردوست مدرک لیسانس نمایش و طراحی صحنه از دانشگاه آزاد تهراندریافت کرد و پس از آن برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس در رشته هنر به دانشگاه لندن انگلستان رفت.

آرایش جنجالی الناز شاکردوست را ببینید + عکس

عشق به فوتبال الناز شاکردوست

الناز شاکردوست کلا انسان عجیبی است. عاشق فوتبال است شبیه بازیگری ! مادر خود را بسیار دوست دارد.

ورود الناز شاکردوست به بازیگری

الناز شاکردوست بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و در سن نوزده سالگی (سال 83) با اولین فیلم سینمایی خود «گل یخ» به کارگردانی کیومرث پوراحمد و تهیه‌کنندگی غلامرضا موسوی پا به عرصه سینما گذاشت. او در این فیلم نقش دختری را بازی می‌کرد که حافظه‌اش را در جریان زلزله از دست می‌داد. وی در این فیلم همبازی محمدرضا گلزار، ویشکا آسایش و گوهر خیراندیش بود.

آرایش جنجالی الناز شاکردوست را ببینید + عکس

ماجرای آسیب وحشتناک الناز شاکردوست

همچنین این بازیگر در سال 1396 با شوخی عوامل فیلم از ارتفاع یک متر و خورده ای از پشت روی سنگ افتاد و این باعث شد دیسک کمرش در نزدیکی نخاع آسیب ببیند. وی برای درمانش به خارج از کشور رفت و مدت زیادی فیزیوتراپی می‌کرد.

آرایش جنجالی الناز شاکردوست را ببینید + عکس

شهرت الناز شاکردوست

الناز شاکردوست سینما را برای پول و شهرت نمی‌خواهد: « شاید هر بازیگری جای من بود قبول می‌کرد اما وقتی به این شکل جلوی دوربین نمی‌روم و پول ملاک انتخاب‌هایم نیست اما بازهم چنین جملاتی را می‌شنوم که هر نقشی را برای پول بازی کرده‌ام و بسیار دلم می‌گیرد و حتی دچار یأس می‌شوم. سعی کرده‌ام با «نه گفتن» به خیلی پول‌ها و کارها آن هم در سن و سالی که دارم ثابت کنم این‌طور نیست که من فقط می‌خواهم دستمزدی بگیرم و فیلمی بازی کنم.

آرایش جنجالی الناز شاکردوست را ببینید + عکس

خانواده الناز شاکردوست

الناز شاکردوست گفت: خدا را شکر از بچگی زندگی و خانواده خوبی داشتم و هیچ‌وقت به خاطر ثروت وارد بازیگری نشدم. حتی اولین فیلمی را که برای قراردادش رفتم با ماشینی پای قرارداد رفتم که پدرم برایم خریده بود؛ منظورم این است که هیچ‌وقت نیاز مالی به این کار نداشتم و پول هرگز دغدغه من نبوده. اگر به خاطر پول وارد کار شده بودم در این یک دهه کارم باید میلیاردها تومان درمی‌آوردم. فکر می‌کنم برای خوشبخت زندگی کردن آنقدر که به احساس خوب و رضایت شخصی نیاز است، احتیاجی به پول نیست. آدم ثروتمند فردی است که به بی‌نیازی روحی رسیده باشد و ذهن روشنی داشته باشد. بی‌نیازی به پول نیست! شهرت هم مقوله جذابی برای من نیست. هنوز هم به خاطر چهره‌ام به من پیشنهاد بازی در فیلم‌هایی می‌شود اما چون دیگر بزرگ شده‌ام و «نه گفتن» را یاد گرفته‌ام دیگر این اجازه را نمی‌دهم. البته نمی‌توان گفت زیبایی چهره در بازیگری بی‌تاثیر است اما من سعی کرده‌ام خودم به این مساله متکی نباشم.

آرایش جنجالی الناز شاکردوست را ببینید + عکس

ارسال نظر: