کدخبر: 30984

ظاهر جدید باران کوثری که تا به حال ندیده اید + عکس

تصویری از ظاهر جدید باران کوثری که تا به حال ندیده اید منتشر شده است و حسابی هم مورد توجه کاربران فضای مجازی قرارگرفته است. بارنا کوثری دختر رخشان بنی اعتماد است.

آنچه دیگران می خوانند:

ظاهر جدید باران کوثری که تا به حال ندیده اید عنوان تصویری است که به تازگی از این بازیگر منتشر شده است. باران کوثری با درمیشیان تجربه های همکاری بسیاری داشته و دارد. 

وضعیت نامناسب باران کوثری کنار بازیگر مرد + عکس لو رفته

بیوگرافی باران کوثری

باران کوثری متولد ۲۵ مهر ۱۳۶۴ در تهران است و دانش‌آموختهٔ رشته نمایش از هنرستان سوره است. بهترین بابای دنیا (۱۳۷۰) ساخته داریوش فرهنگ، نخستین تجربه بازیگری اوست. نقش‌آفرینی‌های بعدی او تا سال ۱۳۸۰ به تمامی در فیلم‌های مادرش رخشان بنی اعتماد است.

وضعیت نامناسب باران کوثری کنار بازیگر مرد + عکس لو رفته

درخشش در صاحبدلان

باران ابتدا با بازی چشمگیرش در مجموعه صاحبدلان (محمدحسین لطیفی) همه را به تحسین واداشت، سپس از جانب خوانندگان هفته نامه چلچراغ برای دریافت نشان محبوبیت این نشریه انتخاب شد و سرانجام در بهمن ماه همین سال با کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر برای دو فیلم خون بازی و روز سوم و دیپلم افتخار بخش بین الملل برای فیلم خون بازی، آلبوم افتخارات یک سالش را ورق زد. او در سال 1386 در جایزه تصویر آسیا پاسیفیک توانست برای فیلم خون بازی یکی از کاندیداهای بهترین بازیگری شود و در سال 1387 در بیست و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر برای فیلم حیران کاندیدای بهترین بازیگر نقش اول زن شد. باران کوثری حاشیه زیاد داشته است از جمله تصویری که با عنوان وضعیت نامناسب باران کوثری کنار بازیگر مرد منتشر شد.

وضعیت نامناسب باران کوثری کنار بازیگر مرد + عکس لو رفته

حضور باران کوثری در تئاتر

باران کوثری همچنین با بازی در تئاتر آن سوی آینه به کارگردانی آزیتا حاجیان (۱۳۷۶) توانایی‌هایش را به عنوان بازیگر صحنه نیز به ثبت رسانده‌است. او در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان در اصفهان (۱۳۸۱)، یکی از اعضای هیئت داوران در بخش مسابقه بود. سال ۱۳۸۵ از طرف خوانندگان هفته‌نامه چلچراغ برای دریافت نشان محبوبیت این نشریه انتخاب شد و سرانجام در بهمن ماه همین سال با کسب سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن از بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر برای دو فیلم خون‌بازی و روز سوم و دیپلم افتخار بخش بین‌الملل برای فیلم خون بازی، آلبوم افتخارات یک سالش را ورق زد. عکس وضعیت نامناسب باران کوثری کنار بازیگر مرد او را بار دیگر به صدر اخبار رساند.

وضعیت نامناسب باران کوثری کنار بازیگر مرد + عکس لو رفته

جوایز سینمایی باران کوثری

باران کوثری در سال ۱۳۸۶ در جایزه تصویر آسیا پاسیفیک توانست برای فیلم خون بازی یکی از کاندیداهای بهترین بازیگری شود و در سال ۱۳۸۷ در بیست و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر برای فیلم حیران کاندیدای بهترین بازیگر نقش اول زن شد. در دوازدهمین جشن خانه سینما در سال ۱۳۸۷ باران به همراه پدرش جایزه بهترین بازیگر نقش دوم مرد را به بابک حمیدیان اهدا کرد. همچنین در سال ۱۳۸۹ و در چهاردهمین جشن خانه سینما، نگار جواهریان تندیس بهترین بازیگر نقش اول زن را از باران و حامد بهداد دریافت کرد. به تازگی تصویری از وضعیت نامناسب باران کوثری کنار بازیگر مرد منتشر شده است.

وضعیت نامناسب باران کوثری کنار بازیگر مرد + عکس لو رفته

باران کوثری در سی‌امین دوره جشنواره فیلم فجر در سال ۱۳۹۰ برای بازی در فیلم بغض در بخش نگاه نو (فیلم‌های اول) کاندیدای جایزه بهترین بازیگر زن شده بود. پس از دو سال ممنوع‌الفعالیت بودن در سال ۱۳۹۲ در دومین فیلم رضا درمیشیان به نام عصبانی نیستم بازی کرد و برای نمایش فیلم در جشنواره برلین به آلمان سفر کرد. همچنین کتابی تحت عنوان باران کوثری در سینمای ایران به قلم حسین عالمگیر از انتشارات شایسته منتشر شد. باران کوثری پنج شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۴ و سر صحنه فیلمبرداری فیلم «هفت ماهگی» دچار آسیب شد. از اتفاقات ناگواری که برایش رخ داد تصادف با جرثقیل می‌باشد. باران کوثری به عنوان سفیر انجمن خیریه یاری سوید در ایران معرفی شده‌است این انجمن یک سازمان مستقل غیرانتفاعی مردمی است و شعار «کودک خیابانی کمتر، دانش آموز بیشتر» به همراه دارد. هدف این انجمن حمایت همه جانبه از کودکان، فراهم آوری شرایط تحصیل و امکانات آموزش و پرورش، ساخت مدارس محروم و کتابخانه با حمایت داوطلبانه حامیان مالی در سوئداست. وضعیت نامناسب باران کوثری کنار بازیگر مرد جنجال تازه ای برای او ساخته است.

وضعیت نامناسب باران کوثری کنار بازیگر مرد + عکس لو رفته

ارسال نظر: