کدخبر: 31008

پوشش ضد کرونایی پسر احسان خواجه امیری در مدرسه + تصاویر

امسال بخاطر شرایط شیوع ویروس کرونا بچه ها امروز به مدرسه رفتند. احسان خواجه امیری با انتشار عکسی از پسرش او را در مدرسه با ماسک نشان داد.

آنچه دیگران می خوانند:

احسان خواجه‌امیری زادهٔ ۷ آبان ۱۳۶۳ است. احسان خواجه امیری خواننده، آهنگساز و تنظیم‌کننده، موسیقی پاپ ایرانی است. احسان خواجه امیری با انتشار عکسی از پسرش او را در مدرسه با ماسک نشان داد. 

احسان خواجه امیری با انتشار عکس زیر نوشت: کلاس اولی من همه ی بچه ها رو به خدای بزرگ میسپارم

arshan-son-of-ehsan-khajeh-amiri

arshan-son-of-ehsan-khajeh-amiri-1

پدر احسان خواجه امیری، استاد ایرج خواجه امیری از خوانندگان قدیمی و نام آشنای دنیای موسیقی است. خواهرش الیکا نام دارد. خواجه‌امیری در بیمارستان هشترودیان متولد شد. 

فعالیت های احسان خواجه امیری

در 12سالگی برای برنامه کودک آهنگسازی کرد. کار حرفه ای خود را با آهنگسازی برای مجموعه مستند که موسیقی بی کلام بود آغاز کرد و مطرح ترین کارش در آن دوران آهنگسازی آلبومی به نام خاطرات زندگی برای پدرش بود. سازهای مختلف را امتحان می کرد و آموزش یک ساز را به اتمام نمی رساند. فقط می خواست آهنگساز شود و ورود خود را به عرصه خوانندگی یک شوخی می دانست. در سن 17 ساگی آلبوم من و بابا را روانه بازار کرد که کار مشترک او و پدرش استاد ایرج بود ٬که خود او موفقیت این آلبوم را تا حد زیادی مدیون حضور پدر می دانست. در 19 سالگی به پیشنهاد قاسم جعفری برای ساخت موسیقی سریال غریبانه انتخاب شد، و ترانه «هر چی آرزوی خوبه ...» بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

6697357_989

همسر احسان خواجه امیری

همسر احسان خواجه امیری، «لیلا ربانی» است. او در خصوص آشنایی و ازدواجشان می گوید: شایعه راجع به ازدواج ما واقعا زیاد بود. ما خیلی اتفاقی در سال 83 با هم آشنا شدیم و بعد از 5 سال آشنایی، ازدواج کردیم. خب ازدواج برای ما ترسناک بود. چون هر دوی ما ‌سن و سال کمی داشتیم. روز عقد هر دو بهت‌زده بودیم و باورمان نمی‌شد.

لیلا ربانی متولد تیرماه است. خواجه امیری درباره او می‌گوید: خیلی کم پیش می‌‌آید تیرماهی‌ها بخواهند با کسی دعوا کنند. یکی دیگر از خصوصیات آنها جمع‌‌آوری وسایل قدیمی‌ است. لیلا وسایلی را از دوران کودکی‌ اش نگه داشته که پدر و مادرش هم باورشان نمی‌ شود، هنوز آن وسایل را دارد.

جنجال اخیر احسان خواجه امیری و طعنه به آزاده نامداری

در هفته های اخیر خواجه امیری کنسرتی را در تهران برگزار کرد. در بخشی از آن به اجرای قطعه معروف «میوه ممنوعه» پرداخت. تیتراژی که شعرش را افشین یداللهی گفته بود. اما اجرای این قطعه کمی دردسرساز شد. خواجه امیری پس از اجرای این قطعه به کنایه گفت: ترانه «هفتاد سال عبادت یک شب به باد میره» من را یاد دوستان سوئیس رفته‌ای می‌اندازد که عبادتشان یک شبه به باد رفت.

این حرف او همه را یاد آزاده نامداری انداخت که چندی پیش انتشار عکس‌های جنجالی اش در فضای مجازی خبرساز شد و واکنش‌های متفاوتی را در پی داشت.

اما این حرف خواجه امیری هم واکنش های زیادی را به همراه داشت تا جایی که به عذرخواهی احسان خواجه امیریانجامید. او در اینستاگرامش نوشت:

سلام دوستان من دیشب یه شوخی کردم گفتم هم که دارم شوخی میکنم که کسی ناراحت نشه ولی با اینکه قصد بدی نداشتم اگه کسی و ناراحت کردم معذرت میخوام.

ارسال نظر: