کدخبر: 31012

افشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره مهمانی‌های شبانه بازیگران

افشاگری مرجانه گلچین بازیگر پیشکسوت سینمای ایران درباره نقش گرفتن بازیگران در مهمانی های شبانه حسابی سر و صدا به پا کرده و با واکنش های متفاوتی از سوی منتقدان روبرو شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

مرجانه گلچین بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون است. مرجانه دلدار گلچین زادهٔ ۲ اسفند ۱۳۴۷ در تهران است. مرجانه گلچین در نوجوانی به هنرستان موسیقی رفت و در رشته تخصصی نوازندگی تار فارغ‌التحصیل شد. 

مرجانه گلچین در اقدامی عجیب درباره مهمانی های شبانه بازیگران دست به افشا گری زد.

افشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگران

مرجانه گلچین ، بازیگر سریال «سه دونگ سه دونگ» گفت: متاسفانه حرف زدن درباره بازیگری مثل تف سر بالا است، اما باور کنید سیستم سالمی در بازیگری نداریم، یعنی چه که یک بازیگر برای داشتن نقش صرفا باید به مهمانی شبانه برود، اگر آنجا بود نقش به وی می‌رسد و اگر نه باید سالها خانه نشین شود.

مرجانه گلچین پیرامون کم کاری خود در عرصه سینما گفت: متاسفانه دیگر جایی برای ما در سینما نیست، چند بازیگر محدود همه فیلم‌ها را بازی می کنند، آن زمان که من سینما کار می کردم هیچکدام از این دوستان هنوز وارد بازیگری هم نشده بودند، حال امثال من در سینما جایی ندارند و اینها هر روز کار می‌کنند.

افشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگران

مرجانه گلچین با اشاره به کیفیت بد فیلمنامه ها اضافه کرد: روزانه تعداد زیادی فیلمنامه به دست من می‌رسد، باور کنید چند صفحه اول را که می خوانم عطای بازی در آن اثر را به لقایش می بخشم، مگر می‌شود همه فیلمها تنها به چند سوژه دستمالی شده و تکراری بپردازند. 

وی در همین رابطه تاکید کرد: متاسفانه حرف زدن درباره بازیگری مثل تف سر بالا است، اما باور کنید سیستم سالمی در بازیگری نداریم، یعنی چه که یک بازیگر برای داشتن نقش صرفا باید به مهمانی شبانه برود، اگر آنجا بود نقش به وی می‌رسد و اگر نه باید سالها خانه نشین شود، چطور اسم این وضعیت را بگذاریم سینما، هیچکس از پول بدش نمی آید اما من حاضر نیستم در این فیلم‌ها بازی کنم. 

بازیگر فیلم سینمایی «شب بیست و نهم» با اشاره به وضعیت بازیگران پیشکسوتان اضافه کرد: بازیگران پیشکسوت ما همه یا در گذشته اند و یا در خانه و در بستر بیماری هستند، شما اگر به یک تابلو نقاشی پاییزی هم نگاه کنید به عینه می‌بینید که هزار نوع رنگ زرد و قرمز وجود دارد، مگر می شود در تعداد زیادی فیلم فقط یک عده محدود فیلم بازی کنند. 

وی با اشاره به عدم احترام به بازیگران پیشکسوت اظهار کرد: باور کنید هیچ احترامی برای بازیگران پیشکسوت قائل نمی شوند، در کوچکترین مورد با یک سرویس چندین بازیگر خوب را سوار می کنند و در شرایطی سخت به فیلمبرداری می رسانند، حال باید دید بازیگران پرمدعای امروزی هم حاضرند با چند نفر در یک سرویس قرار بگیرند؟. شاید ما از نسلی هستیم که ناز کردن بلد نیستیم، نسلی نیستیم که غذای سر فیلمبرداری اش حتما باید از فلان رستوران درجه یک برسد، ما عادت کردیم که بازیگری عشق می خواهد و به هیچ عنوان کار سهل و آسانی نیست، اما متاسفانه این نگاه به هیچ وجه در سینمای تجملاتی امروز دیده نمی شود. 

افشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگران

بازیگر پیشکسوت سینما و تئاتر اضافه کرد: ما از نسل بازیگرانی هستیم که اگر ساعت شش صبح آفیش می شوم، ساعت پنج و نیم سر صحنه هستم اما بازیگران امروز اگر دیر نرسند به قول معروف کلاس کاری خود را از دست داده اند، من این مناسبات را نمی فهمم، اما خوشحالم که مردم در نهایت بهترین هایشان را انتخاب می کنند، زمان نشان می‌دهد که این شبه بازیگران پرمدعا چند سال به یاد مردم می‌مانند. من مزدم را از مردم می‌گیرم اما هر چیزی حساب و کتابی دارد، متاسفانه به یک بازیگر جوان آن قدر اعتبار کاذب می دهند که جواب سلام ما را هم نمی‌دهد. احترام به بزرگتر در میان نسل جوان کلا فراموش شده است. 

 

افشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگرانافشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگرانافشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگرانافشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگران

خانواده هنرمند مرجانه گلچین

پدرش افسر نظامی ارتش و اهل زنجان بود و مادرش  از توابع رشت  و خانه‌دار است. او فرزند آخر خانواده بوده و شش خواهر و برادر دارد. خواهرش منیژه نام دارد که در زمینه موسیقی با هم همکاری می‌کنند. مرجانه گلچین در کودکی پدر پدر خود را از دست داده است. مرجانه گلچین برادرزادهٔ نادر گلچین خواننده موسیقی ایرانی، و دخترعموی نادیا دلدار گلچین بازیگر ایرانی است.

افشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگرانافشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگرانافشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگرانافشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگران

ازدواج و طلاق مرجانه گلچین

مرجانه گلچین با کریم آتشی تهیه کننده و کارگردان سینما ازدواج میکند ولی ازدواج آنها دوامی نداشت و به طلاق منجر شد.ریم آتشی قبل از ازدواج با مرجانه گلچین در مورد اینکه نمی خواهد همسرش در عرصه بازیگری فعالیت کند صحبت کرده بوده و مرجانه گلچین نیز این شرط را قبول کردند.دلیل جدایی مرجانه گلچین از همسرش کاملا مشخص نیست اما احتمالا دلیلش این است که مرجانه گلچین به عرصه بازیگری بازگشته است. او پس از ۱۰ سال دوری از بازیگری با سریال کلانتر به قاب جادویی تلویوزیون بر می گردد.

بیوگرافی کریم آتشی همسر اول مرجانه گلچین

کریم اتشی در ۵ فروردین سال ۱۳۴۳ در شهر ری متولد شد. او فعالیت هایی مانند کارگردانی و نویسندگی و فیلمنامه نویسی را انجام می دهد. کریم آتشی دارای مدرک تحصیلی دکتری علوم سیاسی و همچنین لیسانس مهندسی عمران می باشد. او از طرف مادرش رشتی است و از طرف پدرش ترک زبان می باشد. مادر کریم آتشی خانه دار بوده و پدرش نیز اهل زنجان بوده و از کارمندان ارتش بوده است.

افشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگرانافشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگرانافشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگرانافشاگری جنجالی مرجانه گلچین درباره در مهمانی‌ شبانه بازیگران

مهاجرت به انگلیس

مدت ۱۰ سال از بازیگری دور بود که دلیلش ازدواج و توافق با همسرش سر این موضوع بود. در این مدت از ایران خارج شد و به انگلیس مهاجرت کرد. او از سال ۱۳۷۴ تا سال ۱۳۸۳ در بین ایران و انگلیس رفت و آمد می کرد.

آرزوی مرجانه گلچین

مرجانه گلچین می گوید که یک آرزوی بسیار عجیب دارد و آن این است که دوست دارد به مکانی برود که همه جای آن و همه چیز آن تمیز و مرتب و بدون نقص باشد. مثلا یک دریای زلال و شفاف و یا خیابان های بدون زباله و … . مرجانه گلچین ادامه می دهد، این چیزی که او می خواهد بیشتر از اینکه یک آرزو باشد، یک مدینه فاضله است. جایی که همه چیز آن از هر نظر خوب و بی نقص است. او می گوید که متاسفانه زمانی که شرایطی را می بیند که برعکس این تصور اوست، بسیار موجب رنجشش می شود.

شروع بازیگری مرجانه گلچین

مرجانه گلچین سال 61 توسط خواهرش برای بازی در سریال اخلاق در خانواده به غلامحسین لطفی معرفی شد. و بعد از آن تئاتر کودکان را کار کرد.

 

منبع: مثلث آنلاین

ارسال نظر: