کدخبر: 31015

جشن تولد مجلل زهره حمیدی با حضور بازیگران معروف + تصاویر

تصاویری از جشن تولد لاکچری زهره حمیدی بازیگر پیشکسوت کشورمان منتشر شده که طرفدرانش را شوکه کرده است.

آنچه دیگران می خوانند:

زهره حمیدی بازیگر پیشکسوت ایرانی با نام کامل “زهره ربیعی مطمئن” با نام فامیلی همسرش به زهره حمیدی معروف شده است. زهره حمیدی از سال ۱۳۶۸ وارد عرصه هنر سینما و تلویزیون شد.

تصاویری جنجالی از جشن تولد لاکچری زهره حمیدی با حضور چهره های سرشناس را در ادامه می بینید:

ازدواج و همسر زهره حمیدی 

زهره حمیدی و همسرش حسین حمیدی، وقتی او ۱۶ سال سن داشت به صورت کاملا سنتی ازدواج کردند و او وقتی فقط  ۲۲ سال سن داشت هر ۴ فرزند خود را به دنیا آورده بود.

 

 

مربیگری مهدکودک

بعد از ازدواج دوست نداشتم صرفا به خانه داری اکتفا کنم به همین خاطر تصمیم گرفتم مربی مهدکودک شوم، بعد از گذراندن آزمونی به مدیریت یک مهدکودک انتخاب شدم و ۲ سال مدیر مهدکودکی خصوصی بودم.

سر کار داشتن با بچه ها برایم جذاب بود، به ویژه این که این تنها شغلی بود که می توانستم بچه هایم را با خودم ببرم و از کنار هم بودن، لذت ببریم.

 

مهدی امینی خواه و پوراندخت مهیمن

 

فوت ناگهانی فرزند زهره حمیدی 

فوت ناگهانی حامد یکی از دو قلوهای زهره حمیدی زمانیکه او برای فیلمبرداری به اهواز رفته بود به وی اطلاع داده شد. خبر ناگهانی فوت پسر جوان و رشید ۲۸ ساله اش، شوک بزرگ زندگی زهره حمیدی است. حامد و حمید پسران دوقلوی زهره حمیدی بودند که در در تاریخ ۱۷ مرداد ماه سال ۱۳۵۹ متولد شده بودند اما متاسفانه حامد ۲۲ اسفند ماه سال ۱۳۸۷ از دنیای فانی خداحافظی کرد و پرکشید. علت فوت حامد حمیدی ایست قلبی در خواب بوده است که ریشه ی آن فشار بر قلب بر اثر مصرف داروها و پروتئین ها برای بدنسازی و تناسب اندام بوده است.

زهره حمیدی : «عین ۱۶ ساعتی که از اهواز به تهران می آمدم، برایم مانند یک عمر گذشت و لحظه ای نبود که چشمانم خیس نباشد. درست از همان لحظه که حامد متولد شده و پزشک او را در آغوشم گذاشته بود، تا مدرسه رفتن، بزرگ شدنش، همه و همه مانند یک فیلم از مقابل چشمانم گذشت. وقتی حامد بدنسازی را انتخاب کرد، هم من و هم پدرش مخالف این ورزش بودیم اما جوان ها کمتر حرف گوش می کنند. بارها با خودم آرزو کرده ام که ای کاش مانند گذشته، جوان ها به جای بدنسازی به زورخانه ها می رفتند.»

 

بازیگران مرد در تولد خانم بازیگر

 

مهاجرت به المان

زهره حمیدی : «حمید و حامد دوقلو بودند و مرگ حامد برای حمید غیرقابل تحمل و سخت شده بود و به شدت روحیه ی او را آسیب پذیر کرده بود و واقعا نگران بودیم و می ترسیدم حمید کاری دست خودش بدهد. به همین دلیل حمید را به آلمان نزد خواهرش فرستادم تا دنیای تازه ای برای خودش بسازد. حالا حمید و مهتا خارج از ایران هستند و بیتا در ایران زندگی می کند.»

جشن تولد زهره حمیدی

شروع بازیگری زهره حمیدی

در سال ۱۳۶۸ کارم را با فیلم سینمایی «دلاوران کوچه دلگشا» شروع کردم.

در این فیلم نقش اول را برعهده داشتم. من در سال ۱۳۶۸ با وجود تاهل و داشتن ۲ دختر و ۲ پسر، خیلی اتفاقی و تصادفی به این عرصه وارد شدم البته همیشه به بازیگری علاقه مند بودم، دوستانی هم داشتم که در این حیطه کار می‌کردند؛ از جمله منیژه حکمت که دستیار کارگردان بود. وقتی بازی در فیلم «دلاوران کوچه دلگشا» که حسن هدایت کارگردانی آن را برعهده داشت، به من پیشنهاد شد، بدون اینکه کوچک‌ ترین تجربه کاری داشته باشم، آن را قبول کردم و انصافا هم کار قابل‌ قبول و خوبی از آب درآمد.

 

 

ارسال نظر: