کدخبر: 31021

ظاهر متفاوت آزاده نامداری در طبیعت + عکس

آزاده نامداری مجری پر حاشیه کشورمان عکسی جدیدی را با پوشش متفاوت از خودش در فضای مجازی منتشر کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

آزاده نامداری بازیگر و مجری کشورمان است. ازادا نامداری عکس جالبی را در کنار دخترش منتشر کرد.

زندگینامه آزاده نامداری

آزاده نامداری (زاده ۹ آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه) مجری تلویزیون صدا و سیمای ایران است. آزاده نامداری دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است و با اجرا در برنامه تازه‌ها به شهرت رسید.

ازدواج و طلاق آزاده نامداری

در اردیبهشت ۱۳۹۲، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم در آمدند و سید حسن خمینی عاقد آن‌ها بود. اما بعد از حدود یک سال در مرداد ۱۳۹۳ این دو از هم جدا شدند. آزاده نامداری و سجاد عبادی پور در مهر ۱۳۹۴ باهم ازدواج کردند.

آزاده نامداری و سجاد عبادی

آزاده نامداری و سجاد عبادی پسر رحیم عبادی  در مهر ۱۳۹۴ باهم ازدواج کردند.

به گفته ی خودشان: آشنایی آنها به سال ۸۷ و به واسطه دوستان مشترکشان که در آن زمان در تلویزیون مشغول به کار بودند برمی گردد.

و آقای عبادی در آن زمان به خانم نامداری پیشنهاد ازذواج داده بود که خانم نامداری به علت مشغول بودن به پروژه های کاری و فکر نکردن به مقوله ی ازدواج، این پیشنهاد را رد کرد.

سجاد عبادی مدرک کارشناسی ارشد رشته روابط بین‌الملل و علوم سیاسی از دانشگاه آزاد تهران را دارد.

و در حال تحصیل درمقطع دکترای سیاستگذاری  در همین دانشگاه نیز می باشد.

دوره‌ای برای ادامه تحصیل به فرانسه رفته است که به دلیل آشنایی نداشتن با زبان فرانسه و طولانی شدن بازه ی زمانی تحصیل، منصرف شده و پس از حدود یک سال و نیم به ایران بازمی گردد و مجددا تحصیلاتش را در ایران پیگیری می کند.

سجاد عبادی به صورت ثابت در دو حیطه ی مدیر دانشجویی و سرپرست روابط عمومی یک دانشگاه غیر انتفاعی و نمایندگی  فدراسیون جهانی  مخترعان و مبتکران که مقر اصلی آن در ژنو است مشغول به کار می باشد.

آنها در مهرماه ۱۳۹۳ صاحب یک دختر شدند و اسم گندم را برای آن انتخاب کردند.

انتشار تصاویر بدون حجاب آزاده نامداری

در اوایل مرداد ۱۳۹۶ فیلم و عکس‌هایی از آزاده نامداری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که او را بدون پوشش سر در یک مکان عمومی (پارک) در شهری در سوئیس نشان می‌دهد. انتشار این تصاویر بازتاب گسترده‌ای در فضای مجازی داشت. در شبکه‌های اجتماعی عده‌ای آزاده نامداری را به «ریاکاری» متهم و از انتشار این عکس‌ها حمایت کردند. این اتهام به این دلیل مطرح شد که او در برنامه‌های تلویزیونی و در مصاحبه‌های خود همواره به عنوان چهره‌ای شناخته می‌شد که فعالانه از «حجاب کامل» بخصوص «چادر مشکی» دفاع و برای آن تبلیغ می‌کرد. گروهی دیگر انتشار این تصاویر را «نقض حریم خصوصی» خواندند و انتشار عمومی آن را «غیرقانونی» یا «غیراخلاقی» دانستند.

آزاده نامداری در ۲ مرداد ۱۳۹۶ در یک پیام ویدیویی به انتشار این تصاویر واکنش نشان داد و گفت در مکانی سرسبز بوده که «محارم» او حضور داشتند. در پاسخ، برخی موضوع غیرقانونی بودن انتشار این تصاویر را به دلیل حضور خانم نامداری در یک مکان عمومی نابجا دانستند و اعتقاد داشتند که او یک چهره عمومی است که در بسیاری از موارد به صورت خودخواسته و فعال از «حجاب کامل» دفاع کرده، بنابراین نه تنها انتشار تصاویر او غیراخلاقی نیست بلکه حتی برای روشنگری افکار عمومی «لازم است»

ارسال نظر: