کدخبر: 31052

فاضل فرهی گوینده شبکه خبر دنا جان باخت + جزییات مرگ و عکس

خبر فوت فاضل فرهی گوینده شبکه خبر دنا به تازگی منتشر شد و بسیاری از مردم و مخاطبان برنامه های او را در غم فرو برد. او از صدابرداران و مجریان مشهور و باسابقه بوده است.

آنچه دیگران می خوانند:

فاضل فرهی گوینده شبکه خبر دنا و صدابردار توانمند و با سابقه خبرصداوسیمای شبکه استانی دنا بعد از سالها خدمت صادقانه دار فانی را وداع گفت.

فاضل فرهی گوینده شبکه خبر دنا جان باخت + جزییات مرگ و عکس

بنا به این گزارش فاضل فرهی ساعتی پیش در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج به دلیل عارضه قلبی فوت کرد.

فاضل فرهی یکی از مجریان خوب استان کهگیلویه و بویراحمد بود که فعالیت های زیادی در تلویزیون داشتند و همچنین سابقه بالایی در صدا و سیما داشت. 

پیام تسلیت مدیرکل صداوسیما کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل مرکز کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت درگذشت فاضل فرهی گوینده توانا و صدای ماندگار رادیو دنا پیامی منتشر کرد.

فاضل فرهی گوینده شبکه خبر دنا جان باخت + جزییات مرگ و عکس

در پیام مدیرکل شبکه استانی دنا آمده است:

انّا للّه وَ اِنّا اِلَیْهِ راجِعوُن

با نهایت تأسف و تأثر عمیق خبر درگذشت همکار پرتلاش و عزیزمان آقای فاضل فرهی گوینده توانا و صدای ماندگار رادیو دنا را دریافت کردم فقدان این عزیز تازه از دست رفته ضایعه بسیار غمباری برای اهالی رسانه و همکاران عزیزم در صدا وسیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد محسوب می شود.

خداوند رحمان این انسان ساعی را که در اوج تواضع و در عین تخصص متعهد به انجام وظیفه انسانی بود رحمت و به بازماندگان صبر عنایت کند.

خدایش بیامرزد و با اهل بیت عصمت  وطهارت محشور فرماید.

بیوگرافی فاضل فرهی

فاضل فرهی، متولد ۱۳۵۴ گوینده رادیو و تلویزیون دنا از گویندگان با سابقه و سرشناس و توانمند بود که در شهریور ۹۹ به علت سکته قلبی ناگهانی درگذشت. مرحوم فرهی از سالها پیش در رادیو و تلویزیون شبکه استانی دنا فعالیت می کرد و داری ۲۲ سال سابقه کار در شبکه استانی دنا بود.

فاضل فرهی گوینده شبکه خبر دنا جان باخت + جزییات مرگ و عکس

او یکی از معدود گویندگان خوش صدا و بسیار فعال ایرانی است که چهره معروف در شبکه استانی دنا بود که در عصر روز شنبه ۱۵ شهریور ماه ۹۹ بعلت سکته قلبی درگذشت.

ارسال نظر: