کدخبر: 31061

تیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش + عکس لورفته

تصویری از تیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش که اخیرا منتشر شده و این بازیگر آن را در پیج خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است را ببینید. نیکی کریمی از مشهورترین بازیگران ایران است.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری از تیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش در فضای مجازی در حال انتشار است، نیکی کریمی اخیرا با سریال آقازاده مهمان خانه مردم است.

تیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش + عکس لورفته

بیوگرافی نیکی کریمی

نیکی کریمی 19 آبان سال 1350 در تهران به دنیا آمد. وی بازیگر، کارگردان و مترجم است. نیکی کریمی از دوران دبستان بازی در گروه های کوچک تئاتری را آغاز کرد. نیکی در خانواده ای بزرگ شده که همواره مفهوم خانواده برایشان از اهمیت و ارزش فراوانی برخوردار بوده است.

تیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش + عکس لورفتهتیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش + عکس لورفته

نخستین تجربه بازیگری

نخستین نقش سینمایی اش را در سال 1368 در فیلم وسوسه به کارگردانی جمشید حیدری بازی کرد. نخستین حضور جدی او در فیلم عروس به کارگردانی بهروز افخمی در سال 1369 است. او و ابوالفضل پورعرب را اولین ستارگان سینمای ایران پس از انقلاب می دانند. کریمی در دو فیلم مهم از داریوش مهرجویی به نام های سارا و پری بازی کرد.

تیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش + عکس لورفته

بازی در فیلم سارا برایش جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره های سن سباستین و نانت را به ارمغان آورد. پس از بازی در چند فیلم از کارگردانانی چون ابراهیم حاتمی کیا، بهروز افخمی و داریوش فرهنگ در سال 1377 در فیلم دو زن به کارگردانی تهمینه میلانی بازی کرد. کریمی برای پنجمین بار برای فیلم دو زن نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شد و جایزه بهترین بازیگر زن را به خاطر بازی در همین فیلم از جشنواره تائورمینا ایتالیا گرفت.

تیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش + عکس لورفتهتیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش + عکس لورفته

تجربه کارگردانی نیکی کریمی

نیکی کریمی در سال 1380 فیلم کوتاه مستندی با مضمون نازایی با عنوان داشتن یا نداشتن ساخت که برنده جایزه باران شد و در سال 1383 اولین فیلم بلندش به نام یک شب را کارگردانی کرد. در سال 1381 در دو فیلم دیوانه ای از قفس پرید به کارگردانی احمدرضا معتمدی و واکنش پنجم به کارگردانی تهمینه میلانی بازی کرد که به خاطر بازی در این دو فیلم جایزه سیمرغ بلورین جشنواره فجر را گرفت.

هنرهای دیگر نیکی کریمی

نیکی کریمی همچنین در حرفه عکاسی نیز فعالیت دارد. وی همچنین تاکنون چندین نمایشگاه عکس از کارهای خود، برگزار کرده است. نیکی کریمی تاکنون سبک های مختلف عکاسی همچون پرتره و... را تجربه کرده ولی عکاسی از طبیعت در آثار او چشمگیرتر است.

تیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش + عکس لورفته

ازدواج نیکی کریمی

نیکی کریمی Niki Karimi بازیگر 43 ساله کشورمان که ازدواج نکرده و همسری هم ندارد که اگر هم ازدواج کرده باشد الان مجرد است و پدر و مادرش هم در لندن زندگی می کنند. نیکی کریمی که اعضای خانواده اش در انگلستان یا آمریکا زندگی میکنند بین تهران و لندن در رفت وآمد است. نیکی کریمی با انتشار عکسی در صفحه ی شخصی اش نوشت :مهربانان ...دو عزیز بزرگم ... پدر و مادرم ... دو یار مهربان که هر چه دارم از انها و خوبی وجودشان است ...

تیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش + عکس لورفته

خصوصیات خاص نیکی کریمی 

پیام ایرانی عکاس و دستیار نیکی کریمی : کتاب، جزو اصلی خریدهای نیکی است. تنها دوست نیکی، کتابه. من تو این مدت تا حالا نشنیدم بگه که کسی دوست صمیمی من است. این رو در مورد سوالی گفتم که همیشه چی می خره اما در مورد لباس پوشیدن دیدم که همیشه حامی برندها و طراحان ایرانی بوده مخصوصا در مورد مانتو نیکی خیلی خودشه. برای کسی لباس نمی پوشه. اما به احترام دیگران همیشه تمیز و آراسته است. من نشنیدم تا به حال در مورد برند خاصی صحبت کنه. می تونیم به راحتی بگیم که نیکی کریمی سمبل سلامتی است.

تیپ نیکی کریمی در ماشین لاکچری اش + عکس لورفته

 

ارسال نظر: