کدخبر: 31069

ماشین قرمز و میلیاردی سارا منجزی‌پور، بازیگر معروف سوژه شد + عکس

عکس منتشر شده از ماشین لوکس و میلیاردی سارا منجزی‌پور حاشیه ساز شده است. سارا منجزی‌پور بازیگر و مدل معروف ایرانی است.

آنچه دیگران می خوانند:

سارا منجزی‌پور با انتشار این عکس نوشت: روزهایی که برای زندگی به ما داده‌اند آنقدر زیادند که در عجبم چطور ناامیدیم و فکر می‌کنیم فرصت جبران نیست!!

ماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکس

بیوگرافی سارا منجزی

سارا منجزی پور (زاده ۶ مهر ۱۳۶۱ - اهواز) بازیگری ایرانی است. وی فارغ‌التحصیل رشته معماری است و فعالیت سینمایی خود را از سال ۱۳۹۰ با فیلم خنده در باران آغاز کرد.[۱] او توسط محمدرضا شریفی نیا وارد دنیای بازیگری شده‌است.ماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکس

ماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکس

سارا منجزی و برادرش

من و علی خیلی به هم نزدیک و وابسته هستیم. البته یک برادر دیگر هم داریم که خیلی عشق است اما از آنجا که علی بچه کوچک خانواده است یک جور دیگری دوستش داریم. او بچه موفقی است و امیدوارم همیشه هم موفق باشد. یادم هست یک سال می‌خواستم به اهواز بروم از او خواستم همراهم باشد تا در راه با هم حرف بزنیم و صحبت کنیم تا حوصله‌ام سر نرود و احساس تنهایی نکنم اما او از خود تهران تا اهواز را در خواب بود.

ماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکس

ازدواج سارا منجزی پور

هر بازیگری با دیده شدن چهره‌ اش خواه و ناخواه حاشیه‌ هایی رابه همراه دارد و سارا منجزی پور نیز از این قاعده مستثنی نبوده اسـت.حضور متوالی او در کنسرت‌های محمد علیزاده شایعه ارتباط او با این خواننده را مطرح کرد کـه از طرف خود اون این قضیه تکذیب و دلیل حضور طراحی لباس دراین اجراها بوده اسـت. سارا منجزی پور هنوز ازدواج نکرده ولی می گوید عاشق شده اسـت اما دنبال عشق نیست و برای ازدواج جفت روحی می‌خواهد کـه آرامش پیدا کند.

ماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکس

ارتباط فامیلی سارا منجزی با مسعود ده نمکی

مسعود ده نمکی کارگردان معروف اصولگرا همریش برادر سارا منجزی پور اسـت، ولی او حاضر نیست بـه خاطر خط مشی فکری این کارگردان با او همکاری داشته باشد.

ماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکس

ماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکس

حرف های سارا منجزی مدل و بازیگر در مورد زیبایی

سارا منجزی: ظاهری زیبا و آراسته داشتن فقط به آرایش داشتن نیست. پوست خوب، دندان های سفید و مرتب، موهای مرتب و آراسته نیز در داشتن یک ظاهر ایده آل و مرتب نقش مهم و تاثیرگذاری دارند. سارا متجزی راهکارها و توصیه های جالبی برای داشتن پوستی سالم و بی عیب و نقص دارد که در گفتگویش با ما به آنها اشاره کرده است، توصیه هایی که به گفته خودش آنها جزیی از سبک زندگی اش شده اند.

ماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکس

سارا منجزی: شب نخوابیدن و بیدار ماندن های طولانی متاسفانه در کار ما زیاد است و ما بیشتر مواقع به خاطر موقعیت کاری که داریم مجبور هستیم شب بیداری داشته باشیم که البته این موضوع اجتناب ناپذیر است، برای مثال سکانسی که قصه اش در شب اتفاق می افتد را باید همان زمان فیلمبرداری کنیم و ما نیز باید همان زمان سر کار حضور داشته باشیم. این موضوع بدون شک تاثیر زیادی روی صورت افراد حالا چه بازیگرها چه کسانی که مشاغل دیگر دارند، می گذارد.

سارا منجزی: مردم معمولا به عنوان یک الگو به بازیگران و هنرمندانی که چهره هستند نگاه می کنند، بنابراین یک بازیگر باید حواسش باشد تا همیشه درست و متناسب لباس بپوشد و در عین حال آراسته باشد و عرف جامعه را هم رعایت کند چون دیده می شود. خیلی ها هستند که تو را نگاه می کنند و دوست دارند که شبیه تو باشند پس باید در انتخاب لباس و پوشش ات خیلی چیزها را رعایت کنی چون به عنوان یک چهره دیگر خودت نیستی و هزاران چشم تو را می بیند.

واقعیت این است که من اصلا به دنبال مد نیستم و همیشه ساده پوشیدن را می پسندم و فکر می کنم سادگی و در عین حال آراستگی باعث می شود تو مرتب و به روز به چشم بیایی. نظر شخصی من این است که شیک و آراسته بودن به سادگی است تا اینکه بخواهی رنگ های عجیب و غریب یا مدل های مختلف استفاده کنی. سادگی هیچ وقت از مد نمی افتد و همیشه هم طرفداران خاص خودش را دارد.

ماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکسماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکس

فیلمها و سریالهای سارا منجزی

کلاه پهلوی

دختران دم بخت

دردسر بزرگ

پایتخت

سیاه و سپید

کالسکه

تاکسی پلیس

دومینو

سمفونی مرگ

صدای سکوت

خنده در باران

پوست انداختن

زیباتر از رؤی

تی تی مان

تقدیر نهایی

سکوت پروانه‌ها

ذهن خاموش

از یاد رفته

خانه‌ای کنار دریا

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

چهارشنبه خون به پا می‌شود

۹۰ درجه

لابیماشین لاکچری و متفاوت «سارا منجزی‌پور»/ عکس

ارسال نظر: