کدخبر: 31096

واکنش تند فرزاد حسنی به شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن + عکس

به تازگی واکنش تند فرزاد حسنی به تغییر جنسیت محمدرضا فروتن حسابی داغ شده است. این مجری از اتفاقاتی که در شبانه روز گذشته رخ داد با انتشار متنی بلند به شدت انتقاد کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن، بازیگر واکنش های بسیاری را به همراه داشت و به تازگی هم واکنش تند فرزاد حسنی مجری به شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن حسابی سروصدا کرد. فرزاد حسنی با انتشار عکسی از خود و این بازیگر نوشت: در این یک شبانه روز ،عجیب خجالت کشیدم.از این همه پرده دری،از اینهمه عقده گشایی،از این مرداب بی اخلاقی و بی ادبی که ما را تا خرخره فرو برده. از هر صنف و مشربی هم که باشیم یک جوریم.مدعیان سرخورده حق به جانب این حجم از توهین های جنسی و بی عفتی در کلام از چه زمانی ما را در خود فرو بُرده.

از کی برای تبلیغ مرام و تفکرمان حاضریم هرچیزی را ملعبه کنیم.بیشتر از کرونا که مدارس عزیزانمان را نشانه رفته ،باید وحشت کنیم از آن بلایی که داریم به دست خودمان سر فرزندانمان ،سر این نسل معصوم آینده می آوریم.این آتشی که به نام احقاق حق و مطالبه و قبح شکنی و…به پا کرده ایم ما را خواهد سوزاند. بروید جملات و به اصطلاح خوشمزگی هایتان در صفحه محترم جناب فروتن ببینید و تهوع بگیرید البته اگر چیزی مانده باشد که قِی نکرده باشید.

واکنش تند فرزاد حسنی به شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن + عکسواکنش تند فرزاد حسنی به شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن + عکس

بیوگرافی فرزاد حسنی

فرزاد حسنی در سال ۱۳۵۶ در محله خانی‌آباد تهران متولد شد. حسنی دورهٔ بازیگری را در کلاس‌های حمید سمندریان و امین تارخ گذرانده‌است. برنامهٔ تلویزیونی گفتگو محور کوله‌پشتی که به مجری‌گری او بین سال‌های ۸۳ تا ۸۶ پخش می‌گردید باعث شهرت او شد. وی همچنین در رادیو هم اجرای برنامه می‌پردازد.

واکنش تند فرزاد حسنی به شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن + عکس

فعالیت هنری فرزاد حسنی

او به‌عنوان بازیگر در سریال تلویزیونی کاشانه، عید آن سال‌ها، مسافری از هند، کمکم کن، خندان، برای آخرین بار، مسیر انحرافی تله تئاتر پرواز از فراز تیر چراغ برق و پایان پادشاهی تله فیلم‌های فصل زندگی و روز هشتم، فیلم‌های آمین خواهیم گفت، آنچه مردان درباره زنان نمی‌دانند و در امتداد شهر (با نام قبلی شش نفر زیر باران) و تئاتر یلدا ایفای نقش نموده‌است.

واکنش تند فرزاد حسنی به شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن + عکس

ویژگی فرزاد حسنی

دوران کودکی اصلا بچه شیطانی نبود و همیشه شاگرد اول بود . از فوتبال متنفر است . جسارت و حاضر جوابی خاصی دارد . زیاد اهل حساب و کتاب نیست و ولخرجی اش را همه می دانند .او احترام به دیگران و حتی کوچکتر از خود را هیچ گاه از یاد نمی برد . از خدا حسابی می ترسد . زیاد از رانندگی خوشش نمی اید . زیاد مطالعه می کند . خیلی ادم عاطفی است و اصولا قاضی خوبی هم ? هست .

فرزاد حسنی و آزاده نامداری

در اردیبهشت 1392 فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزینازدواج خود را رسانه ای و در 6 تیر 1392 به عقد هم درآمدند و سید حسن خمینی عاقد آن ها بود. اما بعد از حدود یک سال در خرداد 1393 این دو از هم جدا شدند.

ارسال نظر: