کدخبر: 31098

تصاویر عاشقانه مجری عصر جدید و همسرش لو رفت | دردسر تازه برای احسان علیخانی + عکس جنجالی

اخیرا تصاویر عاشقانه مجری عصر جدید و همسرش در فضای مجازی لو رفته است و حسابی برای احسان علیخانی و این مسابقه پرطرفدار تلویزیونی دردسر درست کرده است که باید دید چه می شود.

آنچه دیگران می خوانند:

تصاویر عاشقانه مجری عصر جدید و همسرش به تازگی لو رفته است که این تصاویر را در ادامه خواهید دید. ایمان قیاسی یکی از مجریان این برنامه است.

بیوگرافی ایمان قیاسی

ایمان قیاسی مادرش را در سال 89 از دست داده است و دو برادر به نام های امید و مرتضی دارد. برادر ایمان قیاسی، مرتضی قیاسی عکاس است. در سال 83 وقتی 21 ساله بود شروع به تولید اولین آلبوم خود بنام شام آخر کرد که این آلبوم بعد از دو سال و گرفتن مجوز در نهایت سال 85 به بازار عرضه شد. ایمان قیاسی فارغ التحصیل لیسانس رشته موسیقی می باشد، فعالیت خود را با نوازندگی شروع کرد سپس وارد عرصه خوانندگی شد و حالا بعنوان مجری فعالیت می کند.

 

به صورت حرفه ای فعالیت خود در موسیقی را بعد از گرفتن دیپلم بعنوان نوازنده پرکاشن شروع کرد او بعنوان نوازنده اولین بار در کنسرت عباس بهادری روی صحنه رفت.

ازدواج ایمان قیاسی

او در آبان سال 98 ازدواج کرده و متاهل است. شیبا نوروزی، مدیریت صنایع شیر جلگه کویر همسر ایمان قیاسی است. احسان علیخانی مجری و تهیه کننده تلویزیون با انتشار یک استوری در صفحه شخصی اینستاگرامش خبر ازدواج ایمان قیاسی را منتشر کرد و به او تبریک گفت.

 

ارسال نظر: