کدخبر: 31109

سلفی عاشقانه شبنم مقدمی و شوهرش + عکس دیده نشده

تصویری از سلفی عاشقانه شبنم مقدمی و همسرش علیرضا آرا که به تازگی هم به اشتراک گذاشته شده است را در ادامه ببینید. شبنم مقدمی در سریال او یک فرشته بود معروف شد.

آنچه دیگران می خوانند:

سلفی عاشقانه شبنم مقدمی و شوهرش را ببینید. علیرضا آرا، بازیگر و کارگردان تئاتر همسر شبنم مقدمی است.

عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس

بیوگرافی شبنم مقدمی

شبنم مقدمی متولد سوم فروردین ماه سال 1351 در خیابان شیخ هادی، بیمارستان عیوض زاده شهر تهران می باشد. وی دارای مدرک کارشناسی ادبیات فارسی و دانش آموخته آموزشگاه آزاد بازیگری امین تارخ است. ساکن منطقهء بسیار خوش اب و هوایی در شمال کرج، پایهء کوه بوده به نام عظیمیه دبستانش را در همانجا ، در مدرسه  شهید کرمی ، دورهء راهنمایی را در مدرسه جمهوری اسلامی، و دبیرستان را در دبیرستان شهید باهنر گذرانده است .

عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس

خانواده شبنم مقدمی:
شبنم مقدمی در خصوص خانواده اش اینطور میگوید :پدر و مادرم آدم های روشن فکر زمانه خودشان و تحصیل کرده بودند مادرم در دانشگاه کشاورزی کار میکرد و پدر مرحومم مهندس برق بود یک برادر هم به نام بهنام دارم.

عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس

ازدواج شبنم مقدمی

شبنم مقدمی در سال 1383 با علیرضا آرا ( هنرپیشه و کارگردان ایرانی، متولد سال 1354 در تهران) ازدواج نموده است. شبنم مقدمی در خصوص خانواده اش اینطور میگوید :پدر و مادرم آدم های روشن فکر زمانه خودشان و تحصیل کرده بودند مادرم در دانشگاه کشاورزی کار میکرد و پدر مرحومم مهندس برق بود یک برادر هم به نام بهنام دارم.

عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس

بیوگرافی علیرضا آرا

علیرضا محمدی ملقب به علیرضا آرا، بازیگر و کارگردان ایرانی، متولد سال 1354 در تهران، تحصیلات خود را در رشته مهندسی عمران به پایان رسانید و دوره بازیگری را در حوزه هنری گذراند.

عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس

شغل دوم شبنم مقدمی

شبنم مقدمی یک کافی شاپ زیبا به اسم کافه چارسو دارد. اما وظیفه چرخانیدن کافی شاپ به عهده برادرش بهنام مقدمی است و خود کم تر وقت میکند به آن جا سر بزند. کافی شاپ او در تئاتر شهر واقع شده است.

عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس

فعالیت حرفه ای شبنم مقدمی

وی فعالیت خود در رادیو را در سال ۷۷ با اجرای برنامه" خانه ی کاغذی" به کارگردانی شهرام کرمی شروع کرد و سابقه اجرا در برنامه هایی مانند" هفت شنبه"،" خط خطیم،" کبوتری ناگهان" و" هفت ترانه" را داراست. وی به موازات فعالیت های رادیویی خود کار بازیگری در سینما را با فیلم" زخمی"( کامران قدکچیان، ۱۳۷۷) شروع نمود. شبنم مقدمی هنرپیشه توانمند و خوب کشورمان اول در مدرسه فیلمنامه نویسی حوزه هنری، زیر نظر بهترین اساتید فن، فیلمنامه نویسی آموخت و فعالیت در عرصه بازیگری را با گروه تئاتر شایا شروع کرد. بعد از آن بطور جدّی تر به اموزشگاه بازیگری آقای امین تارخ رفت و در آن جا لنز و بازی در برابر دوربین را شناخت. سیگار کشیدن شبنم مقدمی حسابی وایرال شد.

عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس

جوایز:

فیلم گس با بازی شبنم مقدمی و کارگردانی در جشنواره فیلم رم برنده جایزه بهترین بازیگر زن/مرد نوظهور شد. این جایزه به گروه بازیگران زن و مرد این فیلم ایرانی اهدا شد به صابر ابر ، پانته آ پناهی، رویا جاویدنیا ، احسان امانی ، شبنم مقدمی ، مهسا علافر ، محمدرضا غفاری ، نوال شریفی ، صدف احمدی ، ماهانا نور محمدی ، سیما مبارک شاهی ، بهاران بنی احمدی ، سیامک صفری ، مانی گندمکار ، آرشام طالبی. شبنم مقدمی در سی و دومین دوره از جشنواره فیلم فجر برای بازی فیلم امروز بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. شبنم مقدمی در جشنواره سی و دوم فیلم فجر

عکس صمیمی شبنم مقدمی و برادرش کنار دریا + عکس

سینمایی

    1 - امروز (1392)

    2 - آینه شمعدون (1391)

    3 - گس (1391)

    4 - آزمایشگاه (1390)

    5 - ابرهای ارغوانی (1390)

    6 - بوسیدن روی ماه (1390)

    7 - زیر آب (1388)

    8 - کودک و فرشته (1387)

    9 - فرزند خاک (1386)

    10 - همیشه پای یک زن در میان است (1386)

    11 - پاداش سکوت (1385)

    12 - به نام پدر (1384)

    13 - زیستن (1380)

    14 - از صمیم قلب (1379)

مجموعه تلویزیونی

    مدینه (1393)

    هفت سنگ (1393)

    سقوط یک فرشته (1390)

    زیر تیغ (1385)

    گل های آفتابگردان (1376)

 

ارسال نظر: