کدخبر: 31110

تصاویر دیده نشده از محمد رضا فروتن و همسرش + عکس

چند روز گذشته خبر تغییر جنسیت محمدرضا فروتن حسابی در فضای مجازی وایرال شد و این بازیگر را به دردسر انداخت . تصاویری از محمد رضا فروتن و همسرش را درادامه می بینید.

آنچه دیگران می خوانند:

خبرهایی در مورد تغییر جنسیت محمدرضا فروتن بازیگر سینما، در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، خبری که بعدتر توسط محمد رضا فروتن تکذیب شد.

محمدرضا فروتن  در سال1380 با سحر ابراهیمی ثابت ازدواج کرده است. محمد رضا فروتن را کنار همسرش می بینید:

محمدرضا-فروتن-و-همسرش

فروتن-و-همسرش

در آخرین ساعات روز ۱۵ شهریور، خبرهایی در مورد تغییر جنسیت محمدرضا فروتن، در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. بر اساس این خبر عمل تغییر جنسیت فروتن، ۲ ماه پیش در آلمان اتفاق افتاده است و همچنین اعلام شد برخی از بستگان محمدرضا فروتن این موضوع را تایید کرده‌اند، اما نامی از آنها برده نشد و هیچ تایید یا تکذیبی به همراه نداشت.

در کنار واکنش‌ها به این خبر برخی از فعالان فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با اشاره به موزیک‌ویدئو «ژنتیک» که پیشتر از سوی محمدرضا فروتن ارائه شده بود، نوشتند: «محمدرضا فروتن در زمان انتشار این موزیک نوشته بود، این آهنگ را تقدیم می‌کنم به کسانی که علیه ژن خود انقلاب کردند یا می‌کنند.». کمی بعد بحث در مورد تحصیلات فروتن در رشته روانشناسی و یا خاطرات و شنیده‌ها از این بازیگر مطرح سینمای ایران در مورد این اقدام و تشویق و تایید او هم به واکنش‌ها اضافه شد.

این اظهارنظرها در کنار توییت‌های تعدادی از خبرنگاران کافی بود تا مساله تغییر جنسیت محمدرضا فروتن جدی‌تر شود.

محمدرضا فروتن با انتشار پستی به خبر تغییر جنسیتش واکنش نشان داد. 

واکنش محمدرضا فروتن به شایعه تغییر جنسیتش + سند

محمدرضا فروتن متولد دی ماه سال 1347 در تهران میباشد و چهار خواهر دارد. محمدرضا فروتن دانشجوی دکترای روان شناسی سلامت از دانشگاه آزاد است.

بازی او در یکی از قسمت های سریال سرنخ (قسمت تماشاخانه) به قدری تأثیرگذار بود که چند دقیقه بعد از پخش از تلویزیون، پیشنهاد بازی در فیلمی به کارگردانی مسعود کیمیایی به او می شود.∗ فروتن با بازی در فیلم های مرسدس و اعتراض به شهرت رسید و سپس فیلم های قرمز، دو زن، متولد ماه مهر، زیر پوست شهر و شب یلدا او را به یک بازیگر مطرح در سینمای ایران تبدیل کردند. او برای بازی در قرمز از هفدهمین جشنواره فیلم فجر و برای بازی در شب یلدا از پنجمین جشن خانه سینما جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را به دست آورد.

زوج هنری فروتن و هدیه تهرانی در فیلم قرمز پس از زوج خسرو شکیبایی و بیتا فرهی در هامون دومین زوج سینمایی تاریخ سینمای ایران بوده اند که برنده سیمرغ بلورین نقش اول مرد و زن سال شده اند. در سال 1377 دو فیلم پرفروش اول سال فیلم های قرمز و دو زن با بازی فروتن بودند که هر دو فیلم در شمار آثار پرسروصدا و جریان ساز دهه بوده اند.

شهرت محمدرضا فروتن با قرمز

بعد از اکران مرسدس در سال 1376 تا پایان دهه 70 و اوایل دهه 80 او سوپراستاری سینمای ایران را نیز توأمان با مورد توجه بودن از سوی مردم و البته منتقدان تجربه کرد و عنوان موفق ترین بازیگر مرد اواخر این دهه بدون شک در اختیار محمدرضا فروتن بود که مجموعه ای از بهترین و مطرح ترین فیلم های آن سال ها را به عنوان جوان اول سینما خصوصاً در نقش های عاشق عصیانگر یا بازی سراسر ستایش شده اش در جاودان فیلم شب یلدا تجربه کرد.

جوایز سینمایی محمدرضا فروتن

فروتن توانسته در طی سال های اخیر مورد تشویق جشنواره ها و جوایز نیز قرار بگیرد و همچنان خودش را با وجود نزدیک شدن به سومین دهه فعالیتش در سینما به عنوان یکی از ستارگان مطرح سینمای ایران با کارنامه ای از بازی های خوب و قابل توجه که می تواند همچنان بدرخشد نگه داشته است.

ارسال نظر: