کدخبر: 31117

آرایش جذاب گلاره عباسی طرفدار پیدا کرد + عکس

انتشار عکسی از گلاره عباسی با آرایش جذاب در اینستاگرام با واکنش جالبی از سوی طرفدارانش مواجه شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

گلاره عباسی (متولد تیرماه ۱۳۶۲ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون است. گلاره عباسی از دانش آموختگان کلاس‌های امین تارخ می‌باشد. 

گلاره عباسی با انتشار این عکس نوشت:

پیام ایرایی عزیز و عکس هایش

آرایش جذاب گلاره عباسی کولاک کرد + عکس

شروع بازیگری گلاره عباسی

گلاره عباسی فعالیت خود در سینما را به طور حرفه ای در سال 1387 با بازی در فیلم یک گزارش واقعی شروع کرد.او پس از آن در فیلمهای : اشیا از آنه در ایننه میبینید به شما نزدیکترند و شیار 143 به کارگردانی نرگس آبیار شرکت نموده است.

گلاره عباسی علاوه بر سینما نیز در چندین سریال تلویزیونی حضور داشته است که می توان به : سریال نون و ریحون,سریال حیرانی,سریال شیدایی,بچه ها نگاه میکنند,کتاب فروشی هدهد,مهرآباد,گمشده,سریال تکیه بر باد و به تازگی سریال مدینه اشاره نمود.

آرایش جذاب گلاره عباسی کولاک کرد + عکس

درخشش گلاره عباسی

یکی از بازی های درخشان گلاره عباسی در ایفای نقش وی در کنار مریلا زارعیدر شیار 143 بود.وی همچنین در سریالهای مدینه ،بی انتظار ، تکیه بر باد،نون و ریحون ،کتاب فروشی هدهد،بچه ها نگاه می کنند،گمشده ، شیدایی ، حیرانی ،مهرآباد، ‌در چشم باد بازی کرده است.

ازدواج گلاره عباسی

گلاره عباسی و همسرش گلاره عباسی طی مصاحبه ای که با مجله ی خانواده ی سبز داشت ، از ازدواج خودش گفت و اینکه به نظر او ازدواج کردن و تشکیل خانواده دادن خیلی خوب است به شرط اینکه انتخاب آدم درست باشد . وی همچنین درباره ی ازدواج کردن خود گفت که این مرحله از زندگی را به خدا واگذار کرده و اینکه منتظر است تا قسمت خود سر برسد . و اما حالا قسمت او بلاخره فرا رسیده و در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۴ در روز آخرین پنج شنبه ی ماه مبارک و پر خیر و برکت رمضان این پیوند آسمانی را با آقای « ادیب راد » بست .

آرایش جذاب گلاره عباسی کولاک کرد + عکس

ارسال نظر: