کدخبر: 31123

آواز عاشقانه دختر رضا صادقی کولاک کرد + ویدئو

به تازگی ویدئویی از آواز خواندن عاشقانه دختر رضا صادقی منتشر شده که با استقبال مخاطبان و دوستداران رضا صادقی روبرو شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

رضا صادقی در ۲۵ مرداد سال ۱۳۵۸ در بندرعباس زاده شد.رضا صادقی به خواننده مشکی پوش معروف است . رضا صادقی دو دختر به نام های وینا و تیارا دارد.

رضا صادقی با انتشار متنی احساسی ویدئوی آواز خوانی دخترش را منتشر کرد.

رضا صادقی با انتشار فیلم زیر نوشت: به عنوان پدر و مادر تیارا وظیفه داریم مراقب سلامت جسم و روحش باشم ، و به هیچ عنوان اجازه نمیدم کسى با تصمیمى بى منطق و نابخردانه ، باعث اسیبش بشه .. وقتى همه متخصصین پزشکى میگن این حضور در مدرسه فاجعه است چرا با جون بچه هاى نازنین مردم بازی میشه ؟؟ واقعا بچه ها چطور میتونن بطور کامل رعایت پروتکل بهداشتى #کرونا رو داشته باشن ؟ قطعا همه تلاشمون و میکنیم که سطح دانش بچمون بالا بره ، اما نه با پذیرش خطر فاجعه بار حضور در مدرسه .. من این تصمیم و براى دخترانم و خانوادم گرفتم .. کاش فقط یک بار این حس و به جامعه میدادید که نگرانى و دلهره هامون اهمیت داره …

حاضر نیستم هم دخترم بخطر بیوفته هم خانواده ام هم بچه هاى معصوم مردم … خدا همه بچه هاى این خاک و بغل کنه .. ” بخون دخترم ، اگاهى و اندیشه تو عقب موندنى نیست و عشق در وجودت همیشه جارى خواهد بود خواندن تیارا صادقی را در کنار پدرش می بینید

 

رضا صادقی اهل کدام شهر است؟

رضا صادقی در ۲۵ مرداد سال ۱۳۵۸ در محله شیر اول بندرعباس زاده شد. وی خواندن را از زمزمه‌های قرآن شروع کرد و آشنایی او با موسیقی به طور اتفاقی در ۱۶ سالگی صورت گرفت.

 

 

شروع خوانندگی رضا صادقی

 

رضا کم کم با استعداد ذاتی خود گیتار را یاد میگیرد و چند اهنگی هم با کیفیت پایین ضبط می کند که بین جوانان بندری دست به دست می شود.همین استعداد و اعتماد به نفس باعث می شود تا از شهرداری و هتل همای بندرعباس به رضا برای اجرای برنامه پیشنهاد شود.

 

 

مشکلات جسمی رضا صادقی

 

رضا صادقی در بچگی به بیماری ساده‌ای مبتلا شده بود. که در تنها کلینیک موجود در بندر حضور میابد و بدلیل اشتباه دکتر و تزریق اشتباه در نخاع کلیه اعضای بدن وی فلج شد که به مرور زمان تمامی بدن وی مداوا شد و فقط در قسمت زانوهای پایش ضعفی ایجاد شد.

 

 

هواپیمای اختصاصی رضا صادقی

 

رضا صادقی گفت: «مخصوصا در مورد ما هنرمندان، فکر می‌کنند یک زندگی لاکچری داریم، از زمانی که این واژه سلبریتی را به ما چسباندند، همه فکر می‌کنند ما خیلی پولدار و بی دغدغه هستیم. به طور مثال یک‌بار یک بنده خدایی من را در اتوبان کرج دید و با اصرار زیاد که یک سوال دارم، من را در یک گوشه نگه داشت. گفتم جانم بفرمایید! گفت من شنیدم تو در فرودگاه همیشه از یک طرف دیگر می‌روی، خداوکیلی هواپیمای اختصاصی داری؟ گفتم بله، من از یک طرف دیگر می‌روم اما از آن قسمتی که خدمات ویژه است، تا افرادی مانند من که نمی‌توانند از پله بالا بروند، از طریق بالابر به قسمت بالای فرودگاه منتقل شوند.»

 

صادقی با خنده افزود: «خبری از هواپیمای اختصاصی نیست و فرقم با دیگر مسافران در فرودگاه این است که آنان می‌توانند از پلکان بالا بروند اما من نمی‌توانم. به نظرم این واژه سلبریتی همه چیز را خراب کرده است.»

 

 

ازدواج رضا صادقی

 

رضا صادقی در ۲۰ بهمن ۹۰ با دختری ایرانی که ساکن آلمان بوده عقد و یک سال بعد ازدواج کرد. ۲ سال بعد از ازدواج خود دارای دختری به اسم تیارا میشود. تیارا اولین فرزند رضا صادقی است که در بهمن سال ۱۳۹۲ به دنیا آمده است.

 

 

رضا صادقی در مورد ازدواجش می گوید، در سفر به آلمان از طریق دوستانم با خانواد‌ه‌ای آشنا شدم و در مدتی که آنجا بودم احساس کردم باید به این اندیشه باشم که تفکری جز تفکر خودم را بپذیرم، ضمن اینکه همسرم خیلی آدم صادقی است. برخلاف من عصبی نیست، خیلی لبخند می‌زند، مهربان است، آدم‌ها را دوست دارد و به بچه‌ها عشق می‌ورزد.

 

ارسال نظر: