کدخبر: 31128

ست لباس عماد طالب زاده و پسرش در یک مهمانی خصوصی + عکس

ست لباس عماد طالب زاده و پسرش در جشن تولد مورد توجه قرار گرفت.

آنچه دیگران می خوانند:

عماد طالب زاده با آتوسا یوسفی ازدواج کرده است و این زوج صاحب یک پسر بنام ساتیار هستند.

عماد طالب زاده عکسی از جشن تولد پسرش منتشر کرد.

خوانندگی عماد طالب زاده در رستوران ها

از اواخر سال 1379 به جزیره کیش رفت و در رستوران گلریز و چند رستوران دیگر مثل دیدنی‌ ها و شاندیز به عنوان خواننده مشغول به کار شد آن زمان تعداد خواننده‌های مجاز هم خیلی کم بود و اول شروع به کار خواننده‌ های به اصطلاح زیرزمینی بود.

بیوگرافی عماد طالب زاده

عماد طالب زاده متود ۲۸ اذر ماه سال ۱۳۶۰ در تهران است. او مدرک کارشناسی موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی دارد. او فرزند سوم خانواده است و دو برادر به نام حمید و علیرضا دارد و خواهرش از او کوچکتر است و مهناز نام دارد. برادرش حمید طالب زاده هم خواننده است ولی او قبل از حمید فعالیت موسیقی را شروع کرده است.

تجربه بازیگری

او تجربه بازیگری را هم دارد. در سال ۱۳۹۲ در فیلم سکه ایفای نقش کرده است. او از بازی خودش در این فیلم راضی است ولی می گوید کاش در فیلم مهمتری ایفای نقش کرده بود.

همکاری با برادرش حمید طالب زاده

حمید خیلی جاها در خواندن به من کمک کرده.در هر صورت در خواندن از حمید کمک گرفته ام اما در ایده نه. ما سبک و ایده هایمان در موسیقی کاملا با هم تفاوت دارد. حمید طالب زاده از ایران مهاجرت کرده و در ایران نمیخواند.

خوانندگان مورد علاقه عماد طالب زاده

من فیلم گنج قارون رو شاید بیشتر از پانصد بار دیدم. به همین علت صدای احسان خواجه امیری را هم خیلی دوست دارم چون جنس صدای استاد ایرج را دارد.

قبل از اینکه به صورت حرفه‌ای وارد عرصه خوانندگی بشوم صدای حامی را خیلی دوست داشتم هنوز هم صدایش را خیلی دوست دارم و گوش می‌ کنم.

گریه کردن با آهنگ حمید عسکری

من خیلی احساسی‌ م چند وقت پیش داشتم در اتوبان رانندگی می‌ کردم. به خودم آمدم دیدم دارم گریه می‌ کنم. یک آهنگی داشتم گوش می‌کردم از آلبوم خوشبختی حمید عسکری که ترانه‌ اش می گوید :همین که یک نفر از دور لباسش رنگ تو باشه ، آن آهنگ را واقعاً دوست دارم.

ارسال نظر: