کدخبر: 31144

حمایت نفیسه روشن از محمدرضا فروتن | اظهارات توهین علیه ایران+عکس

اینستاگرام امروز شاهد حمایت نفیسه روشن از محمدرضا فروتن است، او از خاطرات خوش خود در سریال مانکن با این بازیگر نوشت و تاکید کرد فروتن برایش قسمت اعظم این خاطرات خوب است.

آنچه دیگران می خوانند:

حمایت نفیسه روشن از محمدرضا فروتن جنجالی شد. نفیسه روشن با انتشار تصویری نوشت:قسمت اعظم خاطرات خوب سریال مانکن برام شمایی، بعداز چند روز کسالت اومدم دیدم چه هجمه ای از پیج های. بیسواد! . نادون. موبایل به دست و مزخرف نویس سمت شماست...... البته اینبار شما.....!!!!. قطعا نفر بعدی مشخصه من ازهمکاری با شما جز ادب و احترام و خوبی ندیدم.... اقای فروتن اینجا ایرانه..... موبایل به دست های جلبک مغزی که روی پاپارازی های هالیود رو بردن!!!! اونجا وقت میذارن برای اخبار هنرمندا..... اینجا وقت میذارن برای چرندیات هنرمندا. همینه جهان سومیم..... این مزخرفات نویس ها حتی با سیفون صبر و سکوت . هم ادم نمیشن...... حتما باید پای قانون و پلیس فتا تصفیه بشن...شبیه اب های فاضلابن جماعتی که از مرگ و کرونا نمیترسن. قطعا از نشر مزخرفات و ابروی کسی بردن هم نمیترسن ..... اقای فروتن دلتون شاد. هنوز نفهمیدیم. که هرچیزی بما چه.... بما چه.... ننگ به پیج های فیک و هدفمند !!! و به ظاهر هنرمندان......... باید به این احمق ها گفت.... قضاوت فقط کار خداست...... الهی کمبود و عقده از بین همه مون محو باد. 

تعریف نفیسه روشن از خبرنگار 20:30 جنجالی شد + عکس

بیوگرافی نفیسه روشن

نفیسه روشن متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق اسلامی از دانشگاه آزاد می باشد، سفیر دوقلوها و عاشق حیوانات بوده و همسرش خلبان هواپیماهای مسافربری است.

تعریف نفیسه روشن از خبرنگار 20:30 جنجالی شد + عکس

تحصیلات نفیسه روشن

دوره راهنمایی و د بیرستان احساس کرد م به بازیگری علاقه د ارم در آن دوران عضو گروه تئاتر بود م و د ر مد رسه و کلاس های کانون پرورش فکری تئاتر بازی می کردم، از همان موقع علاقه به بازیگری درد رونم بود.

تعریف نفیسه روشن از خبرنگار 20:30 جنجالی شد + عکس

کارنامه هنری نفیسه روشن

برادرم چون کارگردان بود کتاب های زیادی بهم معرفی کرد د ر کلاس های مقدماتی استاد سمند ریان شرکت کرد م، در همان دوره کلاسهای سوارکاری و تیراندازی را هم پشت سر گذاشتم چون دوست داشتم الفبای همه چیز را بدانم.

تعریف نفیسه روشن از خبرنگار 20:30 جنجالی شد + عکس

در سال ۱۳۸۲ در ۱۹ سالگی با سریال روزهای به یادماندی جلوی دوربین رفتم، اما اولین بازی جدی من در سال ۱۳۸۵ بازی در یکی از ایپزود های سریال کلانتر بود و بصورت جدی با سریال اغما در رمضان ۹۶ به شهرت رسیدم.

ازدواج نفیسه روشن

نفیسه روشن با بهنام ازدواج کرده است، همسرش خلبان هواپیماهای مسافربری است. خانم روشن در موردزندگی با یک خلبان می گوید : زندگی با یک خلبان خیلی سخت است مثلا یک هفته می شود که برنامه سفرمان را می ریزیم، چمدان هم می بندیم و در فاصله یک تماس تلفنی همه چیز بر هم می ریزد مخصوصا در فصل های پر سفر که هیچ خبری از مرخصی نیست.

تعریف نفیسه روشن از خبرنگار 20:30 جنجالی شد + عکس

علاقه نفیسه روشن به اسب سواری

علاقه من به اسب به کودکی ام بازگرد از همان دوران بچگی، تمام لوازم التحریر مدرسه ام، عکس اسب داشت بعد از اتمام تحصیل فرصت پیدا کردن به آموزش سوارکاری بروم تمام تفریح من سوارکاری است، حتی اگر نتوانم سوارکاری کنم، می روم و اسب ها را تماشا می کنم مدتی فوتبال داخل سالن و تنیس هم بازی کردم.

ارسال نظر: