کدخبر: 31147

جشن تولد نرگس محمدی در قبرس + عکس لورفته

جشن تولد نرگس محمدی در قبرس به واسطه تصویری که اخیرا منتشر شده است حسابی جلب توجه کرد. البته این تصویر را خود این بازیگر منتشر کرد و از حال و حوای این مراسم نوشت.

آنچه دیگران می خوانند:

جشن تولد نرگس محمدی در قبرس برای این بازیگر حاشیه جدیدی ایجاد کرد و او را به ترند روز اخبار فضای مجازی بدل کرد. نرگس محمدی با انتشار تصاویر زیر نوشت: تولدم در دانشگاه قبرس کنار دانشجو هاى ایرانى خیلى ممنون از محمد عزیز و امیر کربلایى عزیز همیشه رفیقِ ممنون فرناز عزیزم که همیشه هستى پ.ن: تصاویر مربوط به فروردین سال گذشته قبل از کرونا می باشد.

تیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی + عکس لو رفته

نرگس محمدی عروس شد

نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش عروس شد . هنرمند جوان کشورمان که با سریال ستایش در تلویزیون شناخته شد با علی اوجی هنرمند خوب کشورمان ازدواج کرد. تصویری از ازدواج این دو هنرمند منتشر شده است.

تیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی + عکس لو رفتهتیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی + عکس لو رفته

نقش ستایش در شهرت نرگس محمدی

نرگس محمدی پس از تجربه ای که در تئاتر کسب کرد به سینما بازگشت و در فیلم هایی چون ریسمان باز، آناهیتا، سوپراستار و اخراجی های 2 بازی کرد. وی با بازی در فیلم سینمایی آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد و پخش سریال ستایش نیز زمینه شهرت وی را فراهم کرد. تیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی حاشیه تازه این بازیگر است.

تیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی + عکس لو رفتهتیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی + عکس لو رفته

نرگس محمدی در نهم فروردین 1364 در تهران به دنیا آمد و همزمان با تحصیل در رشته پرستاری دانشگاه در کلاس های بازیگری «کارنامه» هم شرکت می کرد و از آنجا بود که برای بازی در فیلم «مرگ یک پینوکیو» معرفی شد،نرگس محمدی پس از بازی در این فیلم حدود یک سال در تئاتر به فعالیت خود ادامه داد که در همین مدت موفق شد جایزه بهترین بازیگر زن را از جشنواره «ماه» حوزه هنری دریافت کند. به تازگی تصویری از تیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی منتشر شده است.

نرگس محمدی بیشتر شهرت خود را مدیون سریال ستایش در تلویزیون است.

تیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی + عکس لو رفتهتیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی + عکس لو رفته

علی اوجی از کجا به شهرت رسید؟

علی اوجی بازیگرنقش وکیل سریال در حاشیه پیش از این نیز در سریال شوخی کردم و پژمان به ایفای نقش پرداخته بود. علی اوجی را سالها به عنوان یکی از خوش فکرترین و معتبرترین تهیه کننده های موسیقی می شناختیم. او با دعوت مهران مدیری برای بازی در مجموعه «شوخی کردم» نشان داد که در بازیگری حرف های بسیاری برای گفتن دارد و بدون تردید یکی از شیرین ترین شخصیت های سریال «در حاشیه» است. علی اوجیهنرمند متفکری است که آگاهانه در مسیر پیش رویش قدم بر می دارد. تیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی را هم ببینید.

تیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی + عکس لو رفتهتیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی + عکس لو رفته

تصویری از نرگس محمدی بازیگر ۳۴ ساله سینما و تلویزیون را به همراه همسرش علی اوجی مشاهده می کنید، از فیلم های مطرح نرگس محمدی می توان به ستایش ، معمای شاه، میلیاردر ، ما فرشته نیستیم و ششمین نفر اشاره کرد.

تیپ تابستانی جنجالی نرگس محمدی + عکس لو رفته

شایعه طلاق نرگس محمدی

در فضای مجازی شایعات زیادی پیرامون طلاق نرگس محمدی و علی اوجی به وجود امده است که دلیل این شایعات فعالیت این دو هنرمند در فضای مجازی بوده است اما نرگس محمدی و علی اوجی هیچ واکنشی به این شایعه نداشته اند  اما این شایعات کذب  است و این دو هنرمند به هیچ عنوان از همدیگر جدا نشدند . و زندگی مشترک خود را حفظ کرده اند . بیوگرافی و تصاویر مراسم ازدواج  نرگس محمدی  را در ادامه این مطلب بخوانید : 

ارسال نظر: