کدخبر: 31149

حمله تند شهره قمر به ترانه علیدوستی در اینستاگرام + ویدئو جنجالی

ویدئویی در اینستاگرام از حمله تند شهره قمر به ترانه علیدوستی به تازگی منتشر و وایرال شده است که او به این بازیگر محبوب و سرشناس ایرانی حسابی می تازد. در ادامه این فیلم را مشاهده کنید.

آنچه دیگران می خوانند:

حمله تند شهره قمر به ترانه علیدوستی، بازیگر سینما در اینستاگرام را که با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش انجام شد در ادامه ببینید.

بیوگرافی شهره قمر

بسیاری از مخاطبان شهره قمر اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالی سینما و غیر سینما و حتی منتقدان که او را به خاطر گریم های متفاوتش« دختر هزار چهره سینما » می نامند که همیشه از چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله گرفته و تنها تکیه اش به بازیگریش بوده است. شهره قمر بازیگری را از سال 1388 زمانی که نوجوان بود آغاز کرد.اولین حضورش در سینما در فیلم سینمایی «انعکاس » بود ، او در این فیلم نوجوانی بود که توانست در قالب زنی اغواگر بنام «فرشته » بازی قابل قبول و باور پذیری را از خود ارائه دهد.

حمله تند و تهدید شهره قمر به ترانه علیدوستی جنجال ساز شد + فیلم

شهرت شهره قمر

در فیلم سینمایی انعکاس شهره قمر در حالی که فقط 15 سال سن داشت با گریمه سنگینش در نقش یک زن 30 ساله ظاهر شد و توانست با بازی خوبش نامش را در سینما تثبیت کند.

حمله تند و تهدید شهره قمر به ترانه علیدوستی جنجال ساز شد + فیلم

ویژگی های بازیگری شهره قمر

شهره قمر وجه تمایز و تفاوت خود را نسبت به سایر بازیگران هم نسل خود در گریم ها و تغییر صدایش و بازیگری صرفش در سینما می داند ، رفتن در قالب گریم های متفاوت و خاص سینما ، در کنار تغییر صدایش به نسبت نقشش را وجه تمایز و تفاوت نسبت به سایر بازیگران دانسته و به این وجه تفاوت اعتقاد دارد و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خودش به ثبت رسانیده است.

حمله تند و تهدید شهره قمر به ترانه علیدوستی جنجال ساز شد + فیلم

آثار سینمایی شهره قمر

فیلم های دیگرش همچون دل بی قرار - کریستال - دربست آزادی است. اگر تمامی فیلم های سینمایی اش را در کنار هم بگذاریم تشخیص اینکه بازیگر تمام این فیلم ها یک نفر است کمی مشکل است.

حمله تند و تهدید شهره قمر به ترانه علیدوستی جنجال ساز شد + فیلم

ازدواج شهره قمر

از وضعیت ازدواج و همسر شهره قمر اطلاعات دقیقی در دست نیست.

ارسال نظر: