کدخبر: 31156

تیشرت عجیب شقایق دهقان جنجال به پا کرد + عکس لورفته

تصویری از تیشرت عجیب شقایق دهقان منتشر شده است که حسابی جنجال به پا کرد. این بازیگر پس از طلاق از مهراب قاسم خانی که هنوز به شکل رسمی اعلام نشده به صورت مستقل در اینستاگرام حضور دارد.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری تیشرت عجیب شقایق دهقان به تازگی لو رفته است و پس از طلاق او از مهراب قاسم خانی تازه ترین حاشیه ای است که برایش ایجاد شده است.

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

بیوگرافی شقایق دهقان

شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 اسفندماه سال 1357 در آلمان متولد شد. عکسی از این بازیگر طنز کشورمان را در خارج از کشور مشاهده می کنید:

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

ازدواج شقایق دهقان

شقایق دهقان همسر مهراب قاسم خانی نویسنده کشورمان است و این زوج سالهاست که زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند. این بانوی بازیگر همسر دوم مهراب قاسمخانی است و مهراب قاسم خانی از همسر اولش یک دختر به نیروانا داشت و در کنار شقایق دهقان صاحب یک فرزند پسر شد. این بازیگر کشورمان دو خواهر و یک برادر دارد و رابطه عاشقانه ای میان خانواده آنها برقرار است و شقایق دومین فرزند خانواده است. تصویر تیپ +18 شقایق دهقان جدیدترین حاشیه این بازیگر است.

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

فرزند شقایق دهقان

مهراب قاسمخانی همسر شقایق دهقان از همسر اولش یک دختر به نام نیروانا داشت و بعد از ازدواج با شقایق دهقان صاحب پسری به نام نویان شد. انتشار تصویر تیپ +18 شقایق دهقان جنجالساز شد.

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

​فعالیت حرفه ای شقایق دهقان

شقایق دهقان به پیشنهاد یکی از کارگردان‌های گروه کودک تلویزیون در سریال او بازی کرد و بدین ترتیب کارش را در تلویزیون با فعالیت در گروه کودک آغاز کرد و به قول خودش «عضو جدایی‌ناپذیر خانوادۀ تلویزیونی‌ها» شد. در این بین در دو کار سینمایی هم بازی کرد: زیر نور ماه و نقش کوتاهی در فیلم سیندرلا. در پاییز سال ۱۳۸۱ پیشنهاد بازی در مجموعۀ طنز پاورچین را پذیرفت و در پی آشنایی با مهراب قاسم‌خانی، نویسنده و طراح صحنه این مجموعه، زندگی مشترک خود را با او آغاز کرد.​ تصویر تیپ +18 شقایق دهقان به تازگی لو رفته است.

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

ارسال نظر: