کدخبر: 31165

خالکوبی خفن هومن حاجی عبداللهی دردسر ساز شد + عکس

انتشار تصویری از خالکوبی هومن حاجی عبداللهی برایش دردسر ساز شده است در حالی که این عکس مربوط به فیلم جدید این بازیگر است.

آنچه دیگران می خوانند:

هومن حاجی عبداللهی گوینده و مجری تلویزیوناست. تصویر از خالکوبی هومن حاجی عبداللهی به تازگی در اینستاگرام منتشر شد.

هومن حاجی عبداللهی با انتشار این عکس نوشت: لب خط.

ازدواج و همسر هومن حاج عبداللهی 

هومن حاج عبداللهی متاهل است و چندین سال است که ازدواج کرده است . اسم همسر وی سلیمه قطبی می باشد. این زوج یک پسر هم به نام جانان دارند.

من و همسرم در یک برنامه رادیویی با هم آشنا شدیم. آن برنامه فضای خوبی فراهم کرد تا ما با یکدیگر آشنا شویم و پی به خصوصیات هم ببریم؛ به همین خاطر خیلی زود تصمیم گرفتیم با هم ازدواج کنیم. در سال 81 ما پای سفره عقد نشستیم و سال 82 هم زندگی‌مان را زیر یک سقف شروع کردیم.

بعضی‌ها می‌گویند ازدواج کردن با یک همکار ممکن است سخت باشد اما به نظر من چیزی که بیشتر از همکار بودن یا نبودن در روابط یک زوج تاثیر دارد، میزان تفاهم افراد است و اینکه شناخت خوبی نسبت به هم داشته باشند.

عروسی 15 نفره هومن حاجی عبداللهی

هومن حاجی عبداللهی:شاید برای‌تان جالب باشد که در جشن عروسی‌مان تنها 15 نفر که شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، پدربزرگ و مادربزرگ‌های‌مان بودند حضور داشتند. جشن عروسی‌مان بسیار صمیمی بود، حسابی به همه ما خوش گذشت و برای‌مان خاطره فراموش‌نشدنی شد. برخی افراد پیش از عروسی به ما گفتند شب عروسی‌تان یک شب است و بهتر است آن را مفصل برگزار کنید اما ما می‌خواستیم عروسی‌مان فارغ از قیل و قال، بدون حاشیه و در کمال صمیمیت برگزار شود.

آغاز فعالیت هنری هومن حاجی عبداللهی

حاجی عبداللهی فعالیت سینمایی خود را در سال 1384 با بازی در فیلم چند میگیری گریه کنی ساخته شاهد احمدلو آغاز نمود. 

وی با حضور در سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم توانست به خوبی شناخته و دیده شود . وی در این مجموعه نقش رحمت را ایفا مینمود.

هومن حاجی عبداللهی در دوره کوتاهی عضو انجمن گویندگان جوان بوده‌ است.

ارسال نظر: