کدخبر: 31201

لباس اروپایی نسیم ادبی در جشن تولد خصوصی اش + عکس

تصویری از جشن تولد بازیگر زن معروف یعنی نسیم ادبی را ببینید. نکته جالب توجه این تصویر لباس اروپایی نسیم ادبی است که حسابی در بین دوستداران این هنرمند اهل تئاتر جلب توجه کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

لباس شیک و اروپایی نسیم ادبی در جشن تولدش سوژه شد. تولد نسیم ادبی در یک سالن زیبایی را مشاهده می کنید: 

جشن تولد جنجالی نسیم ادبی در سالن زیبایی + ویدئو لو رفته

بیوگرافی نسیم ادبی

نسیم ادبی، بازیگر خوب و شناخته‌شده عرصه تئاتر است و همه تئاتربین‌های حرفه‌ای از سال‌ها پیش این بازیگر و تئاترهایی را که او  در آنها نقش‌آفرینی کرده می‌شناسند.

نسیم ادبی همچنین موفق شد جایزه بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر را دریافت کند. 

جشن تولد جنجالی نسیم ادبی در سالن زیبایی + ویدئو لو رفته

تفریحات مورد علاقه نسیم ادبی

نسیم ادبی : تئاتر رفتن مهم‌ترین و بهترین تفریح ماست و همیشه در اولین فرصتی که پیدا کنیم به تماشای تئاتر می‌رویم. دوستان تئاتری زیادی داریم و همیشه دوستان‌مان تئاترهایی را روی صحنه دارند که می‌توانیم از تماشای‌شان لذت ببریم. سینما کمتر می‌رویم اما در خانه گاهی فیلم می‌بینیم. متاسفانه کمتر پیش می‌آید به مسافرت برویم چون در سال‌های اخیر همیشه سر کار بوده‌ام و فرصت مسافرت دست نداده است؛ البته بارها تصمیم گرفته‌ایم به سفر برویم ‌اما درگیری‌های کاری مجالی برای این کار نگذاشته است.

ابراهیم : کنسرت هم می‌رویم و کلا عاشق تفریحات فرهنگی هستیم. تئاتر علاقه و شغل هر دوی ماست و دوستان‌مان هم اکثرا در این حرفه هستند.

نسیم : عاشق رستوران رفتن هستیم. خیلی دوست داریم به رستوران برویم یا گاهی برویم جایی قهوه بخوریم و این عادت را از دوران ابتدای آشنایی‌مان هم داشته‌ایم.

جشن تولد جنجالی نسیم ادبی در سالن زیبایی + ویدئو لو رفته

ازدواج و همسر نسیم ادبی

نسیم ادبی متاهل است و ازدواج کرده است .اسم همسر او  ابراهیم اثباتی است که در عرصه موسیقی فعالیت دارد 

جشن تولد جنجالی نسیم ادبی در سالن زیبایی + ویدئو لو رفته

نسیم ادبی می گوید : برای بازی در تئاتر «شمس پرنده» به کارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و ابراهیم هم برای ساخت موسیقی در همان تئاتر همکاری داشت و آشنایی اولیه‌مان به این صورت شکل گرفت. مدتی گذشت و قرار شد تئاتر «آنتیگونه» به کارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و من و آقای اثباتی در این سفر کاری همسفر شدیم که همین سفر باعث شد بیشتر یکدیگر را بشناسیم. آشنایی‌مان به سال 80 برمی‌گردد و هفت سال است که با هم ازدواج کرده‌ایم.

هدیه جالب همسر نسیم ادبی به او

نسیم ادبی گفت: برایم مهم است روز تولدم و سالروز ازدواج‌مان یاد همسرم بماند. معمولا تولد‌های ابراهیم را جشن می‌گیرم. منظورم از جشن، مهمانی نیست. ما حتی در خانواده‌مان  گاهی با یک کیک کوچک و جمع خودمان تولد‌ها را جشن می‌گرفتیم و در خانه من و ابراهیم  هم جریان همین‌طور است.

جشن تولد جنجالی نسیم ادبی در سالن زیبایی + ویدئو لو رفته

بهترین و بیشترین هدیه‌ای که از همسرم گرفتم موبایل است. همیشه از سر بدشانسی یا موبایل‌هایم گم شده‌اند یا دزد زده یا از دستم افتاده و نابود شده‌اند. خلاصه اینکه همسرم همیشه گزینه‌ای خوب برای خرید هدیه در دست دارد.

جشن تولد جنجالی نسیم ادبی در سالن زیبایی + ویدئو لو رفته

ارسال نظر: