کدخبر: 31207

جشن تولد دختر مهراب قاسم خانی در نبود شقایق دهقان + عکس

اخیرا تصویری از جشن تولد نیروانا قاسم خانی در نبود شقایق دهقان همسر سابق مهراب قاسم خانی برگزار شد. متنی که او برای تولدش به اشتراک گذاشته است حاوی نکات جالبی است.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری از جشن تولد نیروانا دختر مهراب قاسم خانی ببینید. به نظر می رسد این نخستین جشن تولد او در نبود شقایق دهقان است.

جشن تولد دختر مهراب قاسم خانی در نبود شقایق دهقان + عکس

نیروانا با انتشار عکس زیر نوشت:

امسال تولدم خیلى عجیب بود برام خیلى حال تولد و تولد بازى نداشتم امسال خیلى ارزو هام با همیشه فرق داشت کاش ادما رو باشن،صادق باشن، حرف دلشونو بهم بزنن،با کلمه ها و حرف ها و رفتارا شخصیت و غرور هم دیگرو خرد نکنن… کاش یکم صادقانه هم دیگرو دوست داشته باشیم

بى منت، بدون توقع فکر کنم اینجورى خیلى حال همه بهتر بود خیلى ارزوم کلى بود ولى بنظرم ارزو ى درستى بود چون دیگه دوست داشتن قشنگ میشه، عشق معنى پیدا میکنه و حال دلِ همه خوب میشه.. مرسى از تک تک کسایى که پیشم بودن، دوستم داشتن و بالا پایین هاى من و تحمل کردن مرسى که هستین و پیشمین

بیوگرافی مهراب قاسمخانی

مهراب قاسم‌ خانی متولد ۱۶ آذر ۱۳۵۰ در تهران، نویسنده است.

فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس نقاشی است، یک برادر بنام پیمان دارد که او هم نویسنده است، دوبار ازدواج کرده، او مهران مدیری را به دورهمی آورد اما خودش اخراج شد.

جشن تولد دختر مهراب قاسم خانی در نبود شقایق دهقان + عکس

فعالیت هنری مهراب قاسمخانی

او تجربه بازی کوتاهی در خوب ، بد جلف را نیز دارد. قبل از کنکور دوست داشتم رئیس باغ وحش شوم اما بعد سه بار کنکور دامپزشکی که قبول نشدم کنکور هنر دادم، چون نقاشی ام خوب بود، در دانشگاه همشه معدل بالای ۱۹ – ۱۸ داشتم و در کنکور فوق لیسانس نفر پنجم، ششم شدم.

جشن تولد دختر مهراب قاسم خانی در نبود شقایق دهقان + عکس

این را جایی نگفته بودم همین الان هم اگر پیشنهاد شود، نویسندگی را کنار می گذارم و رئیس باغ وحش می شوم. به خاطر علاقه ای که به سینما داشتم، رفتم و دوره فیلمنامه نویسی را در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی گذراندم بعد از این دوره بود که نویسندگی برایم شکل جدی پیدا کرد.

جشن تولد دختر مهراب قاسم خانی در نبود شقایق دهقان + عکس

فعالیت جدی‌ اش در صدا و سیما را در سال ۱۳۷۸ و با برنامه ببخشید شما ؟ به کارگردانی مهران مدیری بود در نقش نویسنده آغاز کرد.اوج کارهای هنری‌ اش به مجموعه تلویزیونی پاورچین برمی‌ گردد در زمستان ۱۳۸۲ تا بهار ۱۳۸۳ مجموعه طنز نقطه‌ چین را با نوشته‌ های خود یاری رساندند.

ازدواج مهراب قاسمخانی

مهراب قاسم خانی در 23 سالگی با دختری بنام مریم گلرو ازدواج کرد و در 25 سالگی صاحی یک دختر بنام نیروانا شد این زندگی مدتی بعد دچار حاشیه شد و سرانجام به طلاق انجامید. قاسم خانی برای بار دوم در سال 1383 با شقایق دهقان بازیگر شناخته شده و ازدواج کرد، آنها صاحب یک فرزند پسر بنام نویان هستند اما هم اکنون این زوج از هم جدا شدند.

ارسال نظر: