کدخبر: 31213

تغییر ظاهر شقایق دهقان بعد از جدایی از مهراب قاسم خانی+ عکس

تصاویری از از شقایق دهقان منتشر شده که بیش از پیش به شایعه جدایی او از مهراب قاسم خانی دامن می زند. تغییر ظاهر شقایق دهقان توجه مخاطبان را به سوی خود جلب کرده است.

آنچه دیگران می خوانند:

بیشتر ما شقایق دهقان را با کارهای طنز می شناسیم . شقایق دهقان همسر مهراب قاسم خانی است که به تازگی خبر هایی درباره جدایی این زوج هنرمند به گوش می رسد.

تصویری از تغییر ظاهر شقایق دهقان بعد از جدایی از مهراب قاسم خانی را مشاهده می کنید:

shaghayegh-dehghan-with-her-friends

​فعالیت حرفه ای شقایق دهقان

شقایق دهقان به پیشنهاد یکی از کارگردان‌های گروه کودک تلویزیون در سریال او بازی کرد و بدین ترتیب کارش را در تلویزیون با فعالیت در گروه کودک آغاز کرد و به قول خودش «عضو جدایی‌ناپذیر خانوادۀ تلویزیونی‌ها» شد. در این بین در دو کار سینمایی هم بازی کرد: زیر نور ماه و نقش کوتاهی در فیلم سیندرلا. در پاییز سال ۱۳۸۱ پیشنهاد بازی در مجموعۀ طنز پاورچین را پذیرفت و در پی آشنایی با مهراب قاسم‌خانی، نویسنده و طراح صحنه این مجموعه، زندگی مشترک خود را با او آغاز کرد.​ تصویر تیپ +18 شقایق دهقان به تازگی لو رفته است.

ازدواج شقایق دهقان

شقایق دهقان همسر مهراب قاسم خانی نویسنده کشورمان است و این زوج سالهاست که زندگی مشترکشان را آغاز کرده اند. این بانوی بازیگر همسر دوم مهراب قاسمخانی است و مهراب قاسم خانی از همسر اولش یک دختر به نیروانا داشت و در کنار شقایق دهقان صاحب یک فرزند پسر شد. این بازیگر کشورمان دو خواهر و یک برادر دارد و رابطه عاشقانه ای میان خانواده آنها برقرار است و شقایق دومین فرزند خانواده است. تصویر تیپ +18 شقایق دهقان جدیدترین حاشیه این بازیگر است.

فرزند شقایق دهقان

 

مهراب قاسمخانی همسر شقایق دهقان از همسر اولش یک دختر به نام نیروانا داشت و بعد از ازدواج با شقایق دهقان صاحب پسری به نام نویان شد. انتشار تصویر تیپ +18 شقایق دهقان جنجالساز شد.

تصویر تیپ +18 شقایق دهقان + عکس لورفته

 

مهراب قاسم خانی از دامپزشکی تا نقاشی

قبل از کنکور دوست داشتم رئیس باغ وحش شوم اما بعد سه بار کنکور دامپزشکی که قبول نشدم کنکور هنر دادم، چون نقاشی ام خوب بود، در دانشگاه همشه معدل بالای 19 – 18 داشتم و در کنکور فوق لیسانس نفر پنجم، ششم شدم.

این را جایی نگفته بودم همین الان هم اگر پیشنهاد شود، نویسندگی را کنار می گذارم و رئیس باغ وحش می شوم.

وقتی مهراب قاسم خانی گلادیاتور می شود + عکس جنجالی

ازدواج اول مهراب قاسم‌خانی

مهراب قاسم خانی در ازدواج اول خود، که حاصلش یک دختر به نام نیروانا بود، موفق نبود. مهراب قاسم خانی در سریال پاورچین ساخته مهران مدیری به عنوان طراح دکور و نویسنده ایفای نقش کرد.

ازدواج  پیمان قاسم خانی با شقایق دهقان

شقایق دهقان هم در سریال پاورچین حضور داشت. کلید آشنایی از آن زمان زده شد و با یک‌دیگر ازدواج کردند. این پیوند دومین ازدواج مهراب قاسم‌خانی به حساب می‌آید و حاصل آن یک پسر به نام نویان بود. عمده فعالیت شقایق دهقان در سریال‌ها‌ی نود شبی مهران مدیری می‌باشد. از بازی‌های معروف او ایفای شخصیت خانم شیرزاد در سریال ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت در سال ۱۳۹۰ است.

وقتی مهراب قاسم خانی گلادیاتور می شود + عکس جنجالی

ماجرای دورهمی

در سال 95 بعنوان کارگردان و نویسنده دورهمی را ساخت و با مهران مدیری نیز برای اجرا به توافق رسید، بعد از 12 قسمت بدلیل ممنوعیت کاری از طرف سازمان مواجه شد که در نهایت حتی از ورود او به لوکیشن مجموعه نیز جلوگیری شد.

در نهایت از این مجموعه خداحافظی کرد و از مهران مدیری خواست کارگردانی این مجموعه را برعهده بگیرد.

وقتی مهراب قاسم خانی گلادیاتور می شود + عکس جنجالی

فیلم شناسی «مهراب قاسم‌خانی»

 • پژمان
 • دزد و پلیس
 • ساختمان پزشکان
 • مسافران
 • سن پترزبورگ
 • مرد هزار چهره
 • باغ مظفر
 • شب‌های برره
 • کمربندها را ببندیم
 • نقطه‌چین
 • پاورچین

وقتی مهراب قاسم خانی گلادیاتور می شود + عکس جنجالی

 

 

ارسال نظر: